Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Topení accord 2.2 i-dtec
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
robitronic je teď offline  robitronic
0
PříspěvekZaslal: 4.10.2019 , 16:47   Citovat  

Ahoj, blbne mi topení, u řidiče vůbec netopí a u spolujezdce topí skoro normálně, ale i tak začne topit strašně dlouho. Setkal se s tím někdo? V servisu to dali na diagnostiku a vše píše že je v pořádku, tak neví co s tím... Napadla mi voda, jestli tam není bordel nebo vzduch.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
SpidaM je teď offline  SpidaM
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 16.2.2020 , 14:08   Citovat  

Neumím poradit, ale mám stejný problém. A7g K24, topí jen spolujezdcova strana, na řidiče fouká sotva vlažná... Řešil někdo? Mám auto 2. den, tak nevím po čem jít jako první, zarostlý radiátor, zavzdušněný,...?

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 16.2.2020 , 14:19   Citovat  

Ahoj, v Accordech se moc nevyznám, měli jsme jen 5G, ale podobný problém jsem řešil u tchánové Octavie 2. Pokud je mi známo, tak i Accord 7G může mít automatickou duální klimatizaci. A u tohoto systému jsou jednotlivé "klapky" (teplá-studená voda, směr proudění vzduchu) řízené motorky. Tchán měl problém v tom, že se mu pokazil (zaseknul) motorek na straně řidiče, který ovládal "průtok" ohřáté vody (byl v poloze "zavřeno"), takže v zimě mrznul jak sobolí ho.no.
Myslím, že tohle by mohlo být jádro pudla i u Tebe. Co jiného by to mohlo být, když je ovládání teploty duální, jedna strana o.k. a druhá "nefunguje". Za zkoušku (test) nic nedáš OK

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Moooog je teď offline  Moooog
0
PříspěvekZaslal: 19.2.2020 , 11:53   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Ahoj, v Accordech se moc nevyznám, měli jsme jen 5G, ale podobný problém jsem řešil u tchánové Octavie 2. Pokud je mi známo, tak i Accord 7G může mít automatickou duální klimatizaci. A u tohoto systému jsou jednotlivé "klapky" (teplá-studená voda, směr proudění vzduchu) řízené motorky. Tchán měl problém v tom, že se mu pokazil (zaseknul) motorek na straně řidiče, který ovládal "průtok" ohřáté vody (byl v poloze "zavřeno"), takže v zimě mrznul jak sobolí ho.no.
Myslím, že tohle by mohlo být jádro pudla i u Tebe. Co jiného by to mohlo být, když je ovládání teploty duální, jedna strana o.k. a druhá "nefunguje". Za zkoušku (test) nic nedáš OK

Asi takhle - výrobce určuje výměnu chladicí kapaliny 10let/100t km, co nastane dříve. V reálu to nemění skoro nikdo a když už, tak tam nalijí místo originální kapaliny nějaký sudový blivajs...

Kamarád měl K20 od novoty na LPG a po asi 50t mu plyn začal zlobit - pomalu přepínal, až přestal úplně. Důvod? V okruhu vyhřívání reduktoru bylo jemné sítko a světe div se, totálně zacpané. Nemám iluzi, jak musí vypadat radiátor deset let starého auta... U systému duální klimy je část u řidiče první na ráně, takže se ucpává jako první. Řešení je okruh odpojit, připojit přes zahradní hadici, naplnit roztokem z kapaliny na odvápnění kávovarů (pozor žíravina!) a pak důsledně propláchnout čistou vodou Velmi šťastný

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
Topení accord 2.2 i-dtec
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina