Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 116, 117, 118  Další 
Zaslat odpověď

Strana 117 z 118
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2019 , 19:58   Citovat  

skyline napsal:
DOHCVTEC: jak je možný, že takovej killer jako ty nedal 400k? Sto sem, sto tam. Já bych ti za 400k nechal naše 9G Lifestyle, najeto 36k, provoz od 2016, doplňky za cca 50k plus sada gum a kola za dalších 25k v ceně kouř

Jinak jestli 300k není problém na leasing, tak v tom případě beru i leasing, cena se zvyšuje na 500k (to je ještě o 200k míň, než kolik je ti to fuk). HaHaaa

jakych trista na leasing,ja dal hotove trista, mohl jsem mit 9G ,ale to se mi hnusi a nedal bych za nej ani trista jako za zanovni ufo s jeste rocni zarukou z vubec poslednich prodanych kusu .., ja mluvim o novych autech za pulmega a vice, vice bych ted za auto nedal to uz bych koupil novyho civika , accorda sem dal brachovy a ten ho pak prodal a ted jsem delal svadbu ,kupoval byt a vrazil do nej dalsi pulmega ,proto .. jinak uz mam novyho civika ve sportu nebo exe na leasing nebo na tretinky a urcite bych nepremyslel ,jestli kii nebo jiny podobne trapny priblizovadlo jen abych usetril 1000ecek a pak si je hladil v kapse HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2019 , 20:15   Citovat  

DOHCVTEC: seš prostě frajer, 100k není žádnej problém, tedy kdyby nebylo tohle nebo nebylo tamto, takže to problém je Velmi šťastný

Pro dnešek stačilo, dík za pobavení, zase se stavím, až budeš cintat moudra. HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2019 , 20:35   Citovat  

skyline napsal:
DOHCVTEC: seš prostě frajer, 100k není žádnej problém, tedy kdyby nebylo tohle nebo nebylo tamto, takže to problém je Velmi šťastný

Pro dnešek stačilo, dík za pobavení, zase se stavím, až budeš cintat moudra. HaHaaa

co mas s tim kilem furt ,podivej se kolik ty auta stoji stim co ma ve vybave civic ,v jakekoliv vybave a ukaz mi to kilo ..
proste za neco jinyho bych tolik nedal uz vubec ne za kii nebo forda a je fuk jestli hotove nebo na leasing ,
nejsem padlej na hlavu ...
prochazel jsem si vsechny konkurenty civiku a nakonec jsem zjistil ,ze nema cenu kupovat neco jineho ,skoncil jsem napr u golfu 1.5evo ,ale to bych byl na cca stejny cene a dostal bych mene .. pro ty ktery auta nezajimaj nebo nato nemaj at jsi klidne koupy zato dva logany v palbe HaHaaa
   Návrat  
King je teď offline  King
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.2.2019 , 18:57   Citovat  

CIVIC TYPE R (a další H) ve zlatém wrapu k padesátinám na australském trhu. je to dobrý
   Návrat  
xenon04 je teď offline  xenon04
3 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 6.2.2019 , 19:59   Citovat  

někdo nějakou zkušenost s power boxama?
tohle je oproti HONDAtě za pár korun to mi hlava nebere
tudy odkaz

Honda Civic 1.5 Petrol Turbo 4.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Honda Civic 1.5 Petrol Turbo 4.jpg, 55.98 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.2.2019 , 20:30   Citovat  

tyjo ,za ty prachy bych neresil jestli to uz nekdo zkousel ,stejnak se toho nedockas .. kdyz tak to vzdy prodas dal kdyby se tito nelibilo.. todle uz nebude oblbovak jako naky cip na atmosku ,pac cipnout turbomotor dneska neni problem ,v azii se cipujou civiky uz minimalne rok a v USA taky ,uz dokonce najdes 1.5T se 360ps .. vcelku me zaujal ten cip na naftu ,nekde uz jsem zahlidl i chip na litra taky na cca 150koni a 240Nm
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.2.2019 , 8:50   Citovat  

myslel jsem to spíš všeobecně, ne tenhle konkrétní box Úsměv

někdo to haní, že to jen zvýší tlak turba a upraví předstih na základě zkreslených hodnot, který ten box posílá do ecu apod., že se to nedá např. s tím flash pro od hondaty srovnávat...

na 10g to má jeden z Civinfo a pochvaluje si to

cena krabičky je sice lákavá, ale aby nebyla cena opravy motoru potom násobná Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.2.2019 , 11:13   Citovat  

xenon04: nejlevnější tuning je odjakživa koupě silnějšího auta.

Když už bych do něčeho šel, tak jedině Hondata. Cena vysoká, ale zase jako jediným jim věřím, že si s tím dají práci a mají to odladěné a otestované. I proto ta cena, i když 700 USD mi jako kdovíjaká hrůza nepřijde. Za to máš sotva sadu kol a když si řekneš že letošní rozpočet "na kola" utratíš za motor, tak alles gute, ne? Úsměv
   Návrat  
gregy4 je teď offline  gregy4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.2.2019 , 16:22   Citovat  

mam sedan v eleganci.
uz minimalne 3x se mi stalo ze po zastaveni a opetovnem nastartovani ze stredova obrazovka (kde se napriklad zobrazuji mapy) byla cerna a nereagovala, zdroj zvuku ktery jsem pouzival pred vypnutim hral ale nesla ovladat ani hlasitost pres volant. vcera se mi to stalo naposledy, chtel jsem zkusit restart multimedialniho systemu ale bohuzel vypnuti pres power button take nefungovalo. kupodivu fungovalo tlacitko climate vcetne spravneho zobrazeni na displeji.

problem byl zatim vzdy vyresen zastavenim, vypnutim motoru a opetovnym nastartovanim.

nemate nahodou nekdo stejny problem, pripadne reseni ? ptal jsem se u dealera, zadna nova sw aktualizace pry neni. mam zkusit reset k tovarnimu nastaveni.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.2.2019 , 16:28   Citovat  

gregy: doporučuji navštívit civinfo a poptat se tam. Současně ale počítej s tím, že to bez aktualizace nevyřešíš (my s tím na 9G poface bojovali docela dlouho, řádově tak půl roku, pak konečně pořádná aktualizace a od té doby je klid). Přitom zdaleka ne všem se ty problémy projevovaly stejně, tj. jen proto, že v Hondě neví bych si nemyslel, že tovární nastavení něco vyřeší, i když dočasně může.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.2.2019 , 18:52   Citovat  

skyline: po chvilce si člověk zvykne na všechno, to bych měnil auta jako ponožky Úsměv civic mi vyhovuje a po roce ho měnit nehodlám (s autama si snad na chvíli dám pokoj Velmi šťastný ) , jen mě láká otevřít ten potenciál 20-30koní, který se tam schovávají Velmi šťastný

gregy4: až Ti to příště najede, zkus podržet 10s vypínací tlačítko, vyvolá volbu restartu (nic si nesmažeš, bude to nabíhat delší dobu než obvykle), pokud ani to nepomůže, tak zkus to obnovení továrního nastavení
jinak obrazovka se zhasne i pokud nepotvrdíš tu úvodní hlášku, ale to nebude předpokládám tenhle případ
   Návrat  
BrozikCZ je teď offline  BrozikCZ
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 13:41   Citovat  

gregy4: me se to stalo asi 2x, bez vypnuti motoru jedine restart a po haluzi se musis trefit do tlacitka ok, ktery se "zobrazi" na zhasnutym displeji

Bohuzel aktualize pro CR, mozna EU nikde... V Japonsku i USA uz maji asi 4 nove, ale my porad tvrdneme na vice jak rok stare.
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 12:52   Citovat  

Prodeje Civic 2018 v EU 43.256 ks.
Civic se i přes novou generaci prodává stále bídně jako předešlá 9. generace. Vzkříšení nepřišlo.

Prodejní čísla dosahují sotva na polovinu prodejů z dob největší slávy.
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 13:12   Citovat  

Neviděl bych to tak černě. Už několik let je mezi námi nová kategorie "SUV-Crossover", a tato vozidla na svou stranu "stáhla" zákazníky z ostatních segmentů. Netvrdím, že je to hlavní důvod +- setrvalých prodejů Civiků od roku 2011, ale nějaký podíl by to mohlo mít. Od kompaktů k crossoverům "uteklo" podle mě dost zákazníků, co kupovali, než tu byly crossovery-SUV? Neřeším tu etalony třídy.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 14:14   Citovat  

JardaBar: už jsem si říkal, žes tady dlouho nebyl kázat doom&gloom.

Jak píše Jopeeno, srovnání přestává být relevantní. Na půlce prodejů z roku 2011 je dnes i Focus (rekordních 199k aut v roce 2018, nejhorší výsledek v historii modelu) nebo Megane. Klesá Auris, klesá Golf (z 530k před pár lety je dnes 430k).

Přestože jsem taky čekal, že se Honda zvetí, není v dnešní době moc šance a setrvalý stav je vlastně úspěch, všichni ostatní jdou dolů. Zajímavé by bylo srovnat součty Golf plus Tiguan-T-Roc, Civic plus HR-V, 3 plus CX-3, Megane plus Kadjar, Focus plus Kuga atd. Tedy kolik zákazníků značce v součtu zůstalo, resp. kolik navíc jich díky crossoverům získala.
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 15:22   Citovat  

Jopeeeno napsal:
... "SUV-Crossover" ... tato vozidla na svou stranu "stáhla" zákazníky z ostatních segmentů. ...
Od kompaktů k crossoverům "uteklo" podle mě dost zákazníků, co kupovali, než tu byly crossovery-SUV?

K CR-V neutekli (oranžová), k HR-V (červená) také ne, v první generaci se HRVéček prodávalo podobně. (viz. obrázek).
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 20:43   Citovat  

Ty jsi grafomaniak Úsměv
Dej si tu práci a zpracuj data, jak zmiňuje sky, to by taky nebylo marné.
Takže Hondě buďto odešli zákazníci jinam, nebo odevzdali na stáří řidičáky (někde jsem četl, že k novým Hondám tíhnou důchodci) Úsměv

Teď k tématu, věděli jste, že do Civiku lze objednat za cca 45.000 Kč kožený interiér (i jiné barvy, než černé) ? Tak to koukám!

tudy odkaz
   Návrat  
Ivoč je teď offline  Ivoč
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 21:39   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Neviděl bych to tak černě. Už několik let je mezi námi nová kategorie "SUV-Crossover", a tato vozidla na svou stranu "stáhla" zákazníky z ostatních segmentů. Netvrdím, že je to hlavní důvod +- setrvalých prodejů Civiků od roku 2011, ale nějaký podíl by to mohlo mít. Od kompaktů k crossoverům "uteklo" podle mě dost zákazníků, co kupovali, než tu byly crossovery-SUV? Neřeším tu etalony třídy.

Včera jsem se díval na "To nejlepší z Top Gearu" a tam se Jeremy Clarcson podivoval proč lidi kupují crossovery a porovnával Civic s CRV, oba stejné motory 1.5T a vše ostatní na Civicu v podstatě lepší. Ale nic proti CRV...já si užívám... Honda Velmi šťastný

ad:
Jopeeeno napsal:
Takže Hondě buďto odešli zákazníci jinam, nebo odevzdali na stáří řidičáky (někde jsem četl, že k novým Hondám tíhnou důchodci) Úsměv

na tom něco bude, dnes jsem viděl u Lídlu nastupovat do červeného hatch 10G tak sedmdesátníky, nakonec stačí když se podívám sobě do občanky
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 22:15   Citovat  

Ivoč: Nechci Ti do toho kecat, ale Civic 9g (ten modrý na letišti) neměl 1.5T... Nejspíš to byl ropák (2.2 nebo 1.6)...
   Návrat  
Lipák je teď offline  Lipák
PříspěvekZaslal: 14.2.2019 , 20:30   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Ty jsi grafomaniak Úsměv

My, když kupovali Civica a bavili se mimo jiné o prodejích s dealerem: pobaveně řekl, že patříme k jedněm z nejmladších (40let) zájemců o model. Takže důchodci to jistí.
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.2.2019 , 22:15   Citovat  

Lipák napsal:
My, když kupovali Civica a bavili se mimo jiné o prodejích s dealerem: pobaveně řekl, že patříme k jedněm z nejmladších (40let) zájemců o model. Takže důchodci to jistí.

Teď ještě jak ty přibývající důchodce přesvědčit, aby za ty jejich celoživotně naškudlený peníze kupovali Civica a ne "něco" od koncernu, či Hyundaje. Kupodivu mladší ročníky spíš vídám v Daciích, atp. autech.

offtopic
Být já důchodce, co přemýšlí, co naspořenýma penězma, tak určitě do auta nejdu. Když si spočítám vše kolem a kolem, udělám si známost v nějaké taxi službě a k tomu doktoru, do krámu a na hřbitov mě to vyjde výrazně levněji, než vlastním autem.
offtopic
   Návrat  
anunaki je teď offline  anunaki
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 7:36   Citovat  

piskot: jenze jsou taky aktivni duchodci a ti si chteji uzivat podzimu zivota po vyletech. Zajed se podivat treba do Vysokych Tater.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 7:50   Citovat  

Nezapomenu na HONDAy (asi 2005 +/-), když na sprinty dorazil asi 70letý pán s manželkou a červeným CTR 7g... VTEC A pak ještě volal synovi, že je to lepší než Minoň, aby vzal ATR a dojel... Velmi šťastný
   Návrat  
HIGHTOWER je teď offline  HIGHTOWER
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 7:52   Citovat  

Jak málo stačí k tomu, aby výplň předních dveří dělala nepříjemnosti. Zde rukou, ale stačí i kolenem se dotknout a bouchá to. Prostě děs to provedení interiéru a plastů... Takže kecy prodejce, že si prej plasty sednou?!

tudy odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 16:35   Citovat  

Není co tajit, narodil jsem se v době tzv. Husákových dětí, takže nejsem taky žádný mladíček Velmi šťastný K Hondám jsem ale "přičichl" už v roce 1996, a to s Civiky 6G (1.4 iS, později 1.6 VTI), pak byl "doma" ještě Accord a CR-V (rodiče). Pak na dlouhou dobu s Hondou pauza, až do roku 2016 (HR-V).
Co tím chci říct. Tehdy mě ke koupi nadchla cenová politika Hondy, kdy se dal koupit skvělý hatch za rozumné peníze (nejinak je tomu více méně i dnes). Prostě, "etalon" Golf byl drahý a tuctový. Dnes to vidím podobně. Takže, ano patřím spíše k těm "starším", sice mám do důchodu ještě cca 20 let, ale .... Úsměv Až na výjimky moc "mladých" v nových hondách nevidím. Proč? To je otázka do diskuze, dlouhé diskuze...
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 17:47   Citovat  

Já bych to viděl spíš v tom, kolik mladých dejme tomu do 30 v ČR má prachy na nové auto nižší střední. Většinou to jsou ojetiny a když už se něco vlastního kupuje, tak to bývá později a něco "rodinějšího".
V bohatších zemích se kupují auta jako Civic či Jazz často i jako nové druhé auto do rodiny, toho je u nás minimum. Proto zde v prodejích vládne CR-V a v celé Evropě Civic s Jazzem.
   Návrat  
armi je teď offline  armi
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 19:07   Citovat  

Přesně tak, řeší bydlení, nebo auto ani nechtějí, nebo potřebují jen nějaký prostředek na přesuny z bodu a do bodu b.
Jinak také skoro důchodce, ale bude to již po 6 a 8 generaci třetí Civic, jen ať už přijde modernizace.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 20:52   Citovat  

Ono nemusí jít primárně o ty úplně mladé, ti řeší prvně bydlení, alespoň ti zodpovědní, souhlas. Narážel jsem spíše na věkovou skupinu mladší-střední dospělosti. Když si může třicátník, pětatřicátník, koupit třeba Leona FR za 500, co brání tomu vzít místo něj Civika? V nových autech, očividně ne fleetech, nevidím jen starší lidi. Na druhou stranu, dle statistik, opravdu klesá zájem mladších lidí, vlastnit automobil (operáky apod., což Honda moc neumí).
ČR Hondu moc netrápí, zahraniční trh jsem detailně nezkoumal, ale asi máš recht, nepopírám.
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 21:04   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Ono nemusí jít primárně o ty úplně mladé, ti řeší prvně bydlení, alespoň ti zodpovědní, souhlas. Narážel jsem spíše na věkovou skupinu mladší-střední dospělosti. Když si může třicátník, pětatřicátník, koupit třeba Leona FR za 500, co brání tomu vzít místo něj Civika? V nových autech, očividně ne fleetech, nevidím jen starší lidi. Na druhou stranu, dle statistik, opravdu klesá zájem mladších lidí, vlastnit automobil (operáky apod., což Honda moc neumí).
ČR Hondu moc netrápí, zahraniční trh jsem detailně nezkoumal, ale asi máš recht, nepopírám.

OK

Kde to mám podepsat...?
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.2.2019 , 8:57   Citovat  

Přehodil bych desku, začínám si připadat jak dědek to mi hlava nebere Když furt vážně zvažuju CXG 1,5 poface pořádnej výtlem
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 116, 117, 118  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina