Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 4G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Zaslat odpověď

Strana 7 z 7
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.3.2019 , 13:57   Citovat  

Ahoj, máš pravdu. Tak, jak se různí názory na "eko" oleje mezi jednotlivými servisy, tak se najdou příznivci "eko" olejů i tady. Mnohokrát se to zde rozebíralo. V našem autorizovaném servise nechtějí o 0W20 ani slyšet, o 30 km dál, zase tuto viskozitu podporují. A pak si vyber, Honda, jako Honda.
Mám obdobný mazací plán, jako Ty. Olej SAE 0W20 jsem vylil po záběhu a nahradil oleji 0W30, nebo 5W30 (zkoušel jsem, testoval), vždy ale ve spojení s ACEA A3, což je druhý údaj, který by Tě měl při výběru vhodného oleje zajímat. Oleje ACEA A5 jsou "eko" a těm bych se vyhnul. Najdi si čas a koukni třeba do vlákna Civic 10G, tam jsme to, myslím, dobře pojali a rozebrali.
Vždy ale platí, než nechávat nad rámec v motoru super olej, je lepší výměnu zkrátit a použít olej obyčejný.
Co se týče zpětného použití oleje SAE 0W20, nevidím jediný důvod se k němu vracet, obvzlášť ve Tvém případě. Technicky by to možné bylo, ale proč? Věř, že ten olej, který tam máš teď Ti poslouží dobře, ne-li lépe.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
interfernet je teď offline  interfernet
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 21:27   Citovat  

Zdravím vespolek. Dnes jsem zjistil, že mi nesvítí levé brzdové světlo a na 5. dveřích na spojleru. Pravé brzdové svítí. Jsou tam samozřejmě LED, takže výměna žárovek nehrozí. Pojistku jsem nakonec našel, nějaký odborních překladatel ji nazval jako Zarážka (č.16 v motorovém prostoru), ta byla v pořádku. Jak jsem se díval na ceny na coxmotorparts tak ta cena je značná. Hrozím se toho, co mi řeknou v hondě. Je divné, že přestaly svítit dvě najednou. Jedno bych bral. Setkali jste se s tím někdo? Dík za každé nakopnutí.
iF
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 22:02   Citovat  

Začni kabely...tzn. zjisti, jestli do patice jde vůbec napětí.
   Návrat  
interfernet je teď offline  interfernet
PříspěvekZaslal: 14.3.2019 , 20:10   Citovat  

Zkusil jsem světla přehodit - pravé na levém kabelu svítí, levé na pravém ne. Zároveň jsem zjistil, že když rozsvítím koncové světla, tak se rozsvítí i část s brzodým světlem, ale jen do zmáčknutí brzdy, pak zhasne. Do světla vedou 3 dráty, pro koncové a brzdové. Vypadá to, že je v háji elektronika uvnitř. Nechápu jak se mohlo pokazit zároveň i světlo ve spojleru 5. dveří. I když je na krytu hromada šroubků, tak rozebrat nejde - červený plast je přilepen k šedému. Jestli budu nucen koupit nové, tak pak dojde k rozborce. Sakra ty novoty člověka naštvou. Očekával bych, že to bude mít životnost jak auto, a ono se to pos.r. Místo výměny žárovky za 10 Kč bude nutno koupit světlo za 5 tisíc Tak to koukám!
   Návrat  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.3.2019 , 9:34   Citovat  

Zkoušel jsem hledat po netu,ale může někdo z vlastní zkušenosti potvrdit, že i poface má nepřímovstřikový benzín R20cosi (tzn. žádné Earthdream a podobné zázraky)?

Díky
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.3.2019 , 11:25   Citovat  

Dopis napsal:
Zkoušel jsem hledat po netu,ale může někdo z vlastní zkušenosti potvrdit, že i poface má nepřímovstřikový benzín R20cosi (tzn. žádné Earthdream a podobné zázraky)?

Díky

Zajímavá otázka.

tudy odkaz

Tady tudy odkaz
se výslovně zmiňují je o 1.6 dieselu.

Honda’s new Earth Dreams Technology powertrain series debuts in Europe with the launch of the 1.6-litre i-DTEC diesel engine which will also be applied to the new CR-V in 2013 and the Earth Dreams Technology philosophy will be applied to all of Honda’s future power trains.
   Návrat  
Pavel jazz je teď offline  Pavel jazz
PříspěvekZaslal: 15.3.2019 , 11:58   Citovat  

Kamarád má poface a motor vypadá úplně stejně jako v mém 3G takže by to měla být R20 a ty by měly být nepřímo vstřikovací
Dopis napsal:

Díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.3.2019 , 12:20   Citovat  

Poohlížím se po záloze k A7g 2.4 pohřebák, když někam vyrazím s rodinou (pořád si stěžujou, že se z toho nedá vylézt HaHaaa ) nebo kdyby Acco stávkovalo.

Vyjímečně se objeví 2.4 US verze a ta na 99% už má ED.

Záměr je jasný, až jednou doslouží Acco, tak LPG a jedem dál VTEC
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.3.2019 , 12:21   Citovat  

Pavel jazz napsal:
Kamarád má poface a motor vypadá úplně stejně jako v mém 3G takže by to měla být R20 a ty by měly být nepřímo vstřikovací

Díky! přátele
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 4G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina