Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[3]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
BREKER
Fórum: Obchod
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
fero1021 je teď offline  fero1021
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.10.2014 , 14:55   Citovat  

Zdravím. Potřeboval bych nějaké informace nebo zkušenosti s webem breker.cz
19.9 jsem u nich objednaval sadu silentbloku na civica,zaplaceno převodem 30.9. No k dnešnímu dni pořád žádna reakce a u stavu objednavky to furt piše že čekají na převod. Komunikace s timto webem nulová. Nezvedaji telefony, neodpovídají ani na email ani do zprav na fb.
Někdo néjaké rady?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 21.10.2014 , 15:07   Citovat  

breker.cz ma myslim uzivatel Infinity pokud se dobre pamatuji. Úsměv Zkusenosti nemam.

Edit.: breker
   Návrat  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 21.10.2014 , 15:22   Citovat  

fero1021 napsal:
Zdravím. Potřeboval bych nějaké informace nebo zkušenosti s webem breker.cz
19.9 jsem u nich objednaval sadu silentbloku na civica,zaplaceno převodem 30.9. No k dnešnímu dni pořád žádna reakce a u stavu objednavky to furt piše že čekají na převod. Komunikace s timto webem nulová. Nezvedaji telefony, neodpovídají ani na email ani do zprav na fb.
Někdo néjaké rady?

Zkusenosti mam velmi spatne Bueee Velmi šťastný

Nepopiram, ze se tomu v posledni dobe aktivne nevenuju - co se tyce mailovani, volani a updatech statusu - ale ze strany procesu vse bezi jak ma. Konkretne tyto silentbloky budou naskladnene pristi tyden. Zatim nevim o nikom kdo by za 5let zustal z me strany nejak poskozen???

Samozrejme pokud ma nekdo nejaky problem, zle jakoukoli objednavku kdykoli stornovat přátele

Nejspise to v nejblizsi dobe vratim do puvodnich koleji, tzn., individualni dovoz sopťa sopťa
   Návrat  
94EJ★1 je teď offline  94EJ★1
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.10.2014 , 16:10   Citovat  

infinity napsal:

Nejspise to v nejblizsi dobe vratim do puvodnich koleji, tzn., individualni dovoz sopťa sopťa

zapomeň Velmi šťastný
jak to vypadá u mě s tim zbytkem? podvozek už mi došel OK
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.10.2014 , 10:13   Citovat  

Je sice s tím klukem složitejší komunikace Velmi šťastný ale jinak za mě v pořádku, zboží jsem dostal všechno a nepoškozené OK Chce si to Romane najít nějakou buchtu a udělat si z ní svojí sexkretářku, vrazit jí do ruky mobil a starej se mi o job Velmi šťastný Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Lukas28 je teď offline  Lukas28
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2014 , 17:17   Citovat  

DanTe napsal:
Je sice s tím klukem složitejší komunikace Velmi šťastný ale jinak za mě v pořádku, zboží jsem dostal všechno a nepoškozené OK Chce si to Romane najít nějakou buchtu a udělat si z ní svojí sexkretářku, vrazit jí do ruky mobil a starej se mi o job Velmi šťastný Velmi šťastný

mobil? šuk

také dobrá skušenost s Romanem, ale mě teda nevadí jeslti na díly čekám týden nebo měsíc Úsměv
   Návrat  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2014 , 17:22   Citovat  

DanTe napsal:

vrazit? HaHaaa
   Návrat  
ths je teď offline  ths
PříspěvekZaslal: 22.10.2014 , 19:33   Citovat  

fero1021 napsal:
... Potřeboval bych nějaké informace nebo zkušenosti s webem breker.cz ...

Ja ti poviem za seba skusenost mam len jednu a to ze tovar prisiel cca po 5-6 tyzdnoch co by mi nevadilo ak by to bolo dobre odkomunikovane avsak mal som problem s jednou castou a posielal som ju spat na reklamaciu a bohuzial chalan si zasielku ani nevyzdvihol (to zavana velmi silnym porusenim zakona o internetovom obchode nehovoriac o tom ze nesplna vela dalsich veci).

Beriem ze K20 v Integre je velky zabyjak casu ale treba si plnit povinnosti. Kedze som vsak dostal vela doporuceni tak to skusim s tymto shopom este krat a ak budu skusenosti rovnake tak za mna KO

infinity napsal:
... Nepopiram, ze se tomu v posledni dobe aktivne nevenuju ...

Bez toho ze by som chcel nejako zle ale treba to naozaj zlepsit a to ti pisem tu na pode Honda clubu kde vsetci tahame za jedno lano znacky Honda a ak budes chciet rad pomozem ked budes potrebovat.
   Návrat  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
PříspěvekZaslal: 22.10.2014 , 21:03   Citovat  

Já jsem byl poškozen ..Velmi šťastný opil se a spal v jiném pokoji než měl a ani hraní DayZ live s ním není uplně dobrý.. Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný

co se týče obchodu tak když se na něj šlápne tak funguje...Úsměv
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 22.10.2014 , 21:33   Citovat  

ths napsal:
mal som problem s jednou castou a posielal som ju spat na reklamaciu a bohuzial chalan si zasielku ani nevyzdvihol

To by me celkem zajimalo o co se konkretne jedna(lo)??? A na jakou adresu (a kdy? Za 3 roky jsem se stehoval 3x) jsi to posilal? Pokud jsi to posilal ceskou postou nekdy tento rok, ke me na domaci adresu (nebo na sidlo?). To je pro me out, jelikoz v dobe kdy je otevrena posta (kazdy pracovni den pouze do 16:00) jsem v praci. Proto je treba se zkontaktovat, nebo aspon upozornit, ze si mam nutne neco vyzvednout v moji nejoblibenejsi instituci cpost.cz, ktere se vyhybam obloukem pořádnej výtlem takhle to vypada blbe pro obe strany, pritom si myslim ze jsem uz par docela absurdnich (ktere by jinde urcite neprosli, hlavne lidem z h-c) reklamaci vyridil a rozhodne se nicemu nevyhybam a uz vubec ne stylem nevyzvedlych baliku to snad ne napis SZ a domluvime se.
ths napsal:
Beriem ze K20 v Integre je velky zabyjak casu
Tohle bylo letos naprosto minoritni...

DanTe napsal:
Romane najít nějakou buchtu a udělat si z ní svojí sexkretářku, vrazit jí do ruky mobil a starej se mi o job Velmi šťastný Velmi šťastný

Kez by to bylo v zivote tak jednoduche Ble Ty tomu rikas mobil? Velmi šťastný

R3S napsal:
Já jsem byl poškozen ..Velmi šťastný opil se a spal v jiném pokoji než měl a ani hraní DayZ live s ním není uplně dobrý.. Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný
co se týče obchodu tak když se na něj šlápne tak funguje...Úsměv

Kdo bude spat u salata, zvlast pod vlivem alkoholu, by si mel dat pozor na jeho schody a zmapovat si umisteni spacich pokoju Velmi šťastný sopťa sopťa
   Návrat  
Zemi je teď offline  Zemi
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 23.10.2014 , 16:26   Citovat  

Muj blizky kamarad me poprosil abych zverejnil jeho zkusenost s nakupem u Breker... Zaprve nema cas zde psat a zadruhe zde neni ani registrovan... Inicialy MD.

Koncem dubna si objednal podvozek za 21.000,-. Po obdrzeni zalohove faktury upozornil na spatne uvedene tvrdosti pruzin. Bylo odpovezeno ze to bude opraveno a podvozek prijde se spravnymi pruzinami. Byla tedy zaslana zaloha 10tis. V pulce kvetna dorazil podvozek kde jiz na krabici byly uvedene nespravne pruziny - po otevreni se to jen potvrdilo. Bylo odpovezeno ze se jedna o jakousi chybu pri objednavce... Budiz. Dohoda znela, ze budou dodany spravne pruziny. Koncem srpna dorazil balik - v nem pouze predni pruziny. Od te doby reakce nula nic. Konec. Na co chce kamarad durazne upozornit je komunikace - nic horsiho nikdy nezazil. Telefony, maily - proste nic. Podotykam ze jsme oba z Mostu kam jezdi Infinity na okruh - skoda ze z jeho strany neni evidentne snaha situaci jakkoli resit.

Zde moje uloha skoncila. Dal k tomu nemam co dal dopisovat. Mrk
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 23.10.2014 , 17:14  Naposledy upravil infinity dne 23.10.2014 , 17:29, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Zemi napsal:
Muj blizky kamarad me poprosil abych zverejnil jeho zkusenost s nakupem u Breker... Zaprve nema cas zde psat a zadruhe zde neni ani registrovan... Inicialy MD.

Koncem dubna si objednal podvozek za 21.000,-. Po obdrzeni zalohove faktury upozornil na spatne uvedene tvrdosti pruzin. Bylo odpovezeno ze to bude opraveno a podvozek prijde se spravnymi pruzinami. Byla tedy zaslana zaloha 10tis. V pulce kvetna dorazil podvozek kde jiz na krabici byly uvedene nespravne pruziny - po otevreni se to jen potvrdilo. Bylo odpovezeno ze se jedna o jakousi chybu pri objednavce... Budiz. Dohoda znela, ze budou dodany spravne pruziny. Koncem srpna dorazil balik - v nem pouze predni pruziny. Od te doby reakce nula nic. Konec. Na co chce kamarad durazne upozornit je komunikace - nic horsiho nikdy nezazil. Telefony, maily - proste nic. Podotykam ze jsme oba z Mostu kam jezdi Infinity na okruh - skoda ze z jeho strany neni evidentne snaha situaci jakkoli resit.

Zde moje uloha skoncila. Dal k tomu nemam co dal dopisovat. Mrk

Problem byl, ze chtel custom pruziny jak vepredu tak i vzadu, s cimz jsem u BC nemel nikdy problem, krome tohoto veteranu z r.85, kde na zadni naprave jsou specialni pruziny a vyrabeji se pouze v jedinem moznem provedeni a nikdo na svete ty pruziny co on chtel ted od BC nesezene, protoze je proste nevyrabeji - resp. prestali tento rok - bohuzel to jsem zjistil az zpetne - kdy jsem jim poslal opravnou objednavku na nove pruziny.

Jsem rad, ze jsi dodal, ze jsem mu vlastne vubec nevysel vstric tim, ze jsem mu zdarma k puvodnim pruzinam nechal i nove mekci 2ks dopredu v hodnote 3000,- a nic si za to nerekl - jako kompenzaci za nedorozumeni Takze jedine co jsem z tohoto mel byla mensi fin.ztrata, 15odeslanych mailu (ktere vsechny ignoruju) a tento zpetny feedback OK
Nejaky dalsi typicky cech? pořádnej výtlem
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 23.10.2014 , 17:29   Citovat  

Ehm. Myslis ze ho zajima nejaka castecna kompenzace - kdyz vlastne porad nema podvozek ktery chtel? Co je na tom divnyho chtit po nekom neco za co zaplatil? On ti ty pruziny klidne zasle zpet. On jen chce ty spravne. Mrk O tech zadnich co pises se dozvida az ted zde. To je uplne to same jako bych cloveku co zaplatil K20 dovezl B16. Z meho pohledu - pokud dovolis - mi pripada, ze automaticky pohrdas zakaznikem ktery neco chce, zaplati za to, nedostane to a jeste ma vlastne drzet hubu. A nakonec ty vlastne ani nevis s kym jednas. Je to smutny.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 23.10.2014 , 17:40  Naposledy upravil infinity dne 23.10.2014 , 17:48, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Zemi napsal:
Ehm. Myslis ze ho zajima nejaka castecna kompenzace - kdyz vlastne porad nema podvozek ktery chtel? Co je na tom divnyho chtit po nekom neco za co zaplatil? On ti ty pruziny klidne zasle zpet. On jen chce ty spravne. Mrk O tech zadnich co pises se dozvida az ted zde. To je uplne to same jako bych cloveku co zaplatil K20 dovezl B16. Z meho pohledu - pokud dovolis - mi pripada, ze automaticky pohrdas zakaznikem ktery neco chce, zaplati za to, nedostane to a jeste ma vlastne drzet hubu. A nakonec ty vlastne ani nevis s kym jednas. Je to smutny.

To jsem zjistil az v zari, kdy mi ty pruziny proste neprisli...Pokud je pro nekoho rozdil 8kg/mm vs 10kg/mm na dvou pruzinach nepouzitelny a je s tim velmi nespokojeny, tak at to proste jednoduse komplet vse zabali do krabice a vrati zpet. Nikdo nerekl, ze to je problem...nebo jo? Pokud to bude ve stavu v jakem to prislo, vratim vyrobci zpet podvozek a zakaznikovi penize.

Jak jsem napsal, to co chce neni mozne, kvuli tomu ze v prubehu roku BC zrusilo vyrobu techto spec pruzin pro toyotu cressidu 85-88. Nevim jak jinak to mam resit ani co vic pro to muzu nyni udelat...

btw: a ano mam od nej JEDEN zmeskany email ze zari, ktery se tykal zadnich pruzin.

To prirovnani mi prijde trochu smutny, ale budiz...urcite by jak K20 tak i B16 od tebe byli jako vzdy v TOP stavu pořádnej výtlem (j/k)
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 23.10.2014 , 17:46   Citovat  

Vzdyt mu staci jen zavolat a domluvit se.... Celej problem vznikl v nedostatku komunikace.... Cislo na nej urcite mas... Mrk
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 23.10.2014 , 18:17   Citovat  

Zemi napsal:
Vzdyt mu staci jen zavolat a domluvit se.... Celej problem vznikl v nedostatku komunikace.... Cislo na nej urcite mas... Mrk

Souhlasim o tom zadny pochyb....pisu to od prvniho prispevku, ze komunikace letos cca od dubna se mnou byla asi slozitejsi - duvod nebyl obchod ani vubec nic co by se tykalo aut. Ale bohuzel se to na tom dost podepsalo. Toho si uvedomuju a nic stim nenadelam. Nicmene si nemyslim, ze nekdo byl nejak poskozen, okraden, oklaman nebo ze jsem neplnil nejakou povinnost (at zaknnou, nebo moralni) jak se to tady prezentuje. Naopak bych mohl udelat zajimavy seznam "pratel" kterym jsem poslal neco v nouzi s tim, ze zaplati jindy... HaHaaa ale to je taky moje blbost pořádnej výtlem
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.10.2014 , 19:11   Citovat  

holt ideální zakazník pro infiho je ten co auto zahodí do kouta a staví ho pár měsíců, nebo let a na díly nespěchá..
přes něj mám tak 70% blbostí na auto který normálně bez problému došly, byla jedna reklamace, poslalo se z5 a v pohodě vyřídil..
vyskytlo se něco na ebay tak buzeruju o půlnoci s sms a on hned odpoví ráno na to mrknu, no prostě paráda pifko
na jaře se se objednávalo z jpn a pořád to nemám doma, protože nějaká japan p kiss me del dobu naskladňujě jeden přiblblej lip, ale každym dnem už by to mělo zase vše dorazit..
nedávno jsem chtěl podvozek a v cukuletu mi tu přistál a ani jsem ho ještě neplatil a asi ani nezaplatim když si dovoluje se mi tahat s objednávkou půl roku Lucy pořádnej výtlem
ovšem teď dostanu za čekání další honda book gratis pifko

tady prostě platí kdo si počká ten se dočká!.. a to je hlavní
za mě OK
   Návrat  
Baddy je teď offline  Baddy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.10.2014 , 8:28  Naposledy upravil Baddy dne 24.10.2014 , 10:43, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Tak když Infinity tady dostává takovou sadu tak se musím taky připojit...Nejspíš komunikace s ním je asi složitější, ale u mě to bylo celkem v pohodě.Věci jsem objednával v zimě kdy mi auto stojí v garáži tak mi to srdce netrhalo.

Nevím no když se nad tím tak zamyslím.....Můžeme být vlastně za infiho rádi, protože je tady jeden z mála co se tady těma nahradníma raicing,street kravinami na naše jebky zabývá. Infiho nehájím je to jen můj názor...

papa
   Návrat  
Marco_FN2 je teď offline  Marco_FN2
PříspěvekZaslal: 24.10.2014 , 10:25   Citovat  

Po přečtení těchto názorů se taky musím připojit. Letos jsem objednával asi tak 3x, za celkem hodně peněz - na materiál, komunikaci ani servis nemůžu najít jedinou chybu. Věřím že vše bylo spíš nedorozumění než špatný servis ze strany Infiho.
   Návrat  
ths je teď offline  ths
PříspěvekZaslal: 28.11.2014 , 0:17   Citovat  

infinity napsal:
... a rozhodne se nicemu nevyhybam a uz vubec ne stylem nevyzvedlych baliku to snad ne napis SZ a domluvime se.

SZ som napisal chalan bol v pohode vsetko prebiehalo jako ma ospravedlnil sa poslal novu adresu nech mu poslem diel na reklamaciu.

Poslal som a o mesiac mi to prislo spat ze si to chalan nevyzdvihol.

Tak ze mu zavolam ze ci si somna robi srandu a po dvoch dnoch a niekolkych neuspesnych pokusov o telefonicky kontakt som to zabalil.

Chcel som cez neho riesit dalsie diely ako BC racing, motorove diely B18 a pod. ale po tejto skusenosti velmi pochybujem ze sa odvazim u neho este nieco objednat nesouhlas ak bude mat takyto pristup.

No a teraz z takeho pravneho sudka co vsetko by sa dalo na chalana najst

• Internetový obchod musi mat zverejnene obchodne podmienky tak aby sa k nim zakaznik jednoducho dostal. Musel som velmi dlho klikat nez som ich nasiel.
  • Obchodne podmienky musi byt pravdive. ... podla osobnej komunikacie s chalanom na uvedenej adrese nikto nie je ani nebyva.
  • Obchodne podmienky bod 7. "Kupující má nárok na vracení zakoupeného zboží přes internet a to v zákonem stanovené lhůtě 14 dnů. ... Od vracené částky bude odečten manipulační poplatek ..." Aj Ceska republika aj Slovensko su krajinami europskej unie a platia pre ne teda europske zakony a to ze kupujuci ma narok na vratenie penazi bez udania dobodu do 30 dni od dorucenia v plnej vyske.
  • Podla ceskeho zakona č. 101/2000 Sb. musi mat internetovy obchod zverejnene take veci ako ze osobne udaje vkladane zakaznikmi do systemu obchodu budu pouzite vyhradne za ucelom uzatvorenia zmluvy o obchode medzi zakaznikom a predajcom. Nema
  • Podla dalsieho europskeho zakona musi mat kazdy internetovy obchod zverejnene okrem obchodnych podmienok aj dozorny organ (Zvacsa statna obchodna inspekcia) na ktory sa moze zakaznik obratit ak nieco nebude s obchodom v poriadku. Nema

Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.11.2014 , 17:40   Citovat  

no teď zase přestal fungovat to mi hlava nebere
spamowat sz a email asi nemá cenu a na tel. nechci otravovat, takže.. HEYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
   Návrat  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.12.2014 , 15:42   Citovat  

když něco potřebuješ volej mu!
   Návrat  
AntHraX je teď offline  AntHraX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2014 , 16:43  Naposledy upravil AntHraX dne 2.12.2014 , 16:44, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Jako zákazník neočekávám to, že budu prodávajícího nějak nahánět, natož po telefonu - ještě když je to e-shop. To přece není normální stav a chování normálně fungujícího e-shopu. Ale asi mám zkreslený pohled na svět...Jen komentuju stav. Na Brekeru jsem nikdy nic nekupoval a asi nikdy nic nekoupím...
   Návrat  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 2.12.2014 , 16:43   Citovat  

kupoval jsem od infiho nekolik veci, v celkovy hodnote cca 40k a nikdy jsem nemel problem....a to jsme se pred obchodem moc neznali, nvm kde je problem - staci zavolat a domluvit se, me vzdy vysel vstric a choval se ferove.
   Návrat  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 2.12.2014 , 16:46   Citovat  

AntHraX napsal:
Jako zákazník neočekávám to, že budu prodávajícího nějak nahánět, natož po telefonu - ještě když je to e-shop. To přece není normální stav a chování normálně fungujícího e-shopu. Ale asi mám zkreslený pohled na svět...Jen komentuju stav. Na Brekeru jsem nikdy nic nekupoval a asi nikdy nic nekoupím...

nejsem si tak uplne jistej s tim prirovnanim k e-shopu, predpokladam ze vetsina objednavek mistnich probehla prostrednictvim SZ..... a cena byla nizsi nez je uvedena na e shopu...
   Návrat  
AntHraX je teď offline  AntHraX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2014 , 17:30   Citovat  

Newer napsal:
nejsem si tak uplne jistej s tim prirovnanim k e-shopu, predpokladam ze vetsina objednavek mistnich probehla prostrednictvim SZ..... a cena byla nizsi nez je uvedena na e shopu...

Tak pak nehodnoťme breker.cz, ale uživatele infinity.
   Návrat  
Miky.T. je teď offline  Miky.T.
PříspěvekZaslal: 2.12.2014 , 18:29   Citovat  

[quote="AntHraX"]Tak pak nehodnoťme breker.cz, ale uživatele infinity.[/quote]

Taky jsem byl naštván, a dlouho čekal, až po zavedení první diskuze zde na clubu a mojeho prvního negativního komentáře a že sem nebyl jedinný se začlo něco dít. Tady sem se dozvěděl kdo to má na starost což je mi celkem jedno jako kupujícímu ikdyž je to zdejší dle všeho vážený člen. Nakonec vše dořešeno a solidní přístup i jednání. Tohle není rýpání nebo negace z mojí strany ,ale jakožto prodávající si snad musím rozmyslet jestli a jak to má fungovat. Případně k danému zboží a a problému rovnou dám kupujícímu informace kde je chyba a jak dlouho to bude a případně může trvat. V opačném případě obědnávku s omluvou zruším. To je slušnost a běžná praxe jak normálních obchodů, tak E-shopů s kdejakými díly.Samozřejmě špatná komunikace nebo nekomunikovat několik týdnů vyvolá následky a taky jak je vidět špatnou reklamu. A ikdyž byla moje obědnávka nakonec v pořádku , taky budu příště rozmýšlet jestli budu nakupovat na BREKER.CZ nebo se poohlídnu jinde.
   Návrat  
maxxi je teď offline  maxxi
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2014 , 20:34   Citovat  

Já mam s Infim pouze dobré zkušenosti realizoval jsem přes něj né zrovná malé nákupy a vždy bez problému.

důležitá pomůcka Úsměv Pokud na odpověď nepospíchám napíšu email a čekám, pokud chci něco vědět hned nebo se mi zdá čekací doba po odeslání mailu dlouhá tak volám.

Toto platí jak pro objednávky tak pro řešení reklamace ,zase tak sloužité to není Mrk dalším krokem je osobní setkání to rozvedu příště přátele

mějte se všechni fajně H+
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 3.12.2014 , 1:42   Citovat  

Nebudu to tady zbytecne dlouze rozvadet... Cool

Ale oficialne prohlasuju, ze na Foru a osobnim FB o pulnoci NIC NERESIM. Takze se mnou prosim nereste touto formou obchodni veci (pokud se nezname osobne). Pokud nekdo vyresi problem tim, ze odesle SZ, kterou ma 3 tydny ve slozce NEDORUCENO a pak se strasne divi, jakej jsem onanista, tak k tomu nemam co rict. (obecne...)

K problemu ths. bych pouze rad priblizil situaci: Vynatek z reklamcniho radu, volne pristupny pred kazdou objednavkou zde tudy odkaz
citace:
Při uplatnění reklamace musí kupující nejdříve kontaktovat prodejce emailem nebo telefonicky. Kontakt nalezne na tudy odkaz Následně musí poslat dokumentaci o vadě, popis, způsob používání a poslat fotodokumentaci. Kupující je dále povinen řídit se pokyny prodejce, které mu budou sděleny obratem.

Coz neni vse pro me az tak povinne, ale dulezite pro me byl jakykoli kontakt ze strany zakaznika, abych o problemu VUBEC vedel a mohl ho nejak resit a reagovat...jenomze to se nestalo. Az pote jsme se zkontaktovali zde. coz nebylo 2x moudre a profesionalni z me strany - a jelikoz jsem zde nejakou chvilku nebyl, tak jsem to dal nepodchytil...ano moje chyba Úsměv Nicmene, myslim ze problem jsme dnes vyresili.
   Návrat  
OKMAS je teď offline  OKMAS
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.12.2014 , 9:08   Citovat  

Já mám zkušenosti zatím dvě:
1) asi před rokem jsem kupoval matice na kola - komunikace OK, dodání trochu trvalo, ale OK
2) letos na jaře jsem se snažil koupit kit olej chladiče - komunikace OK, objednáno v březnu ale zatím nic nedorazilo...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
BREKER
Fórum: Obchod
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina