Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 320, 321, 322, 323  Další 
Zaslat odpověď

Strana 321 z 323
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2019 , 13:13   Citovat  

Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný tak to je masakr to snad ne

když jsem si dělal rozvody na accu (F18B2), vyšel mě materiál kolem 6 tis.
Povedlo se mi sehnat skoro vše origo za výbornou cenu a měnil jsem i všechna gufera OK
za 21 ?? Tak to koukám! to snad nee pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 9.4.2019 , 15:31   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Ahoj , díky za reakci na můj dotaz na rozvody.

No ani já bych nerad dával Hondu accord 6. Na rozvody jinam , než do hondy.Takže jsem napsal dotaz do originál servisu Honda v Praze a dostal jsem odpověď , materiál s prací 21 tisic.

Takže proto tu vznikl můj dotaz ...

A tobě to prosím tě dělali za tuto cenu v Hondě ?

Kdyby mi někdo dokázal pomoci, v Praze a okolí , jestli bych se vešel třeba do 10. tisíc. ..

Předem moc děkuji za pomoc...

Petr
Delali to v Honde za cenu, kterou jsem uvedl. Prinesl jsem si vlastni material. Takze to vyslo celkem do 5000kc
   Návrat  
PetrAC6g je teď offline  PetrAC6g
PříspěvekZaslal: 9.4.2019 , 21:19   Citovat  

Bylo mi sdeleno 14. Tis materiál a 7 tis. Práce. ..

A nemáte náhodou někdo tip kde bych mohl v Praze a okolí nechat ty rozvody udělat?

Byl jsem ve 2 středně velkých servisech a řekli mi v obou, že tohle auto ještě nedělali,že se jim do toho nechce Smutný

Nebo třeba nějakýho šikovnýho Hondaře tady z fóra, co to běžně dělá ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2019 , 10:01   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Bylo mi sdeleno 14. Tis materiál a 7 tis. Práce. ..

A nemáte náhodou někdo tip kde bych mohl v Praze a okolí nechat ty rozvody udělat?

Byl jsem ve 2 středně velkých servisech a řekli mi v obou, že tohle auto ještě nedělali,že se jim do toho nechce Smutný

Nebo třeba nějakýho šikovnýho Hondaře tady z fóra, co to běžně dělá ...
To maji pekne nastrelene ceny za praci tedy Úsměv To maji asi hodne vysokou taxu prace za hodinu. Tak to koukám!

Ty stredne veke servisy byly NeHonda predpokladam. Od Japoncu dava ruce pryc vetsina servisu v CR.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.4.2019 , 13:32   Citovat  

Kendik napsal:
To maji pekne nastrelene ceny za praci tedy Úsměv To maji asi hodne vysokou taxu prace za hodinu. Tak to koukám!

Ty stredne veke servisy byly NeHonda predpokladam. Od Japoncu dava ruce pryc vetsina servisu v CR.

Přesně, to byly NeHonda servisy, jeden že prej asi že na to nebude mít vybavení ( nevím zda je pořeba speciální jiné,než na jiná auta na rozvody?) Druhej že dělaj jen evropský ...

Ta cena to bylo za origo díly z Japonska, ještě k tomu mesíc dodání...

Ta cena za práci asi zahrnuje taky tu paní sekretářku , co ti přinese kafe do kožený sedačky ( osobně vyzkoušeno před lety v jednom Honda servisu, musel jsem tam nutně ale byl jsem zase rád, že mi pomohli, nakonec cena nebyla tak vysoká podle nástřelu). Ale jinde to není jiný, známej, v Toyotě , výměna motor. olej do Aurise kolem 5 tisíc,
když to vezmeš, u garážníka tak do 2000 i s prací ...
Ve škodovce a VW podobná zkušenost , částky lítaj v desetitisících, co ti garážník udělá za pár tisíc ...

Tak proto jsem sháněl nějakýho šikovnýho Honda servisáka... Jsem okraj Prahy 5.

Ještě jednou vám moc děkuji, zkusím typy na ty servismany ...

Petr
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.4.2019 , 14:36   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Druhej že dělaj jen evropský ...

Petr

Evpropský... Velmi šťastný Jako kdyby A6G (pro Evropu) bylo bůhví odkud...Úsměv

Držím palce s hledáním servismena. OK
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 12.4.2019 , 7:13   Citovat  

piskot napsal:
Evpropský... Velmi šťastný Jako kdyby A6G (pro Evropu) bylo bůhví odkud...Úsměv

Držím palce s hledáním servismena. OK

Víš jak to myslím ...
Prostě klasika - Němce, Francouze, Italy...
   Návrat  
SlaveZer0 je teď offline  SlaveZer0
PříspěvekZaslal: 13.4.2019 , 13:26   Citovat  

Moje zkušenost s rozvodama na A6G byla podobná, buď jsem po krátkém rozhovoru pochopil že v servisu nemají o rozvodech na Hondě ani páru a nebo v lepším případě byl slušný servisák, který rovnou řekl že by se to musel učit a když jsem mu popisoval postup, řekl ať to raději rovnou udělám sám. Nakonec se tak i stalo, materiál mě přišel na 4k - rozvody vč. pumpy SKF + nějaký drobný materiál od Hondy. Nakonec mám dobrý pocit že je vše udělané přesně tak jak má být, všehno poctivě vyčištěné, zkontrolované atd...

Jinak nemáte náhodou někdo zkušenost s firmou co by dělala kvalitní repase hřebenu řízení, kdysi sem někdo dával i repasované hřebeny z Aukra, nicméně se mi to už nedaří najít? Dnes mi to na mém A6G vyteklo přes střed hřebenu u trubky od volantu :/.
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.4.2019 , 22:22   Citovat  

piskot napsal:
Tipnul bych si na slabou baterku v dálkáči a zatuhlé aktuátory v zadních dveřích...

Pokud by byla slaba baterka nefunguji zadne dveře ne? Prava strana bezproblemu. Resim jenom levou. A od mojeho dotazu se to stalo zase az ted. Je to nahodilé.
A ty aktuatory jsou co? Funkce? Kde to najdu?
Diky
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2019 , 8:46   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Pokud by byla slaba baterka nefunguji zadne dveře ne? Prava strana bezproblemu. Resim jenom levou. A od mojeho dotazu se to stalo zase az ted. Je to nahodilé.
A ty aktuatory jsou co? Funkce? Kde to najdu?
Diky

Actuator je toto a je ve dverich. Na netu je spousta navodu kde ho najit a jak ho vymenit. U me se neotviraji zadni leve dvere. Mozna by ale stacilo ocistit a promazat tahla.

index.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
index.jpg, 8.83 kB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 15.4.2019 , 8:47   Citovat  

Kendik napsal:
Actuator je toto a je ve dverich. Na netu je spousta navodu kde ho najit a jak ho vymenit. U me se neotviraji zadni leve dvere. Mozna by ale stacilo ocistit a promazat tahla.

Ahoj, Jeste jsem Aktuator neresil, ale kdyby jsi ho musel menit, koukni na Ebay a podobne, nebo i u nas v autodilech jsem ho videl ..

Oni totiz na vrakacich, nebo v inzeratech ( bazos a pod.) za nej treba chteji + - 500 a nevis kolik ma let,a zda neni tesne pred smrti ...
a za + - 500 se da koupit, sice to bude asi druho-vyroba, ale mas novy ...

Petr
   Návrat  
Milhaus33 je teď offline  Milhaus33
PříspěvekZaslal: 16.4.2019 , 18:15   Citovat  

Zdravím všechny hrdé majitele ACCorda6g.
Mám 2,3i vtec rok 2001 5-ti dveř motor F23Z5 najeto 210tkm.
Nedávno (cca 14 dni) se mi stala taková nepříjemná událost při jízdě po dálnici auto začalo nad 120km za hodinu ztrácet
výkon a cukat. Později jsem zjistil, že to dělá při všech rychlostních stupních cca při dosažení 3300otáček motoru.
Auto prostě jakoby vypne ztratí výkon a začne zpomalovat a cukat nereaguje na plyn musím vyřadit, zpomalit a zase zařadit zpět.
Na 5. rychlost max 115-120 km/h. Auto je v solidním stavu filtry, olej pravidelná výměna.
Neřešil někdo náhodou podobný problém? Rád bych si to udělal sám, zatím sem tedy došel k tomu, že jsem našel OBDII konektor Mr. Green (tedy jestli mi obecná diagnostika bude k něčemu, když to není origo H+) A servisku v češtině (pdfko) s příslušným doplňkem taky mám, ale nic jsem v ní zatím nenašel Se stydím

Díky všem za případnou radu VTEC
   Návrat  
panNedra je teď offline  panNedra
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.4.2019 , 18:33   Citovat  

Kendik napsal:

Nema smysl nic mazat. Odchazi moturky v tom zamku. Vymena cca za 50 korun pokud se to nekomu nechce menit cely a rad se v tom pohrabe. Motorek se da koupit na netu. Menil jsem v obou prednich dverich. Jen je na nem takova vyfikundace ktera jde pekelne blbe dolu
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.4.2019 , 23:25   Citovat  

Milhaus33 napsal:
Zdravím všechny hrdé majitele ACCorda6g.
Mám 2,3i vtec rok 2001 5-ti dveř motor F23Z5 najeto 210tkm.
Nedávno (cca 14 dni) se mi stala taková nepříjemná událost při jízdě po dálnici auto začalo nad 120km za hodinu ztrácet
výkon a cukat. Později jsem zjistil, že to dělá při všech rychlostních stupních cca při dosažení 3300otáček motoru.
Auto prostě jakoby vypne ztratí výkon a začne zpomalovat a cukat nereaguje na plyn musím vyřadit, zpomalit a zase zařadit zpět.
Na 5. rychlost max 115-120 km/h. Auto je v solidním stavu filtry, olej pravidelná výměna.
Neřešil někdo náhodou podobný problém? Rád bych si to udělal sám, zatím sem tedy došel k tomu, že jsem našel OBDII konektor Mr. Green (tedy jestli mi obecná diagnostika bude k něčemu, když to není origo H+) A servisku v češtině (pdfko) s příslušným doplňkem taky mám, ale nic jsem v ní zatím nenašel Se stydím

Díky všem za případnou radu VTEC

toto se mi stalo, ale rozsvítil se přitom i check engine a tušim hned zhasl (to už si moc nepamatuju)
každopádně chyběl olej Se stydím
předcházela tomu táhlá levá zatáčka, asi jak se odlil ke straně
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.4.2019 , 17:08   Citovat  

RASTA napsal:
toto se mi stalo, ale rozsvítil se přitom i check engine a tušim hned zhasl (to už si moc nepamatuju)

Zdravím,

To máš pravdu taky jsem jel do zatáčky, ale olej se nerozsvítil,ale samozřejmě check engine se mi taky rozsvítil to jsem zapoměl říct čili chybová kontrolka motoru.
Ale zhasla mi až po nějaké době. A oleje jsem tam měl taky určitě dost měnil jsem poctivě a pravidelně.
Tedka prostě víc než 120 na pětku jet nemůžu a vůbec nevím co tomu je.....
Chystám se ale ted na výměnu oleje shodou okolností, tak uvidíme....každopádně díky za radu uvidím co bude po výměně oleje
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2019 , 18:35   Citovat  

Milhaus33 napsal:
Zdravím,

To máš pravdu taky jsem jel do zatáčky, ale olej se nerozsvítil,ale samozřejmě check engine se mi taky rozsvítil to jsem zapoměl říct čili chybová kontrolka motoru.
Ale zhasla mi až po nějaké době. A oleje jsem tam měl taky určitě dost měnil jsem poctivě a pravidelně.
Chystám se ale ted na výměnu oleje shodou okolností, tak uvidíme....každopádně díky za radu uvidím co bude po výměně oleje

Nenápadná poznámka, co takhle vyblikat kód chyby? ECU "umí" dva typy chyb, vážná závada značí trvalé svícení kontrolky, ta méně závažná jen rozsvícení až do vypnutí zapalování.
   Návrat  
Hanus je teď offline  Hanus
PříspěvekZaslal: 18.4.2019 , 14:26   Citovat  

Milhaus33 - me auto skubalo a ztracelo vykon v otackach od 4t, ale mam H22A7. U me pomohla vymena svicek. Kontrolka motoru se mi nerozsvitila.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.4.2019 , 22:37   Citovat  

Milhaus33 napsal:
Zdravím,

Ahoj,něco hodně podobného se mi dělo a byla to lambda.a kontrolka mil se nerozsvicela... tusis kolik má lambda km ?

Petr
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.4.2019 , 9:13   Citovat  

To Milhaus33: Sám vidíš "Tisíc třešní, tisíc višní"...Úsměv Dej sem kód chyby, pak má smysl něco řešit.
   Návrat  
needs je teď offline  needs
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.4.2019 , 13:50   Citovat  

Zdarec.Při prodeji 6g r.v 2000 se pokud nemílím již ekodaň neplatí ne?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.4.2019 , 14:17   Citovat  

needs napsal:
Zdarec.Při prodeji 6g r.v 2000 se pokud nemílím již ekodaň neplatí ne?

Velký techničák to jistí, tam to najdeš. EURO 3 je 98/69A, EURO 2 (ekodaň 3000,- Kč) 98/69.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.4.2019 , 13:02   Citovat  

RASTA napsal:

Takže chlapi díky moc všem za rady. Nakonec doopravdy olej byla správná cesta. Nikdy bych nevěřil, že tenhle accord něco takového má. Po výměně oleje+filtru opět plný výkon vše v naprostém pořádku kontrolka po resetu se již neobjevila.
Ponaučení do přístě častější výměna, popřípadě dolití oleje a nenechávat výměnu na později. Toť za mě.
Ještě jednou díky moc všem....hondám zdar H+
VTEC
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.4.2019 , 14:48   Citovat  

Kendik napsal:

Takže mě uz začaly zlobit troje dveře. Musím to vyřesit. Ten actuator, je teda v kazdych dveřích a po pokynu ovladace, umí dat cudlík nahoru a dolu a tím odemknout dveře jo? Takže je to prostě servomotorek centrálu. Je to tak?
Byl by odkaz třebas na Ebay? At se mám od čeho odpíchnout?
Potřebuju to na Accorda TypeR 1998. Díky
   Návrat  
fuxxu24 je teď offline  fuxxu24
PříspěvekZaslal: 22.4.2019 , 17:03   Citovat  

Čest, přetěsňoval někdo rozdělovač na a6g (4válec)? myslím venkovní kroužek a hlavně těsnění co je uplně uvnitř jde mi o to jak vyrazit nejlíp ten pin co je uvnitř pak to jde oddělat, vythánout hřídelku a vyměnit těsnění mělo by to jít tímto tudy odkaz
   Návrat  
maxpaul je teď offline  maxpaul
PříspěvekZaslal: 22.4.2019 , 21:09   Citovat  

gud work
   Návrat  
jardacarda je teď offline  jardacarda
PříspěvekZaslal: 23.4.2019 , 14:30   Citovat  

Ahojte,
Mám pár otázociek:
1. prestalo mi fungovať podsvietenie pristrojovej dosky. Nejde mi podsvietenie na budíku rýchlomeru a paliva. Aká žiarovka tam ide? Je možné tam dať niečo lepšie?

2. Potrebujem vymeniť gumy prednej a zadnej priečnej vzpery. spravím to aj bez dvíhania auta?
3. Prestal mi ísť tempomat. Motorček, ovládač na volante a gombík sú OK. Brzdové svetlá tiež svietia. Poistky sú OK. NEviete kde by mohol byť pes zakopaný?

Ďakujem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.4.2019 , 15:02   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Takže mě uz začaly zlobit troje dveře. Musím to vyřesit. Ten actuator, je teda v kazdych dveřích a po pokynu ovladace, umí dat cudlík nahoru a dolu a tím odemknout dveře jo? Takže je to prostě servomotorek centrálu. Je to tak?
Byl by odkaz třebas na Ebay? At se mám od čeho odpíchnout?
Potřebuju to na Accorda TypeR 1998. Díky

V kazdych dverich je jeden. Ano je to moturek.

V rychlosti jsem nasel toto. Ebay projed sam dle toho co Ti bude vyhovovat cenove atd..
Osobne bych koupil nejdrive jeden na zkousku. Dej pozor at koupis spravny. Jsou leve predni atd..

actuatory

Postup vymeny je zhruba stejny ve vsech Hondach.

Odkaz

je to dobrý
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.4.2019 , 15:11   Citovat  

PetrAC6g napsal:
Ahoj, Jeste jsem Aktuator neresil, ale kdyby jsi ho musel menit, koukni na Ebay a podobne, nebo i u nas v autodilech jsem ho videl ..

Oni totiz na vrakacich, nebo v inzeratech ( bazos a pod.) za nej treba chteji + - 500 a nevis kolik ma let,a zda neni tesne pred smrti ...
a za + - 500 se da koupit, sice to bude asi druho-vyroba, ale mas novy ...

Petr
Ja neshanim, ale diky Úsměv Za 200,-kc jsem kupoval na EBAYi na A7G.
   Návrat  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.4.2019 , 17:50   Citovat  

to mi hlava nebere a když tam aktuatory mám,ale auto mám bez ovladače k centrálu s dodelavany univerzálním centrálně, který sem vyndal neboť zlobil a dělal neplechu a sehnal jsem si ovladač z jiného accorda- je nějaká šance to rozchodit? Kde se nachází ta řídící jednotka centrálu (zda ji tam vůbec mám).
Odemykat/zamykat klíčem mi nevadí ale kdyby vypadlo táhlo (stát se může) nedostanu se do auta...zámek jen na straně řidiče není nejlepsi řešení.
   Návrat  
Hp530 je teď offline  Hp530
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 24.4.2019 , 12:50   Citovat  

Potřebuji poradit.Myslite že tyto sedačky dostanu do Accord 6g coupe?Myslím že jsou stejné.Ale pochybnosti mám.

tudy odkaz
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 320, 321, 322, 323  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina