Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95, 96  Další 
Zaslat odpověď

Strana 93 z 96
DefMond je teď offline  DefMond
PříspěvekZaslal: 9.12.2018 , 21:16   Citovat  

Zdravím, vlastním Civic 7G 2.0i sport ( 118kW ) 5D benzín. Chci vyměnit palivový filtr, ale jsem tak z toho zmatený co se vlastně vyměňuje. Tady v odkazu tudy odkaz měnil "víko" a podle mě fíltr je ta "vložka" + nachází se v autě ještě nějaký filtr paliva ? Díky za odpovědi.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 10.12.2018 , 9:23   Citovat  

Psal jsi to i na FB, že jo? Odpoved jsi tam měl a i radu kde ho hledat. Nebo chceš vědět něco dál?
   Návrat  
DefMond je teď offline  DefMond
PříspěvekZaslal: 10.12.2018 , 19:36   Citovat  

bohužel mi to není jasný... V neautorizováném servisu hledali na podvozku tento palivový filtr tudy odkaz Tak proto jsem z toho tak mimo. Nebo to mám chápat, že auto má dva pal. filtry jeden před nádrží a jeden v nádrži?
   Návrat  
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.12.2018 , 8:06   Citovat  

č.18 filtr v nádrži...
tudy odkaz

č.8 jemný filtr...
tudy odkaz
   Návrat  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 14:32  Naposledy upravil civicblack dne 5.1.2019 , 18:37, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

ahoj Úsměv prodal jsem civica a našel jsem ještě uplně nový svíčky NGK Úsměv nechcete je někdo všechny za 200? Úsměv nabízím je rovnou tady,ale pokud vadí,hodim je do inzerátů :)kupoval jsem je na 1.6ku Úsměv na trase litoměřice - beroun klidně dovezu,popřípadě je mužu vzít rakovník,plzen,pak směr folmava

20181216_125412.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20181216_125412.jpg, 2.5 MB

20181216_125444.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20181216_125444.jpg, 2.76 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Sc0rpio je teď offline  Sc0rpio
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 16:24   Citovat  

Ahoj, mam docela zasadni problem, ktery znepojizdil meho Civica 5D, 1.4 66kW, r.v. 2003 predface.
Rano jsem jel 30km a vsiml si behem jizdy, ze jde pomalu zadni sterac, zbytek ok a neresil jsem. Po 2hodinach stani jsem normalne nastartoval, ujel cca 5km, behem kterych jsem pri prudkem brzdeni "otestoval" abs na lede a par minut po tom zacaly problemy. Rozla se kontrolka ABS, pak se vypnuly budiky, radio, a pak se tu a tam neco zmenilo. Roznula se kontrola rucky,emisniho systemu, EPS (v tu chvili prestal jit posilovac rizeni), takze jsem zastavil a uz jsem nemohl nastartoval, bud se nestalo nic, neco to jenom cuklo. Roztlacil jsem a z frydku jsem dojel do Ostravy(obcas posilovac sel, obcas ne, budiky vbc - jen se obcas objevila ci zhasla nejaka kontrolka...). Nakoupil jsem, skoro normalne slo nastartovat a za chvili mi zacal chcipat motor, okna se stahovala extra pomalu, blinkry blikaly divne (pomaleji nebo pak rychle za sebou pripadne se nedelo vbc nic, nejaky napad co zkontrolovat nebo kam v ostrave dat Honda ?

Baterka ma 1.5Roku a mela by byt ok.
   Návrat  
BunGee je teď offline  BunGee
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 16:30   Citovat  

Doporučuju nechat udělat repas altíku. Na 99% bude problém v něm
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 18:45   Citovat  

BunGee napsal:
Doporučuju nechat udělat repas altíku. Na 99% bude problém v něm

Diky, zaměřím se na něj. Měl jsem vypnutý motor a i přesto nebyla elektro uplne ok, to uz by altik nemel ovlivit, nebo jo?
   Návrat  
devil4 je teď offline  devil4
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 19:37   Citovat  

Neviem či si to dobre pochopil. Ale tebe pravdepodobne nedobíja alternátor baterku, ciže baterka je skoro vybitá, preto idú okná pomaly, preto svietia kontrolky lebo nemáš elektrinu na ABS atď. A ked už je baterka skoro úlne k.o. tak ti nebude bežať ani motor. Napoj baterku cez káble na druhé auto alebo daj baterku na nabíjačku a uvidíš že to bude OK. Tiež si myslím že to bude na repas alternátora, ale prípadne môže byť aj zlá baterka alebo zlý kontakt.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 21:04   Citovat  

devil4 napsal:
Neviem či si to dobre pochopil. Ale tebe pravdepodobne nedobíja alternátor baterku, ciže baterka je skoro vybitá, preto idú okná pomaly, preto svietia kontrolky lebo nemáš elektrinu na ABS atď. A ked už je baterka skoro úlne k.o. tak ti nebude bežať ani motor. Napoj baterku cez káble na druhé auto alebo daj baterku na nabíjačku a uvidíš že to bude OK. Tiež si myslím že to bude na repas alternátora, ale prípadne môže byť aj zlá baterka alebo zlý kontakt.

Nabíječka ukazuje 100%, zkusím použit lepší, co ukáže (můžu to proměřit multimetrem). Spíš nějaký kontakt by to mohl být.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 21:19   Citovat  

Zacni tim, ze zmeris baterii, potom jak dobiji altik. A dale bych prosel ukostreni. Repas altiku az po tehle kontrole.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 22:38   Citovat  

První i druhé zvládnu ale kde hledat ukostření? Je to prostě zelenožlutý kabel ukotvený ke karoserii vedoucí k ...?Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.12.2018 , 12:52   Citovat  

Sc0rpio napsal:
První i druhé zvládnu ale kde hledat ukostření? Je to prostě zelenožlutý kabel ukotvený ke karoserii vedoucí k ...?Velmi šťastný

Žlutozelený ne, není to 220v jako v domě Velmi šťastný (i když u nějakýho franzouze jsem to viděl) většinou černý, hnědý nebo jen spletenec bez izolace a hlavní tahy jdou hodně tlustý.
   Návrat  
Rusty je teď offline  Rusty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.12.2018 , 16:49   Citovat  

tak jsem si ve středu dovezl ep1, 1,4, 5 dveř....a dneska se mi 5-té dveře sekly pořádnej výtlem nějaké zkušenosti jak to otevřít a jak to spravit aby se to už nestalo? a další věc, auto furt topí, nejde nastavit teplota....to je tak když si zkusíš jestli topí, ale nezkusíš jestli chladí Mr. Green Mr. Green Mr. Green
   Návrat  
Stilg je teď offline  Stilg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.12.2018 , 17:11   Citovat  

Klima je manual nebo (polo)automat?

Dvere se sekly jak? Je to predface co ma zamek nebo poface co nema?

A jinak 5Dver neni EP. EP je 3Dver. 5Dver je EU. 1.4ka tusim EU5 nebo EU7. (EU8 1.6, EU9 ropak)
   Návrat  
Rusty je teď offline  Rusty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.12.2018 , 17:30   Citovat  

Stilg napsal:
Klima je manual nebo (polo)automat?

Dvere se sekly jak? Je to predface co ma zamek nebo poface co nema?

A jinak 5Dver neni EP. EP je 3Dver. 5Dver je EU. 1.4ka tusim EU5 nebo EU7. (EU8 1.6, EU9 ropak)

Aha já měl za to že to je EP....tak mám EU7 podle malého tp....
klima manual
a dveře jsem zavřel, a u obchodu už neotevřel...mají zámek na dveřích, ale ten nereaguje ať točím kamkoliv, a dálkáčem se odemykají a zamykají všechny dveře ale kufr zase nic....
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2018 , 20:06   Citovat  

Vypadlo Ti asi lanko, co taha za ventil mezi motorem a motorovou stenou. Zkus s tim ovladacem zatocit a sleduj jestli se otaci ten ventil. Tipuju, ze vypadlo lanko na tom volici. Celkem bezna zavada.

Ohledne kufru...musis tam vlezt pres zadni sedacky a zkusit to pres otvor v tapecu 5tych dveri vyhackovat.
   Návrat  
Stilg je teď offline  Stilg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.12.2018 , 23:49   Citovat  

Tak tak, pokud je manual klima, tak topeni hejba skrze lanko ventilem... bdue to nejspis vyskocene... pokud by nebylo, muze byt v haji ventil ale to je min pravdepodobny.

Kufr jak taky uz zaznelo, sklopit zadni sedacky, baterku.... uprostred kufru je v tapecu gumova kulata krytka, tu sundat a pokusit se skrze ni zamek odemcit. melo by to jit.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 22.12.2018 , 13:07   Citovat  

S tým kufrom mne sa stalo že som chcel otvoriť ale bolo zamknuté a tá klučka na kufri ale nespadla úplne dolu, takže už po odomknutí dialkovým ostalo zamknuté. Stačí ju potiahnuť naspäť dole a dialkovým zamknúť a odomknúť. Len náhodou či sa podobná blbosť nestala aj tebe. Stačí to len namazať.

S tým topením to asi bude ten bowden za motorom.
tudy odkaz
   Návrat  
x-typek je teď offline  x-typek
PříspěvekZaslal: 1.1.2019 , 17:20   Citovat  

Ahoj, chci se zeptat, zda tady někdo nezná tohle auto, popřípadě budu vděčný za jakekoliv info.

tudy odkaz
   Návrat  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2019 , 18:41   Citovat  

civicblack napsal:
ahoj Úsměv prodal jsem civica a našel jsem ještě uplně nový svíčky NGK Úsměv nechcete je někdo všechny za 200? Úsměv nabízím je rovnou tady,ale pokud vadí,hodim je do inzerátů :)kupoval jsem je na 1.6ku Úsměv na trase litoměřice - beroun klidně dovezu,popřípadě je mužu vzít rakovník,plzen,pak směr folmava
up,stále mam Velmi šťastný ted jsem tu delší dobu nebyl a pár lidí mi psalo,jenže nevidim,jestli se mi jim podařilo odepsat,nevim to v odeslaných.tak kdyby náhodou,napište znova,díky je to dobrý Je to tam.
   Návrat  
popokatepeteu je teď offline  popokatepeteu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2019 , 20:06   Citovat  

Hoj. Chci se zeptat...
Mám doma dlouhé 4-1 svody které jsou vlastně i jako dekat (sbíhají se do jednoho až těsně před středovým tlumičem). Je tam díra jen na jednu lambádu. Co na to řekne ECU? Dá se druhá lambáda v jednotce nějak oblbnout/vypnout? Nebude to dělat neplechu? Jo a jde o Civic EU8 tzn. 1.6ka. Díky moc za jakékoliv postřehy a rady přátele
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2019 , 20:35   Citovat  

popokatepeteu napsal:
Hoj. Chci se zeptat...
Mám doma dlouhé 4-1 svody které jsou vlastně i jako dekat (sbíhají se do jednoho až těsně před středovým tlumičem). Je tam díra jen na jednu lambádu. Co na to řekne ECU? Dá se druhá lambáda v jednotce nějak oblbnout/vypnout? Nebude to dělat neplechu? Jo a jde o Civic EU8 tzn. 1.6ka. Díky moc za jakékoliv postřehy a rady přátele

Sice nechápu význam upravy, ale z technického hlediska se ti bude rosvicet kontrolka motoru, řešit to jde emulátorem např. tudy odkaz který zapojíš místo zadní konrolní lambda sondy.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2019 , 20:43   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Sice nechápu význam upravy, ale z technického hlediska se ti bude rosvicet kontrolka motoru, řešit to jde emulátorem např. tudy odkaz který zapojíš místo zadní konrolní lambda sondy.

Já zas nechápu tvoji odpověď... Dávám lepší svody než origo. Jen tam není díra pro druhou lambádu. Proto se ptám jestli to jde nějak oblbnout nebo musí být zapojená. Už to mám ale asi vyřešené a je to otázka pár korun. FastCivic opět nezklamal sopťa sopťa
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2019 , 20:50   Citovat  

popokatepeteu napsal:
Já zas nechápu tvoji odpověď... Dávám lepší svody než origo. Jen tam není díra pro druhou lambádu. Proto se ptám jestli to jde nějak oblbnout nebo musí být zapojená. Už to mám ale asi vyřešené a je to otázka pár korun. FastCivic opět nezklamal sopťa sopťa

Dáváš svody 4-1 který vyřadí kat, ne? Tak jsem to pochopil z tvého dotazu.

1) Když nezapojíš sondu > rozsvítí se ti kontrolka motoru.
2) Pokud uděláš díru, dáš druhou sondu a nebudeš tam mít kat > rozsvítí se ti kontrolka motoru (Chyba P0420 - učinnost katalyzátoru)

Emulátor zapojíš místo kontrolní sondy za katem a bude jednotce simulovat funkci sondy..

Jak to řešil FastCivic?

A dík za otrávený vzduch za tebou, kvůli 1kw na pekařově dodávce Velmi šťastný Je to tam.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 12:45   Citovat  

Viete niekto poradiť ktorú konkrétne lambda sondu(zadnú) mám kúpiť na 7G D14Z6? Každá má inú dĺžku ... Našli sme dáku NGK v Elite, ale dosť drahá cca 140€
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 17:51   Citovat  

devil4 napsal:
Viete niekto poradiť ktorú konkrétne lambda sondu(zadnú) mám kúpiť na 7G D14Z6? Každá má inú dĺžku ... Našli sme dáku NGK v Elite, ale dosť drahá cca 140€

Sem zadaj VIN, dohledej a originál číslo pak dej do katalogu dodavatelů

tudy odkaz

Každopádně vybírej NGK nebo Denso
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 15.1.2019 , 21:18   Citovat  

Beriem teda asi tú NGK LAMBDA 0045, lebo tá má v popise aj to objednávacie číslo z Hondy. Vďaka.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2019 , 17:57   Citovat  

Čůůs. Nedával někdo zadní křídlo z poface 5d na předface? Křídlo je lepené nebo šroubováné? Neví někdo? Díky přátele
   Návrat  
ERVSKY je teď offline  ERVSKY
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.1.2019 , 10:25   Citovat  

Zdarec, byl jsem vyhozen z stk kvuli nefungujicimu egr ventilu (civic 1.4). Chci se zeptat zda-li jde nějak vyčistit a nebo to vyresi jen vymena? Predem dekuji je to dobrý
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95, 96  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina