Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
SHOWA podvozek Honda Accord Tourer 7G (CM2)
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Zaslat odpověď

Strana 7 z 7
futcha je teď offline  futcha
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 16.8.2019 , 13:30   Citovat  

edy napsal:
SHOWA je pořád k mání, ale je to samozřejmě vše o lidech ....

Přesně, je to o lidech. 8 tuzemských dealerů a 6 zahraničních prodejců OEM Honda dílů napsalo, že sada se již nedá objednat, ale před chvílí přišla odpověd z Pelesi, že díl je stále objednatelný, jen není skladem v Evropě a dodací lhůta říjen/listopad Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
edy je teď offline  edy
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 16.8.2019 , 22:07   Citovat  

futcha napsal:
Přesně, je to o lidech. 8 tuzemských dealerů a 6 zahraničních prodejců OEM Honda dílů napsalo, že sada se již nedá objednat, ale před chvílí přišla odpověd z Pelesi, že díl je stále objednatelný, jen není skladem v Evropě a dodací lhůta říjen/listopad Úsměv

Ano Liberec funguje, pak ještě Česká Lípa nemá problém OK

HIGHTOWER je teď offline  HIGHTOWER
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 16.8.2019 , 22:46   Citovat  

futcha napsal:

On spíše bude problém v číslech podvozku, neboť někdy v roce 2017 tuším, došlo k přečíslení, a pak dealeři měli problém to najít. Stará čísla to už nebralo, nová ano, já třeba objednal na Jarově na sedana, ale jen díky tomu, že jsem znal nové číslo. Na staré číslo taky řekl, že to nejde objednat, ale když zadal nové, ejhle, našlo to a šlo objednat, objednal jsem a zaplatil zálohu v únoru v kampani a došlo to v červnu, doplatil jsem a bylo Úsměv Ale samo, taky to je o lidech, jejich znalostech či neznalostech. Ono plno lidí pracujících v servisu a řešící ND vůbec netuší, co Showa je. A taky mají problém s tím, na jaké auto který podvozek je, zda lze použít 18" kola atd., byl to boj si to vyzjisti, ale stálo to za to. A zadní ramena se musí vyměnit za stavitelná, na origo nejde udělat správná geometrie Smutný a H nenabízí origo štelovatelné ramena.

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 17.8.2019 , 22:48  Naposledy upravil futcha dne 17.8.2019 , 22:53, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

HIGHTOWER napsal:
On spíše bude problém v číslech podvozku, neboť někdy v roce 2017 tuším, došlo k přečíslení, a pak dealeři měli problém to najít. Stará čísla to už nebralo, nová ano, já třeba objednal na Jarově na sedana, ale jen díky tomu, že jsem znal nové číslo. Na staré číslo taky řekl, že to nejde objednat, ale když zadal nové, ejhle, našlo to a šlo objednat, objednal jsem a zaplatil zálohu v únoru v kampani a došlo to v červnu, doplatil jsem a bylo Úsměv Ale samo, taky to je o lidech, jejich znalostech či neznalostech. Ono plno lidí pracujících v servisu a řešící ND vůbec netuší, co Showa je. A taky mají problém s tím, na jaké auto který podvozek je, zda lze použít 18" kola atd., byl to boj si to vyzjisti, ale stálo to za to. A zadní ramena se musí vyměnit za stavitelná, na origo nejde udělat správná geometrie Smutný a H nenabízí origo štelovatelné ramena.

Ano, tech cisel je hodne a podle vseho je dostupny pouze 08W60-SEA-601c. V odpovedi z Pelesi mi toto cislo uvedli k memu VIN, ale na netu je toto cislo uvadeno pro automat. Mam manual a tam by mel pasovat 08W60-SEA-601b (puvodne 08W60-SEA-600). Automat oproti manualu ma pry jine delky tlumicu a jine ulozeni, ale nevim, co je na tom pravdy Tak to valím bulvy Napsal jsem jim, at to radeji jeste overi..

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 17.8.2019 , 22:51   Citovat  

edy napsal:
Ano Liberec funguje, pak ještě Česká Lípa nemá problém OK

Dobre vedet Úsměv

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 19.8.2019 , 10:48   Citovat  

edy napsal:
SHOWA je pořád k mání, ale je to samozřejmě vše o lidech ....

Tak bohuzel pro sedan 2.4 MT uz Showa dostupna neni, ted mi to potvrdili z Liberce Smutný Jedine pro automat.

edy je teď offline  edy
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 19.8.2019 , 12:25   Citovat  

futcha napsal:
Tak bohuzel pro sedan 2.4 MT uz Showa dostupna neni, ted mi to potvrdili z Liberce Smutný Jedine pro automat.

Smutný

edy je teď offline  edy
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 11.9.2019 , 9:24   Citovat  

Ahoj, po delším laborování s odklony, jsem došel zase o kus dál. Pokud chcete vyřešit své A na Toureru( i na sedanu) rozhodně to nejde namontováním vrchního ramene. Je tam příliš velký tlak a čep jde rychle do háje.Samozřejmě ideální je mít stavitelný vrch i spodek.
Nejlepší je to udělat přímo obráceně a vyrobit si spodní rameno. Co se týká nivelace xenonu, je více možností uchycení,to co ne na fotce funguje bez problémů, ale časem by to chtělo udělat lépe.
Performance zdar! Je to tam.

received_2989043377834102.jpeg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
received_2989043377834102.jpeg, 107.37 kB

received_2141517669475554.jpeg

received_2141517669475554.jpeg, 120.05 kB

received_2134256016878843.jpeg

received_2134256016878843.jpeg, 113.34 kB

Obsah fóra Honda-club.cz   
SHOWA podvozek Honda Accord Tourer 7G (CM2)
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina