Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 5G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další 
Zaslat odpověď

Strana 7 z 9
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 18:26   Citovat  

Tak jsem se zkušebně svezl i s hybridem. Stejná trať, jako minule s 1,5T.
Prvně mě překvapila absence šaltpáky, jen tlačítka. Ale je to jen o zvyku. O zvyku i na to, že auto tak kompletně jede jen podle svého, poloha plynového pedálu je už jen zbožné přání, jak by řidič chtěl, aby auto jelo... A že hybrid jede, o tom žádná. Koukal jsem, že čistě jen na baterku to jelo i mírný kopce (nahoru:-)), motormanagement dobíjel baterku seč mohl. Uvnitř auta ticho, oproti 1,5T, jen při kickodwnu na dálnici byl dvoulitr konečně slyšet. A to je vlsatně za mě jediné negativum, že se motor vytočí, drží nějaké max. otáčky a auto zrychluje. Brrr...Smutný Na to bych si musel hodně dlouho zvykat.
Jo, a chtěl bych si zvykat. Mít na Eleganci těch cca. 850 tisíc, už mají u Šmuclerů složenou zálohu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 20:44   Citovat  

piskot napsal:
Tak jsem se zkušebně svezl i s hybridem. Stejná trať, jako minule s 1,5T.
Prvně mě překvapila absence šaltpáky, jen tlačítka. Ale je to jen o zvyku. O zvyku i na to, že auto tak kompletně jede jen podle svého, poloha plynového pedálu je už jen zbožné přání, jak by řidič chtěl, aby auto jelo... A že hybrid jede, o tom žádná. Koukal jsem, že čistě jen na baterku to jelo i mírný kopce (nahoru:-)), motormanagement dobíjel baterku seč mohl. Uvnitř auta ticho, oproti 1,5T, jen při kickodwnu na dálnici byl dvoulitr konečně slyšet. A to je vlsatně za mě jediné negativum, že se motor vytočí, drží nějaké max. otáčky a auto zrychluje. Brrr...Smutný Na to bych si musel hodně dlouho zvykat.
Jo, a chtěl bych si zvykat. Mít na Eleganci těch cca. 850 tisíc, už mají u Šmuclerů složenou zálohu.

on ten motor toci maximalne cca 3200ot takze ve srovnani s jinyma hybridama nebo vytocenym jinym motorem v automatu je tohle jemne seveleni vysavace ,zadnej randal ,mne to vubec neobtezovalo a to nejezdim s CVT a automaty vubec Velmi šťastný kdyz to srovnam z jinymy motory v manualu z dlouhym sprevodovanim ,kdyz chces co nejrychleji dosahnout dalnicni rychlost tak taky to dlouho toci o hluku nemluve ,napr v ufu kdyz to tocim na dalnici to je hlukem primo tajpar Velmi šťastný .. taky mit nato ted ,kupuji i manzelce se to libilo ,paradne pohodlny a tichy svezeni ,moc prijemne jezdeni po meste i mimo..
jinak taky jak uz jsem psal na CRV nemam ani vyuziti
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2019 , 13:23   Citovat  

Nejde ani tak o hluk motoru. Prostě vnímat zvyšující se rychlost společně s rostoucími otáčkami, ruku v ruce s k tomu odpovídajícím "kraválem" je něco jako droga. Koneckonců jde i o bezpečnost, jet 130 km/h a vlastně o tom nevědět, je o držku...
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.3.2019 , 19:14   Citovat  

Menší terénní vložka s 5G

tudy odkaz
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.3.2019 , 22:43   Citovat  

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
aradralami je teď offline  aradralami
PříspěvekZaslal: 6.4.2019 , 10:46   Citovat  

JardaBar napsal:

Odkaz

Mame doma CR-V jako druhe auto v rodine. Japonska auta mam rad a Hondu obzvlast. Nicmene, design pristrojove desky je vskutku tragicky. Skromny motor 1.5 turbo a nova pristrojovka jsou 2 zasadni duvody, proc bych si nove CR-V nekoupil. P.S. a co ty 5. dvere? Proc nejsou elektricky pohanene?!
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.4.2019 , 12:34   Citovat  

aradralami napsal:
P.S. a co ty 5. dvere? Proc nejsou elektricky pohanene?!

Napadá mě odpověď : "...a vy zase doma mlátíte černochy..." Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.4.2019 , 13:25   Citovat  

aradralami napsal:
Mame doma CR-V jako druhe auto v rodine. Japonska auta mam rad a Hondu obzvlast. Nicmene, design pristrojove desky je vskutku tragicky. Skromny motor 1.5 turbo a nova pristrojovka jsou 2 zasadni duvody, proc bych si nove CR-V nekoupil. P.S. a co ty 5. dvere? Proc nejsou elektricky pohanene?!

no nevim jake CR-V mate doma ktery ma vice sily jako ta skromna 193konova 1.5ka Velmi šťastný

a co se tyce dveri tudy odkaz
"Jednou z nejoceňovanějších novinek, která je dostupná u vyšších specifikací, je bezdotykové elektrické otevírání zadních dveří s možností nastavení výšky otevření. Majitel si může nastavit výšku otevření zadních dveří modelu CR-V na požadovanou hodnotu v závislosti na volném prostoru kolem vozu, což je užitečné zejména ve stísněném prostoru s nízkými stropy nebo v situaci, kdy je auto zaparkováno zadní částí blízko u stěny. Funkce „Stop-and-hold“ umožňuje zastavit otevírání zadních dveří v kterékoli požadované poloze, což poskytuje okamžitou kontrolu výšky otevření (při otevření nad hodnotu 1 185 mm), bez nutnosti programovat nastavení."
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 6.4.2019 , 20:37   Citovat  

Elektrické 5.dveře jsou v nejvyšší výbavě Executive.
   Návrat  
radyn je teď offline  radyn
PříspěvekZaslal: 10.4.2019 , 9:43  Naposledy upravil radyn dne 10.4.2019 , 10:08, celkově upraveno 4 krát. Citovat  

Tak jsem asi měsíc vlastník CR-V Hybrid....poslední auto Ford Kuga....jako řidič z povolání mám najeto přes milión km.A už jsem pán v letech(55)tak jsem chtěl pohodové autíčko.Věděl jsem,že už nechci disel,tak hybrid byla jasná volba.Je pravda,že se člověk musí s hybridem naučit jezdit.Taky jízdní režim eco,sport,ev....chce taky čas,aby člověk pochopil,jak auto reaguje,jak jezdí.
Mám ujeto cca 900km z toho 300km dálnice.Průměrnou spotřebu mám 4.9L na 100km....ráno,když jedu do práce (17km)spotřeba 3.7L,odpoledne z práce5.1L
Nejsem žádnej závodník,abych lítal brzda,plyn...normálně s autem jezdím.Jasný,když budu rapl,a taky tak jezdit,tak klidně s autem budu jezdit za 10L,a to vlastně s každým autem,bez ohledu,zda jezdí na benzín či naftu.
Před půl rokem jsem měl půjčenou Toyotu c-hr hybrid,moje zkušenost, totální zklamání.Auto bez výkonu,zrychlení.Říkal jsem si za ty prachy to je snad neprodejný.Tak při prvním svezení s CRV jsem měl trochu obavy.....po 5km jsem věděl,že to auto prostě chci....tak ho mámÚsměv)Prostě pohodlný,návykový,velký,a možná oproti minulosti i hezký auto:-))žádný cukavý automat se nedá k hybridu přirovnat.Jestli dlouhodobá spotřeba bude kolem 5.5l tak budu max spokojený.Na tak velké auto prostě super.Tak neváhejte a kupujte:-))Mám pouze přední náhon...

honda.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
honda.jpg, 2.12 MB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2019 , 9:47   Citovat  

Ať slouží Úsměv
Ještě by si mohl doplnit, zda máš provedení 2WD nebo 4WD Mrk
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2019 , 11:11   Citovat  

radyn napsal:
Tak jsem asi měsíc vlastník CR-V Hybrid....poslední auto Ford Kuga....jako řidič z povolání mám najeto přes milión km.A už jsem pán v letech(55)tak jsem chtěl pohodové autíčko.Věděl jsem,že už nechci disel,tak hybrid byla jasná volba.Je pravda,že se člověk musí s hybridem naučit jezdit.Taky jízdní režim eco,sport,ev....chce taky čas,aby člověk pochopil,jak auto reaguje,jak jezdí.
Mám ujeto cca 900km z toho 300km dálnice.Průměrnou spotřebu mám 4.9L na 100km....ráno,když jedu do práce (17km)spotřeba 3.7L,odpoledne z práce5.1L
Nejsem žádnej závodník,abych lítal brzda,plyn...normálně s autem jezdím.Jasný,když budu rapl,a taky tak jezdit,tak klidně s autem budu jezdit za 10L,a to vlastně s každým autem,bez ohledu,zda jezdí na benzín či naftu.
Před půl rokem jsem měl půjčenou Toyotu c-hr hybrid,moje zkušenost, totální zklamání.Auto bez výkonu,zrychlení.Říkal jsem si za ty prachy to je snad neprodejný.Tak při prvním svezení s CRV jsem měl trochu obavy.....po 5km jsem věděl,že to auto prostě chci....tak ho mámÚsměv)Prostě pohodlný,návykový,velký,a možná oproti minulosti i hezký auto:-))žádný cukavý automat se nedá k hybridu přirovnat.Jestli dlouhodobá spotřeba bude kolem 5.5l tak budu max spokojený.Na tak velké auto prostě super.Tak neváhejte a kupujte:-))Mám pouze přední náhon...
o

snad ted uz neverici uveri .. za mne max hodnoceni ,mit ted nato uz je doma taky.. ale pockam si na provedeni v civiku snad bude technologie zachovana ..
   Návrat  
Honzak1 je teď offline  Honzak1
PříspěvekZaslal: 3.5.2019 , 21:15   Citovat  

Ahoj, tak jsem se taky připojil mezi majitele vozů Honda.
Mám nově CR-V 5G hybrid, AWD, Executive.
Sám jsem před koupí hledal co nejvíce informací, takže pokud bych někomu pomohl při rozhodování o koupi tohoto vozu, klidně se ptejte.
Já se ve finále rozhodoval mezi hybridními verzemi nové Hondy CR-V, nové Toyoty RAV4 a ojetým Lexusem NX Úsměv
Zatím mám auto pár dní, takže na závěry je ještě brzy, ale jsem spokojen Úsměv
Už jsem si ale našel i pár much - přední sedadla nejsou odvětrávaná (to jsem samozřejmě věděl dopředu) a auto se samo po rozjezdu nezamkne (a nebo to jenom neumím nastavit).

Honda CR-V.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Honda CR-V.JPG, 3.56 MB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.5.2019 , 16:45   Citovat  

Odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.5.2019 , 18:57   Citovat  

Tys musel nadávat Velmi šťastný
Taky jsem teď koukl Úsměv
Spotřeba super, čtyřkolka taky, mixér a vysavač, jako u konkurenční RAV4, přítomen.... Úsměv Velmi šťastný Jednou (později) bych s tím autem problém asi neměl.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.5.2019 , 23:08   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Tys musel nadávat Velmi šťastný
Taky jsem teď koukl Úsměv
Spotřeba super, čtyřkolka taky, mixér a vysavač, jako u konkurenční RAV4, přítomen.... Úsměv Velmi šťastný Jednou (později) bych s tím autem problém asi neměl.

Dobrý test je to dobrý Hybridní pohon Honda je hodně odvážné řešení a asi si najde zájemce , ale osobně bych to opravdu nedal Ble
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 6:49   Citovat  

Jak píšeš, není to pro každého. Ale jezdit s takovou velkou obludou kolem 5 litrů nedokázal ani i-DTEC a ten 4WD pohon taky vypadá funkčněji.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 9:40   Citovat  

Ve videu jsem zahlédl hever, hybrid má náhradní kolo? Kam se vlezlo?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 9:42   Citovat  

Příště si k tomu video nech puštěný i zvuk Mrk Říká tam, že hever to má, ale dojezdovku ne. Místo ukazuje baterii.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 10:15   Citovat  

Já mám k háervu taky hever (v boční kapse), ale rezerva nikde, jen klasika - lepící sada. Možná je tam hever z důvodu toho, že při defektu zvedneš auto, nastříkáš lepidlo, nafoukáš, zatočíš s kolem ať se ta lepící emulze rozteče po celém obvodu...? Z nostalgie tam ten hever dávat nebudou Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 10:20   Citovat  

2bep napsal:
Příště si k tomu video nech puštěný i zvuk Mrk Říká tam, že hever to má, ale dojezdovku ne. Místo ukazuje baterii.

No jo, to je to. Já měl zvuk vypnutý, nějak se mi ty chvalozpěvy od Chvaly ( Úsměv ) už nechtělo poslouchat. Pro mě z videa zaznělo nové ta funkce adaptivního automatu, neměl jsem ho jak vyzkoušet. Líbí se mi, že nezamlčuje ten vysavačový zvuk motoru, který je prostě slyšet, když od něj něco chci.

Chápu, že to není obchodní politika Hondy (v podstatě pro celý svět), ale krátkodobě dostat tohle auto mezi lidi dumpingem a agresivním marketingem by bylo fajn.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 18:32   Citovat  

piskot napsal:
No jo, to je to. Já měl zvuk vypnutý, nějak se mi ty chvalozpěvy od Chvaly ( Úsměv ) už nechtělo poslouchat. Pro mě z videa zaznělo nové ta funkce adaptivního automatu, neměl jsem ho jak vyzkoušet. Líbí se mi, že nezamlčuje ten vysavačový zvuk motoru, který je prostě slyšet, když od něj něco chci.

Chápu, že to není obchodní politika Hondy (v podstatě pro celý svět), ale krátkodobě dostat tohle auto mezi lidi dumpingem a agresivním marketingem by bylo fajn.

osobne z tech hond na kterych jsem jezdil mi proslo tohle CRV fakt nejtizsi ikdyz ma ten efekt vysavace ,tam by odstupnovani asi nemelo smyls kdyz motor toci pres 3000ot .. takyc bych bral kdyby benzinaku nebylo vubbec slyset ,ale by to bylo mnohem drazsi jestli vubec by to slo udelat .. oproti konkurenci je tohle porad nejtissi hybrid .. a ad ti na nem neco vadi neverim , ze je toho vic nez ma plusu ..
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 21:10   Citovat  

piskot napsal:

Tak dumping by byl super, ale Honda k tomu nemá u hybridu CR-V žádný důvod. Podle mého prodejce během prvních 2 měsíců prodeje asi 4x přečerpali kvóty pro letošní rok a skladová auta prakticky nejsou. Prý jsou na tom stejně i okolní státy. Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 21:51   Citovat  

Honzak1 napsal:
Tak dumping by byl super, ale Honda k tomu nemá u hybridu CR-V žádný důvod. Podle mého prodejce během prvních 2 měsíců prodeje asi 4x přečerpali kvóty pro letošní rok a skladová auta prakticky nejsou. Prý jsou na tom stejně i okolní státy. Velmi šťastný

To se poslouchá moc dobře, že se CR-V hybridy prodávají. Jo, ještě tak HR-Včka kdby šla na odbyt...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 21:58   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
osobne z tech hond na kterych jsem jezdil mi proslo tohle CRV fakt nejtizsi ikdyz ma ten efekt vysavace ,tam by odstupnovani asi nemelo smyls kdyz motor toci pres 3000ot .. takyc bych bral kdyby benzinaku nebylo vubbec slyset ,ale by to bylo mnohem drazsi jestli vubec by to slo udelat .. oproti konkurenci je tohle porad nejtissi hybrid .. a ad ti na nem neco vadi neverim , ze je toho vic nez ma plusu ..

Nic proti, ale neškodilo by, když chceš reagovat na něčí příspěvek, obšlápnout situaci. U mě stačí tady dohledat, co už jsem o CR-V na základě dvou zkušebních jízd (1.5T a hybrid) napsal.

A motor vytlumit tak, že fakt není slyšet, jde. Momentálně provozuji Mercedes A-classe, dalo by se říct klasiku A180d, v automatu, a fakt jen při startu zavibruje a pak možná na dálnici při podřazení do kopce lze si všimnout, že vepředu něco pod kapotou opravdu je.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 22:03   Citovat  

piskot napsal:
To se poslouchá moc dobře, že se CR-V hybridy prodávají. Jo, ještě tak HR-Včka kdby šla na odbyt...

Jo, poslouchá se to dobře Cool Jenom ne ve chvíli, když ji chceš objednat a nečekat přes půl roku Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.5.2019 , 23:19   Citovat  

Honzak1 napsal:

Nárůst prodejů Cr-v jaký svět neviděl HaHaaa tudy odkaz
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.5.2019 , 0:13   Citovat  

hopit napsal:
Nárůst prodejů Cr-v jaký svět neviděl HaHaaa tudy odkaz

Čéče, nešlap do báboviček, jo...? Se stydím
Čistě matematicky, u hybridu jde o nárůst prodejů i ve stovkách procent, páč srovnávací základna z minula je, ehm, nula...Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.5.2019 , 9:14   Citovat  

piskot napsal:
Čéče, nešlap do báboviček, jo...? Se stydím
Čistě matematicky, u hybridu jde o nárůst prodejů i ve stovkách procent, páč srovnávací základna z minula je, ehm, nula...Úsměv

Srovnávat musíme pouze celkové prodeje , u dieselu byl zase propad na nulu.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.5.2019 , 9:21   Citovat  

hopit napsal:
Srovnávat musíme pouze celkové prodeje , u dieselu byl zase propad na nulu.

To je jasný OK
A diesel má peška, páč ho Honda pro 5G ani nenabízí...

Honzak1 jsem pochopil tak, že mluví speciálně o nedostatku hybridních aut.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 5G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina