Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 95, 96, 97  Další 
Zaslat odpověď

Strana 92 z 97
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.1.2019 , 19:00   Citovat  

I♥Honda napsal:
Chlapci Accord R20a3 jede na 3 válce a hlásí v Torque chybu P0303 – Cylinder 3 -misfire detected. Prohodil jsem vstřiky 3 a 4 a hlásí furt 3 válec, cívkou ani svíčkou to není jakmile se přepne na plyn tak běží parádně. Už nevím po čem jít děkuji

a byla chyba radne smazana ? jestli to nebylo na spatny jednorazovy spalovani plynu prave ,ja to mel bezne napsalo chybu ,ale motor jel dal s chybou pokud jsem ji nesmazal ,je dobre nastaveny LPG ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
I♥Honda je teď offline  I♥Honda
PříspěvekZaslal: 19.1.2019 , 23:24   Citovat  

Ne ne s plynem to nemá nic společného ten funguje dobře, auto dělá problémy na benzín právě. Začne blikat kontrolka motoru a ztratí výkon že jedu sotva 50km/h a jsem rád. Je slyšet že jede na 3 válce, chybu vždy smažu a nastartuju a většinou už je zahřáto tak se zapne rovnou plyn než stihne naskočit chyba a auto jede parádně.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2019 , 0:45   Citovat  

kdy jsi naposled seřizoval ventilové vůle ?
   Návrat  
_Marty_ je teď offline  _Marty_
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.1.2019 , 0:53   Citovat  

Nemas prerusenej drat ke vstriku diky napojeni LPG na vstriky?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.1.2019 , 11:20   Citovat  

Ventilové vůle jsem dělal při údržbě v létě před cca 20 000 km, vstřiky mám samostatně mají svoji elektriku a je pravda že na elektriku od normálních vstřiků jsem nekoukal abych nerozlámal ty plasty ve kterých jsou ty kabely, ale ještě na to mrknu. Myslel jsem si jestli to třeba nemůže být nějaký snímač nebo něco. Zajedu do hondy aby mi to načetli asi, děkuji za pomoc
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 20.1.2019 , 20:02   Citovat  

I♥Honda napsal:
Ventilové vůle jsem dělal při údržbě v létě před cca 20 000 km, vstřiky mám samostatně mají svoji elektriku a je pravda že na elektriku od normálních vstřiků jsem nekoukal abych nerozlámal ty plasty ve kterých jsou ty kabely, ale ještě na to mrknu. Myslel jsem si jestli to třeba nemůže být nějaký snímač nebo něco. Zajedu do hondy aby mi to načetli asi, děkuji za pomoc

LPG vstřiky mají svojí elektriku, ale benzínový jsou připojeny k LPG jednotce. Dle mě tam bude určitě problem.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.1.2019 , 20:53   Citovat  

to potom jo, děkuji za vysvětlení
   Návrat  
Honcord je teď offline  Honcord
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.1.2019 , 19:50   Citovat  

jakubM napsal:
máte někdo info, na kolik vyjdou origo silentbloky předních spodních ramen? odmítli mi udělat geometrii, že jsou špatné a neorigo asi nevydrží moc dlouho ne? + bych s tím udělal i tyčky a uložení stabíku

Poptaval jsem v Honde predni i zadni silenty,vysli tusim na cca 7 stovek vsechny dohromady, jestli dobre pamatuju
   Návrat  
Honcord je teď offline  Honcord
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.1.2019 , 20:05   Citovat  

PaloSV napsal:
Zdravím chlapi, dnes som bol na STK a na moje prekvapenie ľavá zadná brzda slabota, musím dať do poriadku a do 2 mesiacov na opravnú TK. Emisie parádne. Pred 1,5 mesiacom som všetko čistil a premazal, piesty a čapy chodili v pohode, manžety boli tiež OK, no mám tam vzadu ešte pôvodné kotúče a dosky, 160 tisíc km, 8 rokov. Chcem preto objednať opravné sady s manžetami, kotúče a dosky, tak či by ste poradili, do čoho ísť. Sú tam die debilné kotúče disk s bubnom. Čo zobrať, ZIMMERMANN, TRW alebo TEXTAR? Pozeral som na rusov, tak tí najčastejšie dávajú Zimmermann/Zimmermann alebo disky Zimmermann a dosky TRW. Poradíte niečo?

Dík, Palo

Na predek jsem nedavno dal Textar desky i kotouce,brzdi skvele nepiskaji a ani brzdice nejsou za wc rany cernotou.Su spokojen,dam i i na zadni.Jeden kamos mi hlasil,ze Textar kotouce s deskama Ate piskaji jaxvina...Delal jsem komplet repas vcetne pistku,prachovek a cepu,rychlobrus, odrez a lak+nova kapalina...ted me ceka komplet zadek.
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2019 , 21:17   Citovat  

Honcord napsal:
Poptaval jsem v Honde predni i zadni silenty,vysli tusim na cca 7 stovek vsechny dohromady, jestli dobre pamatuju

nacenili mi to 500Kč/ks
   Návrat  
PaloSV je teď offline  PaloSV
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.1.2019 , 13:35   Citovat  

Honcord napsal:
Na predek jsem nedavno dal Textar desky i kotouce,brzdi skvele nepiskaji a ani brzdice nejsou za wc rany cernotou.Su spokojen,dam i i na zadni.Jeden kamos mi hlasil,ze Textar kotouce s deskama Ate piskaji jaxvina...Delal jsem komplet repas vcetne pistku,prachovek a cepu,rychlobrus, odrez a lak+nova kapalina...ted me ceka komplet zadek.

Nakoniec som včera dal do zadu Jurid kotúče aj platničky, zatiaľ sa vyjadriť neviem. Ak to niečo nabehá, môžem neskôr napísať postrehy, ale ten zadok je len "do počtu". Teraz mi ľavá zadná brzdila slabo a skúšal som brzdiť či nejaké divné správanie pocítim a nič ani na stranu neťahalo. Povedali mi, že tie zadné majú účinnosť max 25% predku.
   Návrat  
Igor91 je teď offline  Igor91
PříspěvekZaslal: 23.1.2019 , 7:15   Citovat  

Zdarec, lidi poraďte prosím. Už delší dobu řešim problem se startováním u A8g 2.4 at. Problem nastáva při teplotach -5 a niž. Když začnu točit, tak je slyšet jak se starter protoči setrvák a pak vypadne a točí na volno a pak musim vypnout a zase znova a takto několikrat než se chytne. Baterka nova,v servisu nic nezjistili. Včera jsme sundaly saní a koukaly na startér, je promazaný a kontakty čistý.
   Návrat  
Ratras je teď offline  Ratras
PříspěvekZaslal: 24.1.2019 , 15:51   Citovat  

Kluci, když měním na Accordu zadni desky, je potřeba pri zatalacovani pístku s ním i otáčet? Protože ruční brzda je přece vzadu na buben... Díky
   Návrat  
Igor91 je teď offline  Igor91
PříspěvekZaslal: 24.1.2019 , 17:11   Citovat  

Ratras napsal:
Kluci, když měním na Accordu zadni desky, je potřeba pri zatalacovani pístku s ním i otáčet? Protože ruční brzda je přece vzadu na buben... Díky

Nemusi, staci jen zatlacit
   Návrat  
Kmóďa je teď online  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 24.1.2019 , 21:13   Citovat  

A8g mají všechny ruční brzdu bubnovou? Myslel jsem že ne...
   Návrat  
Ratras je teď offline  Ratras
PříspěvekZaslal: 24.1.2019 , 23:12   Citovat  

Kmóďa napsal:
A8g mají všechny ruční brzdu bubnovou? Myslel jsem že ne...

To nevím, já každopádně mám. Ale předpokládám,ze to mají všechny stejně..
   Návrat  
PaloSV je teď offline  PaloSV
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.1.2019 , 9:22   Citovat  

Nemajú. Ak je kotúč s bubnom na ručnú, piest je dutý, ten zatláča.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.1.2019 , 14:02   Citovat  

Zkouším rozjet fungující užitečnou skupinu na FB týkající se jen 8g, podpoříte mě a vlastně i sebe? tudy odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.1.2019 , 0:00   Citovat  

objevil se mi na autě takový nešvar, nový zvuk Velmi šťastný někdy, třeba 1x za jízdu, nebo i 2x ale i třeba vůbec, se mi při ostřejší pravotočivé zatáčce ozve "kovové" lupnutí od levého zadního kola.. jakoby lupla pružina, nebo povolila brzda, nebo tak něco.. nevíte, čím by to mohlo být? pružina vypadá ok a kolo nepřibržďuje takže brzda by mohla být ok... Dnes to třeba nebylo lupnutí, ale hrubé vrznutí (zase kovové, jakoby pružina přeskočila přes nějaké 3 zuby Velmi šťastný)
   Návrat  
lukyn1982 je teď offline  lukyn1982
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.1.2019 , 10:11   Citovat  

lukyn1982 napsal:
Magnetti marelli nové nezvednou vrata a jen drží polohu, do které se ručně dají. Při použití elektrického otevírání se vrata otevřou pouze do půlky, pak zapipa chyba a kufr se zase zavře. Ty vzpery jsou slabé. Dal jsem zpět originály, které po 9 letech potřebují pomoct jen na posledních 10cm k max.otevření.

RIZ3K9 napsal:

Tak jsou různý zdvihací síly, že ... dohledával jsi je podle VIN?. Mě funguje zdvih až do maximální polohy bez problémů i v mrazech. A fungoval i u těch Melletů, akorát šíleně vrzaly. Co měli za katalogové číslo těch Magnetti marelli co jsi dával?

Podle VÍN ne. Vybiral jsem dle katalogu prodejce. Na stránkách měl jen jeden typ vzpěr na me auto. Maji 585N (585N tam byly originály), otevřou pouze do půlky. Zavřou bez problému. Mají číslo GS1029 a 430719102900.
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 30.1.2019 , 22:05   Citovat  

lukyn1982 napsal:
lukyn1982 napsal:
Magnetti marelli nové nezvednou vrata a jen drží polohu, do které se ručně dají. Při použití elektrického otevírání se vrata otevřou pouze do půlky, pak zapipa chyba a kufr se zase zavře. Ty vzpery jsou slabé. Dal jsem zpět originály, které po 9 letech potřebují pomoct jen na posledních 10cm k max.otevření.

Podle VÍN ne. Vybiral jsem dle katalogu prodejce. Na stránkách měl jen jeden typ vzpěr na me auto. Maji 585N (585N tam byly originály), otevřou pouze do půlky. Zavřou bez problému. Mají číslo GS1029 a 430719102900.

Já asi půjdu do originálních vzpěr. Sice jsou drahé jako čert, ale acco si to zaslouží. Já budu mít aspoň dobrý pocit, že vydrží o něco déle.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.1.2019 , 23:27   Citovat  

jakubM napsal:
objevil se mi na autě takový nešvar, nový zvuk Velmi šťastný někdy, třeba 1x za jízdu, nebo i 2x ale i třeba vůbec, se mi při ostřejší pravotočivé zatáčce ozve "kovové" lupnutí od levého zadního kola.. jakoby lupla pružina, nebo povolila brzda, nebo tak něco.. nevíte, čím by to mohlo být? pružina vypadá ok a kolo nepřibržďuje takže brzda by mohla být ok... Dnes to třeba nebylo lupnutí, ale hrubé vrznutí (zase kovové, jakoby pružina přeskočila přes nějaké 3 zuby Velmi šťastný)

tak jsem tak stál na parkovišti a koukám, že to levé zadní kolo je více do "A" než pravé.. tak jsem za něj vzal a rozhoupal auto a ejhle, cítil jsem tam vůli... takže asi vadné minimálně jedno z těch čtyř ramen že? předpokládám, že to horní s čepem.. Řešil to někdo? to mi hlava nebere
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 31.1.2019 , 8:27   Citovat  

ja to resil... Vule jsem tam nemel, ale po vymene auto dost spevnilo. Prestal tancovat zadek. Original stoji strasny peníze, snad 6 tisíc jedno!? Neoriginal nabídka je chaba, ale daji se sehnat stavitelny ramena za prijemnejsi cenu nez je original od HARDRACE... Silentbloky by se sehnat snad daly, ale samotny cep jsem nikde nevidel Smutný

tudy odkaz

Good luck Bueee
   Návrat  
Kmóďa je teď online  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.1.2019 , 10:55   Citovat  

JakubM ale řeší zadek,ne předek...
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 31.1.2019 , 11:18   Citovat  

Hups, to sorry cetl jsem na rychlo... Na zadku je situace snad ještě horsi. Cena za OEM dilu stejna jak na predku, jestli si dobře pamatuju. Když jsem to resil, dostal jsem jednoznacne doporuceni jit do original dilu. Matne si pamatuju ze kolem 170k km ty ramena zacinaji odchazet. Pokud ale vydrzi tolik, coz vydrzi, tak je asi porad lepsi to toho originalu jit. Jen málokdo to po vymene vyjezdi... Ja mam v planu menit zadek tento rok, nalitany 177k km...
   Návrat  
lukyn1982 je teď offline  lukyn1982
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.2.2019 , 17:08   Citovat  

lukyn1982 napsal:
lukyn1982 napsal:

záhada vyřešena, Magneti Mareli GS1029 , 430719102900, 585 N, fungují skvěle i s elektrikou na otevírání.
Jen je potřeba vzpěry nainstalovat tělem vzpěry vzhůru Velmi šťastný Velmi šťastný tudy odkaz
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2019 , 21:04   Citovat  

Ahojte, mohl by mi někdo změřit mezeru mezi jednou postavenou sedačkou a vnitřním bokem auta, prosím?
Nebo nemáte někdo takovyto obrazek?

29547375_1812699155448435_1412180775_n.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
29547375_1812699155448435_1412180775_n.jpg, 54.34 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2019 , 21:22   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Ahojte, mohl by mi někdo změřit mezeru mezi jednou postavenou sedačkou a vnitřním bokem auta, prosím?
Nebo nemáte někdo takovyto obrazek?

Když vzpomenu tak změřím podle obrázku
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2019 , 21:50   Citovat  

To by jsi byl strašně hodný. Ještě bych potřeboval tu výše popsanou míru. přátele je to dobrý
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2019 , 22:51   Citovat  

Aqwertzz napsal:
To by jsi byl strašně hodný. Ještě bych potřeboval tu výše popsanou míru. přátele je to dobrý

Ok OK
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 95, 96, 97  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina