Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 95, 96, 97  Další 
Zaslat odpověď

Strana 96 z 97
_DoDo_ je teď offline  _DoDo_
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 23:19   Citovat  

Ahoj,
Civic 7g 2004 1,4
Plynový pedál jde sešlápnout celkem ztuha.
Co by to mohlo způsobovat? Zatuhlý lanovod?
Setkal se s tím někdo?
Děkuji H+
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 23:58   Citovat  

Začni kontrolou lanovodu...
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.5.2019 , 13:30   Citovat  

_DoDo_ napsal:
Ahoj,
Civic 7g 2004 1,4
Plynový pedál jde sešlápnout celkem ztuha.
Co by to mohlo způsobovat? Zatuhlý lanovod?
Setkal se s tím někdo?
Děkuji H+

Lanovod nebo mrkni na klapku.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 15.5.2019 , 16:46   Citovat  

Já to taky řešil a měl jsem přidřený lanovod + se tam dost láme. Promazal jsem a je to o dost lepší, ale ještě to není ono, až bude čas tak ho vyměním.
   Návrat  
DrSlimm je teď offline  DrSlimm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2019 , 10:11   Citovat  

Ahoj,

koupil jsem EP2 a budu muset vymenit horni ulozeni prednich tlumicu.

Nejsem uplne moudry z toho co vidim v e-shopech. Podle EPC vidim, ze je ulozeni asymetricke je rozdil mezi levou a pravou stranou, ale na shopech dost casto vidim proste jen predek (napr. KYB SM5403, jako podle e-shopu, tak podle jejich vlastniho katalogu opravna sada a zadne).

Dokazal by mi prosim nekdo poradit?
   Návrat  
popokatepeteu je teď offline  popokatepeteu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2019 , 11:08   Citovat  

DrSlimm napsal:
Ahoj,

koupil jsem EP2 a budu muset vymenit horni ulozeni prednich tlumicu.

Nejsem uplne moudry z toho co vidim v e-shopech. Podle EPC vidim, ze je ulozeni asymetricke je rozdil mezi levou a pravou stranou, ale na shopech dost casto vidim proste jen predek (napr. KYB SM5403, jako podle e-shopu, tak podle jejich vlastniho katalogu opravna sada a zadne).

Dokazal by mi prosim nekdo poradit?
Většina výrobců nerozlišuje levou a pravou a proto to pak odchází po pár tisících km. Z druhovýroby nefunguje snad nic kromě SNR na tom už mají kluci odlítané přes 20tkm a drží. Jinak origo to je jistota. Jen to není zrovna levné.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.6.2019 , 19:15   Citovat  

Diky za reakci.

Trochu jsem hledal a zatim jsem nasel za 127GBP OEM sadu na TegiwaImports, nebo UK ebay za pulku sada/par, ale vicemene no name.

Me rikal jeden klubar, ze byl doporucovany MOOG, ale ten nakonec i ten zacal po case vsem selhavat.
   Návrat  
Sc0rpio je teď offline  Sc0rpio
PříspěvekZaslal: 5.6.2019 , 19:37   Citovat  

Ahoj, měníte popř. jak často měnit olej v převodovce? Konkrétně 1.4 66kw, r.v. 2003 predface. Honda
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2019 , 19:46   Citovat  

V servisnim manualu pro Englana pisou jednou za 60tis km, vzhledem k tomu, ze se bavime porad o D motoru, tak to bude platit asi i pro tvoji D14.

Edit: koukal jsem do zhorsenych podminek, za normalnich podminek tam pisou kazdych 120tis nebo 8let
   Návrat  
lakcod je teď offline  lakcod
PříspěvekZaslal: 6.6.2019 , 6:48   Citovat  

Ahoj,
při jízdě po dálnici, cca po 80 km v rychlosti kolem 140 km/h se mě nejdřív rozsvítilo ABS a pak spadly všechny ručičky (rychloměr, otáčkoměr..),rádio zhaslo. Po snížení rychlosti pod 120 km/h mě vše zas naskočilo. Po opětovným zrychlení nad 120 km/h opět ručičky spadli. Vyzkoušel jsem brzdy, vše cajk, tak jsem pokračoval dál, že je to nějaká chyba v elektrice, ale na jízdu to vliv nemělo. Po chvíli mě přestal jít posilovač řízení. Tak to už jsem raději zpomalil pod 120 km/h a do jel tak do Prahy. Cestou zpět to zas do 3/4 dálnice z Prahy do HK bylo vpoho, jel jsem celou dobu kolem 140 km/h, a pak zase to samé. Nevíte, čím by to mohlo být? Video v příloze.... Honda Civic 7G 1.4video budíků
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.6.2019 , 9:19   Citovat  

Problémy s elektrikou. Nejdřív vždycky vypadne ABS, jako poslední padal elektrický posilovač, pokud si to dobře pamatuji. Zjisti jak se chová altík v otáčkách, nejlepší je měřit to online multimetrem, jet a sledovat to až přijdou problémy. Video budíků moc nepomůže. Světla pohasínali? Tipuju to na špatné kostry...
   Návrat  
lakcod je teď offline  lakcod
PříspěvekZaslal: 6.6.2019 , 10:38   Citovat  

Světla jsem za dne nepoznal, a v noci jsem raději přes těch 120 nejel, právě aby mě v té rychlosti nepřestali svítit, to by nebylo moc příjemné Velmi šťastný. Jinak jsem to měl u auto-elektrikáře, a to dobíjení altíku měřil. V klidu i za jízdy vpohodě. Bohužel navodit stejnou situaci by znamenalo jet přes 100km daleko na dálnici, a to už se mu nechtělo, tak s tím jezdil jen po okolí nějakou dobu.
   Návrat  
BARTA Roman je teď offline  BARTA Roman
PříspěvekZaslal: 6.6.2019 , 12:20   Citovat  

Zdravím všechny, prosím nemáte někdo tip kde sehnat zadní blatníky nebo lemy ? CIVIC 1.6 85KW, r.v. 12/2005 po faceliftu.
Případně dobrý tip na vrakoviště.

Děkuji moc Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.6.2019 , 12:33   Citovat  

lakcod napsal:
Světla jsem za dne nepoznal, a v noci jsem raději přes těch 120 nejel, právě aby mě v té rychlosti nepřestali svítit, to by nebylo moc příjemné Velmi šťastný. Jinak jsem to měl u auto-elektrikáře, a to dobíjení altíku měřil. V klidu i za jízdy vpohodě. Bohužel navodit stejnou situaci by znamenalo jet přes 100km daleko na dálnici, a to už se mu nechtělo, tak s tím jezdil jen po okolí nějakou dobu.

Jestli měřil jenom dobíjení altíku tak to moc autoelektrikář není. Měl projít i ty kostry...
BARTA Roman napsal:
Zdravím všechny, prosím nemáte někdo tip kde sehnat zadní blatníky nebo lemy ? CIVIC 1.6 85KW, r.v. 12/2005 po faceliftu.
Případně dobrý tip na vrakoviště.

Děkuji moc Úsměv

vyzkoušená vrakoviště:
Místní člen ITE, má tady i inzerci: tudy odkaz
Další je majorhonda, má tady taky inzerci: tudy odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 10.6.2019 , 17:34   Citovat  

lakcod napsal:
Ahoj,
při jízdě po dálnici, cca po 80 km v rychlosti kolem 140 km/h se mě nejdřív rozsvítilo ABS a pak spadly všechny ručičky (rychloměr, otáčkoměr..),rádio zhaslo. Po snížení rychlosti pod 120 km/h mě vše zas naskočilo. Po opětovným zrychlení nad 120 km/h opět ručičky spadli. Vyzkoušel jsem brzdy, vše cajk, tak jsem pokračoval dál, že je to nějaká chyba v elektrice, ale na jízdu to vliv nemělo. Po chvíli mě přestal jít posilovač řízení. Tak to už jsem raději zpomalil pod 120 km/h a do jel tak do Prahy. Cestou zpět to zas do 3/4 dálnice z Prahy do HK bylo vpoho, jel jsem celou dobu kolem 140 km/h, a pak zase to samé. Nevíte, čím by to mohlo být? Video v příloze.... Honda Civic 7G 1.4video budíků

Zdar, letos jsem měl podobné příznaky. Problém byl v altíku, někdy dobíjel a někdy ne. Tebou popsané problémy se projevovaly při velkém odběru (vyhřívání skla, rádio, světla, stěrače atd) a když byla baterie skoro vybitá a altík zrovna nedobíjel nebo jen málo Úsměv Odhalení komplikovala skutečnost, že někdy dobíjel správně a někdy špatně nebo vůbec. Jo a taky mi klesla po výměně spotřeba Úsměv
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.6.2019 , 6:50   Citovat  

Ahoj, jak jsou na tom se polehlivosti motory 1,7 v coupe? Jsou tam myslím dva, s vtec a bez, je to tak? Nejde mi o to kterej je výkonnější, ale spíš spolehlivost, spotřeba oleje a tak. Příbuzné shání auto na běžný ježdění a narazil jsem na coupe kousek od nás. Asi v pátek se pojedem podívat, tak bych si rád nejdřív něco zjistil o motorech. Diky
   Návrat  
devil4 je teď offline  devil4
PříspěvekZaslal: 16.6.2019 , 12:49   Citovat  

Sc0rpio napsal:
Zdar, letos jsem měl podobné příznaky. Problém byl v altíku, někdy dobíjel a někdy ne. Tebou popsané problémy se projevovaly při velkém odběru (vyhřívání skla, rádio, světla, stěrače atd) a když byla baterie skoro vybitá a altík zrovna nedobíjel nebo jen málo Úsměv Odhalení komplikovala skutečnost, že někdy dobíjel správně a někdy špatně nebo vůbec. Jo a taky mi klesla po výměně spotřeba Úsměv

Ja som toto už mal dva krát, stále skončil alternátor na repase, ale nejak mu už neverím,asi pôjdem do výmeny... Dával si tam druhovýrobu?
   Návrat  
hoffy je teď offline  hoffy
PříspěvekZaslal: 18.6.2019 , 0:15   Citovat  

Zdravím, mám tak trocha zvláštny problém s ktorým sa stretávam poslednú dobu. Ak auto vytočím do vyšších otáčok (deje sa to najmä pri obehovaní, keď auto začnem rozťahovať), tak prbližne pri 4000 otáčok začne s autom zvláštne trhať a auto automaticky stratí rýchlosť - musím stlačiť spojku pustiť plyn a potom pomaly pridať plyn. Je to dosť nepríjemné a neviem čo za tým môže byť. V januári bol menený remeň a pýtal som sa či je všetko v poriadku s remenicam atď - v honde mi povedali, že kladka na kompresore klimatizácie je zahádzaná od hrdze, ale točí sa úplne v poriadku nezasekáva sa - trhanie autom nastáva pri vypnutej ale aj zapnutej klimatizácie. Viete mi niekto poradiť, čo by to mohlo spôsobovať? Prvýkrát sa to stalo cestou do servisu keď som šiel meniť spomínaný remeň a dialo sa to aj po jeho výmene. Civic VII hatchback D16V1 1,6. Ďakujem
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.6.2019 , 19:41   Citovat  

devil4 napsal:
Ja som toto už mal dva krát, stále skončil alternátor na repase, ale nejak mu už neverím,asi pôjdem do výmeny... Dával si tam druhovýrobu?

Ano, druhovyrobu - znamej mi zaridil super slevu.

Taky jsem mel orezle nektere ukostreni ale nakonec to bylo v altiku. Take mi rikali, ze sance je mala ale muze byt KO baterie a to itreba rok stara...
   Návrat  
ype je teď offline  ype
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 19.6.2019 , 10:26   Citovat  

OEM přední uložení. Sehnáno pravděpodobně v ELITU a montováno v Japanese Cars.

IMG_20190619_101948.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20190619_101948.jpg, 545.67 kB
   Návrat  
devil4 je teď offline  devil4
PříspěvekZaslal: 20.6.2019 , 10:40   Citovat  

Sc0rpio napsal:
Ano, druhovyrobu - znamej mi zaridil super slevu.

Taky jsem mel orezle nektere ukostreni ale nakonec to bylo v altiku. Take mi rikali, ze sance je mala ale muze byt KO baterie a to itreba rok stara...

Akú značku alternátora si tam dal? Možno dám to isté
   Návrat  
_DoDo_ je teď offline  _DoDo_
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.6.2019 , 7:22   Citovat  

Kluci, problém s ABS na 1,4 5d vzadu bubny
Vůbec nejde, občas kope do pedálu. Diagnostika KTS mi nedokáže načíst systém ABS.
Mechanicky se zdá vše v pořádku.
Neřešil to někdo už?
   Návrat  
Stilg je teď offline  Stilg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.6.2019 , 15:45   Citovat  

Nechce nekdo pravej poface (bez diry na blinkr, ale pro potreby predface by sla samozrejme vyriznout dremelem) blatnik?
Seda, cosmic pearl.
Absolutne bez koroze. Jenom predni rozek je trosicku promaskly. Lak popraskany neni, slo by mozna citlive vyklepat. a nebo holt vyklepnout a prebrousit a striknout.

Kupoval sem ho na svoje, ale pak ho nepouzil a jenom zavazi ve sklepe.

necham za symbolickou cenu 300 kc. Je mi jenom lito to vyhodit...
   Návrat  
FANDRS je teď offline  FANDRS
PříspěvekZaslal: 16.7.2019 , 15:38   Citovat  

Ahoj nevíte někdo jestli je vložka zámku ridicovich dveří stejná s vložkou dveří kufru nejde mi otočit klíč ve dveřích řidiče tak jsem je chtěl prohodit ale raději se optam nežli to rozeberu diky
   Návrat  
popokatepeteu je teď offline  popokatepeteu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2019 , 19:03   Citovat  

FANDRS napsal:
Ahoj nevíte někdo jestli je vložka zámku ridicovich dveří stejná s vložkou dveří kufru nejde mi otočit klíč ve dveřích řidiče tak jsem je chtěl prohodit ale raději se optam nežli to rozeberu diky

Pochybuju že to bude stejné. To bych radši zkusil rozebrat ten vadný zámek a podívat se co mu je. Jestli to bude jen nějaká prkotina nebo bude na výměnu
   Návrat  
linhi je teď offline  linhi
PříspěvekZaslal: 17.7.2019 , 10:45   Citovat  

Montoval si někdo tažné na c7g 5dv sám? Jak je to s náročnosti?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.7.2019 , 20:25   Citovat  

Nevim cenu rikas narocna prace, za me to je trivialni. S tim taznym co jsem daval jsem musel vrtat montazni diry do kufru...
   Návrat  
oorrbb je teď offline  oorrbb
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.8.2019 , 16:58  Naposledy upravil oorrbb dne 17.8.2019 , 18:50, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Ahoj, praskla me prava poloosa. Klasika Velmi šťastný. Už to potkalo aj me při 220 000Km. Vyrezle pod zavazim a 1/3 byla pryc. Podle prasklin a oreznuti se to chystalo asi dlouho, takze si davejte bacha. Kdo to ještě nedelal brzo ho to ceká. ME to nastesti potkalo kousek od baraku, ale tahnout na lane se to nedalo, takze odtah.
Pisu mou zkušenost. Koupil jsem jen tycku a to tady tudy odkaz Vse pasuje a je to za 2000kc. Klouby jsme prehodili i když vnejsi jde dost ztuha. Vše bylo original Honda, tak jsem to nechal i manzety. Jen vazelinu s molybdenem jsem koupil a sponky. Mohu doporucit jen tycku. Je to poradna tycka vyztuzena, dle slov prodejce nikdy nepraskne.
Zavazi jsme odrezali i na druhé strane (dlouha), ale tam není zadne vyreznuti znatelne.

Hodne zdaru Honda meetallll
   Návrat  
Juriss je teď offline  Juriss
PříspěvekZaslal: 13.8.2019 , 18:14   Citovat  

Čau, nemáte někdo nějáký ozkoušený servis na výměnu rozvodů 1,6 vtec v Brně?
   Návrat  
BunGee je teď offline  BunGee
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.8.2019 , 23:24   Citovat  

Není to v Brně, ale v Nebovidech je doooost šikovnej mechanik tudy odkaz
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech