Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zajímavé bazarové nabídky
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 454, 455, 456  Další 
Zaslat odpověď

Strana 455 z 456
Peliator je teď offline  Peliator
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 19:18   Citovat  

David.306 napsal:
Rekl bych, že všechny dCi jsou od Renaultu

No právě, že všechny dCi nejsou od Renaultu. Je to teda už dlouho, co jsem to zjištoval, ale pokud si pamatuju tak v případě X-Traila 2.2 dCi a Pathfindera 2.5 dCi se jedná o motory YD22DDTi, respektive YD25DDTi a ty jsou od Nissanu. Co si vzpomínám tak Nissan dával do některých modelů například motory 1.5 dCi, které byly od Renaultu. Tusím, že měly označení K9K.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 19:53   Citovat  

Peliator napsal:
No právě, že všechny dCi nejsou od Renaultu. Je to teda už dlouho, co jsem to zjištoval, ale pokud si pamatuju tak v případě X-Traila 2.2 dCi a Pathfindera 2.5 dCi se jedná o motory YD22DDTi, respektive YD25DDTi a ty jsou od Nissanu. Co si vzpomínám tak Nissan dával do některých modelů například motory 1.5 dCi, které byly od Renaultu. Tusím, že měly označení K9K.

OK tudy odkaz
   Návrat  
Fincz je teď offline  Fincz
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 18.2.2019 , 15:24   Citovat  

Kmóďa napsal:
Já vím o jaké auto jde,divím se že tady na H-C inzerát nemá,tedy má jen na svého druhého Accorda. Třeba se spletl Velmi šťastný

Nespletl, moc se ho zbavovat nechci, proto je zatím jen tam a to v podstatě jen tak na zkoušku.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Fincz je teď offline  Fincz
PříspěvekZaslal: 18.2.2019 , 15:30   Citovat  

edy napsal:
Domnívám se,že to byla opět jen rychlokvaška a vzal to nejspíš na business Tak to valím bulvy člena Fincz jsem nikdy neviděl,ale z příspěvků na mě působí,že buď neví co chce a nebo jen překupuje to mi hlava nebere

No nevím, takovéhle auto asi moc na business není, bral jsem ho pro sebe. Já bych spíš řekl že vím přešně co chci a proto klidně překupuji a měním, když mě to přiblíží k mému cíli. Bližši vysvětlení kdyžtak v mojem vlákně.
   Návrat  
Jon5 je teď offline  Jon5
PříspěvekZaslal: 27.2.2019 , 6:13   Citovat  

tudy odkaz
tudy odkaz

Ahoj Hondaři, dejte si pozor na tohodle ''super pána'', ať nejedete zbytečné kilometry. Já to měl kousek, tak jsem se jel podívat na ten TOP TOP STAV. Hned jsem řekl : co ta oloupaná hnusná kapota? To přeci není top stav, ne? A od té chvíle byl nepříjemný a začal se hádat. To je jedno, já to zkrátim. Auto z fotek pěkný, ale doopravdy je totálně celý chycený, lemy, celý spodek,..plíseň v kufru kam teče, různé barvy na různých místech auta, asi 5 důlků, některé dveřní výplně vypadávají, rez i uvnitř u sedaček, a tak dále. Jsou tam pozlátka v podobě hezké výbavy, ale tím to končí. Ušetřete čas a kilometry HaHaaa
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.2.2019 , 16:58   Citovat  

Jon5 napsal:
https://auto.bazos.cz/inzerat/100018460/Accord-18i-2001-TOP-STAV-.php
tudy odkaz

Ahoj Hondaři, dejte si pozor na tohodle ''super pána'', ať nejedete zbytečné kilometry. Já to měl kousek, tak jsem se jel podívat na ten TOP TOP STAV. Hned jsem řekl : co ta oloupaná hnusná kapota? To přeci není top stav, ne? A od té chvíle byl nepříjemný a začal se hádat. To je jedno, já to zkrátim. Auto z fotek pěkný, ale doopravdy je totálně celý chycený, lemy, celý spodek,..plíseň v kufru kam teče, různé barvy na různých místech auta, asi 5 důlků, některé dveřní výplně vypadávají, rez i uvnitř u sedaček, a tak dále. Jsou tam pozlátka v podobě hezké výbavy, ale tím to končí. Ušetřete čas a kilometry HaHaaa

Normálka. Málokdo ti prodá opravdu pěkné, servisované starší auto a zvlášť celkem "raritní", které už moc nepotkáš. Jsou skutečná pěkná auta, ale fakt se jich někdo jen tak z legrace nezbavuje. Na prodej vyjeté, orezlé vraky před opravami a slůvka TOP stav nebo vůbec najeté km absolutně nic nevypovídají o stavu daného auta. Jako i 50 tisíc nejsou žádný peníze dneska a prodejce-bazarista ti řekne, že je to jenom auto za 50 a 20 let starý, tak co si dovoluješ ohrňovat nos. Tak to bohužel je a chápu, že to dokáže člověka v očekávání naštvat. Každý má naprosto jiné představy o TOP stavu a né každý kupec chce starší auto jenom proto, že by byl socka nemající peníze, ale chce i něco raritnějšího a nostalgického, v čem se rád sveze (i můj případ). TOP stav je pro někoho auto bez velkých škrábanců a ďůlků na plechu, prosezených sedadel, čisté, včetně kompletních plastů v interiéru, nechybějících příchytek a nepotrhaných těsnění, nevrzající jak stará herka a pro někoho jen pojízdné staré auto, které je vzhledem ke stáří pojizdné a tak ho nazve TOP stav, aby se ho zbavil. Já takhle před rokem sháněl pro bráchu Focuse MK1 1.6 v co nejlepším stavu a vybíral jsem mezi nejdražšími nabídkami. Dokonce jsem se jel schválně podívat na ten vůbec nejdražší inzerát s nejlepším popisem auta. A i ten nejdražší kousek z 50% nesouhlasil s popisem v inzerátu. Prodávající se chlubil funkční klimatizací, kterou uvedl i jako hlavní benefit s vykřičníkem. Samozřejmě nefunkční jak to u Focusů bývá zvykem. Na autě nebyl katalyzátor a bazarista dělal, že o tom nevěděl a další takové věci, že je to pro něj novinka. A auto jsem samozřejmě nekoupil s tím, že jsou mu to řekl pěkně od plic, co si o téhle inzerci myslím a doufal, že ten inzerát upraví, aby tam někdo kvůli tomu nejezdil. No neupravil samozřejmě, tak jsem to napsal na Focus Club, aby měl hajzlík fajn reklamu..... Bohužel je to hloupé, ale opravdu je dneska těžké sehnat pěkné, staré auto. Proto já budu vždycky tvrdit, že každé auto má svou cenu a nelze ho házet do jednoho pytle s ostatními. Kupující nechce vždycky novější (není lepší) a chce zachovalý kus. Málokdo to ovšem dokáže ocenit a tak to funguje, jak funguje. Zráta času a nekalé procházející praktiky.

Největší bláboly jsou potom ty, že staré auto je vždycky šunka a co kdo čeká nebo kup za ty peníze koupíš novější a tohle nekupuj. To bych vždycky vraždil za tyhle výroby některých jedinců. to mi hlava nebere
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.2.2019 , 19:42   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Normálka. Málokdo ti prodá opravdu pěkné, servisované starší auto a zvlášť celkem "raritní", které už moc nepotkáš. Jsou skutečná pěkná auta, ale fakt se jich někdo jen tak z legrace nezbavuje. Na prodej vyjeté, orezlé vraky před opravami a slůvka TOP stav nebo vůbec najeté km absolutně nic nevypovídají o stavu daného auta. Jako i 50 tisíc nejsou žádný peníze dneska a prodejce-bazarista ti řekne, že je to jenom auto za 50 a 20 let starý, tak co si dovoluješ ohrňovat nos. Tak to bohužel je a chápu, že to dokáže člověka v očekávání naštvat. Každý má naprosto jiné představy o TOP stavu a né každý kupec chce starší auto jenom proto, že by byl socka nemající peníze, ale chce i něco raritnějšího a nostalgického, v čem se rád sveze (i můj případ). TOP stav je pro někoho auto bez velkých škrábanců a ďůlků na plechu, prosezených sedadel, čisté, včetně kompletních plastů v interiéru, nechybějících příchytek a nepotrhaných těsnění, nevrzající jak stará herka a pro někoho jen pojízdné staré auto, které je vzhledem ke stáří pojizdné a tak ho nazve TOP stav, aby se ho zbavil. Já takhle před rokem sháněl pro bráchu Focuse MK1 1.6 v co nejlepším stavu a vybíral jsem mezi nejdražšími nabídkami. Dokonce jsem se jel schválně podívat na ten vůbec nejdražší inzerát s nejlepším popisem auta. A i ten nejdražší kousek z 50% nesouhlasil s popisem v inzerátu. Prodávající se chlubil funkční klimatizací, kterou uvedl i jako hlavní benefit s vykřičníkem. Samozřejmě nefunkční jak to u Focusů bývá zvykem. Na autě nebyl katalyzátor a bazarista dělal, že o tom nevěděl a další takové věci, že je to pro něj novinka. A auto jsem samozřejmě nekoupil s tím, že jsou mu to řekl pěkně od plic, co si o téhle inzerci myslím a doufal, že ten inzerát upraví, aby tam někdo kvůli tomu nejezdil. No neupravil samozřejmě, tak jsem to napsal na Focus Club, aby měl hajzlík fajn reklamu..... Bohužel je to hloupé, ale opravdu je dneska těžké sehnat pěkné, staré auto. Proto já budu vždycky tvrdit, že každé auto má svou cenu a nelze ho házet do jednoho pytle s ostatními. Kupující nechce vždycky novější (není lepší) a chce zachovalý kus. Málokdo to ovšem dokáže ocenit a tak to funguje, jak funguje. Zráta času a nekalé procházející praktiky.

Největší bláboly jsou potom ty, že staré auto je vždycky šunka a co kdo čeká nebo kup za ty peníze koupíš novější a tohle nekupuj. To bych vždycky vraždil za tyhle výroby některých jedinců. to mi hlava nebere

OK OK OK
   Návrat  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.2.2019 , 21:40   Citovat  

Jen tak ze srandy koukám po nějakém dalším autě do rodiny a na co nenarazím Velmi šťastný
Zdá se mi to nějak málo peněz na to že to je 2,4 a ještě tourer to mi hlava nebere
Co mi na to řeknete

A7G Tourer
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.2.2019 , 21:56   Citovat  

Hondik napsal:
Jen tak ze srandy koukám po nějakém dalším autě do rodiny a na co nenarazím Velmi šťastný
Zdá se mi to nějak málo peněz na to že to je 2,4 a ještě tourer to mi hlava nebere
Co mi na to řeknete

A7G Tourer

byl na prodej minulej rok ,jeste ze ty trubky z vyfuku sundal HaHaaa
   Návrat  
Djabel je teď offline  Djabel
PříspěvekZaslal: 28.2.2019 , 7:45   Citovat  

Tady máte absolutně voňavou S2000 Tak to koukám! Úsměv

tudy odkaz
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.2.2019 , 11:53   Citovat  

celkem pěknej A7G Tourer Type-S acco
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.2.2019 , 13:35   Citovat  

To je moje bývalka. Koupila si ji ode mě paní a po půl roce prý zjistila, že je drahý servis Velmi šťastný
   Návrat  
_DoDo_ je teď offline  _DoDo_
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.2.2019 , 14:22   Citovat  

Peliator napsal:
To je moje bývalka. Koupila si ji ode mě paní a po půl roce prý zjistila, že je drahý servis Velmi šťastný

Ahoj,
nějaké info o autě od bývalého majitele? jak probíhal servis, nějaké vetší opravy se dělali??
Mám to kousek a sháním něco podobného.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.2.2019 , 15:17   Citovat  

No auto jsem si přivezl v roce 2017 z Německa po 1. majiteli. Měl jsem ho něco málo přes rok. Po dovozu se udělala výměna oleje Mobil 1 5w30 a všechny filtry (krom paliváku) a svíčky (Denso Iridium). Pak následovala zadní ložiska včetně nábojů NTN a výměna předních (Brembo) a zadních kotoučů (Blue Print) a destiček (Brembo) a zadního obložení (Brembo). V průběhu mého vlastnictví se dále dělalo ošetření spodku a výměna motorku centrálu u dveří spolujezdce. Po roce další výměna oleje opět Mobil 1 5w30 včetně olejového a vzduchového filtru. To je asi vše, co jsem na autě dělal. Taky jsem kupoval 4x nové letní pneu (Atlas Sport Green - Čína). Kupoval jsem je na základě oficiálních recenzí a rozhodně nelituju. Nic dalšího se tuším nedělalo, neboť nebyla potřeba. S autem jsem byl maximálně spokojený. Spotřeba oleje cca 1 litr na 3500km. Nechával jsem k tomu i zimní Alu včetně pneu, ale ty si asi paní nechala. Jediné, čemu nerozumím je cena, za kterou se to nyní prodává. Já to prodával za cenu o dost vyšší. Pokud s tím paní nedělala nějaké psí kusy tak ta cena je víc, než příznivá.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.3.2019 , 12:19   Citovat  

Tak koukám, že se dnes prodala. To byla rychlost. Zdalipak ji koupil někdo z klubu Honda ...
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.3.2019 , 16:25   Citovat  

Peliator napsal:
Tak koukám, že se dnes prodala. To byla rychlost. Zdalipak ji koupil někdo z klubu Honda ...

Mám takový pocit,že tyhle auta snad kupují jenom klubáci OK Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.3.2019 , 19:46   Citovat  

S tím souhlasím Úsměv
   Návrat  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2019 , 18:13   Citovat  

Opět se koukám a zase mi to nedá a najdu tohle Velmi šťastný
tudy odkaz
   Návrat  
94EJ★1 je teď offline  94EJ★1
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2019 , 14:22   Citovat  

tyvole tudy odkaz
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.3.2019 , 19:09   Citovat  

To se dělalo i s K20? Cena mi přijde na C7g trochu výš... tudy odkaz
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.3.2019 , 19:35   Citovat  

Kmóďa napsal:

bezne delalo jako 5D sport ,ale jen petikvalt ,nevim zda je to tenhle kus ,ale vypada tak ,ale pred rokem se prodaval na SK se cca 75000km za nakych 4000eur a docela dlouho se prodaval .. dokonce psal ,ze i vacka byla menena v ramci zaruky a na aute byly OEm 16ky od modulo ..
   Návrat  
Multiplex je teď offline  Multiplex
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 8:19   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
bezne delalo jako 5D sport ,ale jen petikvalt ,nevim zda je to tenhle kus ,ale vypada tak ,ale pred rokem se prodaval na SK se cca 75000km za nakych 4000eur a docela dlouho se prodaval .. dokonce psal ,ze i vacka byla menena v ramci zaruky a na aute byly OEm 16ky od modulo ..

Mluvil jsem s majitelem a původ auta není ze Slovenska, ale z Německa. Ten Civic o kterém píšeš ty bylo jiné auto. Koukal jsem na mobile a ta cena je myslím reálná, nejlacinější stojí skoro 100 tis.kč a má 200 tis.km najeto (je v Hamburku), jinak se jich prodává jen pár.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 9:24   Citovat  

Kmóďa napsal:

jo, a v ČR se oficiálně prodal celý jeden kus... Velmi šťastný
   Návrat  
Multiplex je teď offline  Multiplex
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 11:51   Citovat  

Hellborn napsal:
jo, a v ČR se oficiálně prodal celý jeden kus... Velmi šťastný

tehdy každý raději šahnul po menším motoru, nový Civic s tím dvoulitrem nebyl úplně lacinej Velmi šťastný
   Návrat  
pringles je teď offline  pringles
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 14:21   Citovat  

Multiplex napsal:
Mluvil jsem s majitelem a původ auta není ze Slovenska, ale z Německa. Ten Civic o kterém píšeš ty bylo jiné auto. Koukal jsem na mobile a ta cena je myslím reálná, nejlacinější stojí skoro 100 tis.kč a má 200 tis.km najeto (je v Hamburku), jinak se jich prodává jen pár.

Občas se objeví i za hezkou cenu.
V prosinci jsem si C7gsport sport přivezl z DE za 65tis. Nájezd 203tis.km
Pohodlný svižný auto se slušnou výbavou.
Spokojenost je to dobrý

Víte někdo co bylo za problém s vačkama.
K20 v CRV se taky měnila vačka na svolávací akci,
Ale u K20a3 v C7g je tady první zmínka který sem si všiml.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 14:48   Citovat  

K20 C7g mě láká hodně dlouho. Jako daily by se mi to líbilo, D16 není špatná, ale ... výkon a tempomat mi chybí Se stydím Kdybych neměl udělanou kvalitní a odladěnou LPG zástavbu na své D16, tak to vyměním hned. Navíc lepší výbava proti běžným D16 = polokůže, pár detailu v interiéru, stabilizace VSA, loketka vzadu, tempomat, šíbr ...
   Návrat  
Pavel V. Frýdek je teď offline  Pavel V. Frýdek
PříspěvekZaslal: 11.3.2019 , 20:36   Citovat  

odkaz
   Návrat  
Smradok je teď offline  Smradok
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 8:43   Citovat  

Ja som bol majiteľom možno zmienovanej H civic 7g K20A3, vačky nie že boli menené ale že netýkala sa jej zvolavacia kampan na vyfukovu vacku /kontroloval mi to podľa vin Z. Zemčík/ mali s tepelnym spracovanim problem ale potom to vychitali niekedy prichodom poface modelu , inak čo sa týka auta ako celku super,motor super chod mal , meral som aj zrychlenie zo zapnutym VSA s launch kontrolom tak cca na 2 pokusy okolo 8.3s na 100km/h - len pre info, s prevodovkou tak isto ziadny problem menil som olej hned po kupe ale bol cisy cca 85 000km, interier super akurat pokial nie je kozka/kozenka osetrena tak popraska to je jasne, podarilo sa mi zohnat original nove disky 16 asi tie modulo vlastne ako sa davali na FR-V priplatkove a pneu som mal 205/55 R16 - aj nalepka na kasni bola, pneu Toyo T1 Sport- super pneu voda sucho zabava ale v technicaku boli 205/50 R16 co mal predface model takze to spravili chybu, jedine co som take postrehol:
- dvere nedrzali ako asi na kazdej 7g
- vyvaklana vodicova sedacka - ale to aj u novsich H / existuje repasny kit s tymi ulozeniami
- zadne lemy treba skontrolovat, pretoze je tam plsteny protihlukovy podblatnik a vodu to krasne drzi
- treba dat pozor ci svetla su este v dobrej kondici a funugje naklapanie a klimatizacia/typicke nemoci 7g
- znicoho nic mi praskla kluca vodicovych dveri tusim v zime /a to som mal vsetko premazane ako vzdy
- podvozok pozriet silentboly hlavne predne ramena a ulozenie prevodovky / motor/ tycky stab.
- vyfuk treba pozriet lebo nema bohviekau vydrz
- a taky detail je to pomerne tazke a tu hmotnost okolo 1300kg citit v zakrutach pri razantnejsich najazdoch ale neni to ctr to je jasne

Asi vsetko, mozno niekomu pomozu tieto info Úsměv
   Návrat  
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.3.2019 , 16:19   Citovat  

tudy odkaz
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2019 , 18:44   Citovat