Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 462, 463, 464 
Zaslat odpověď

Strana 464 z 464
Pavel Jiřík je teď offline  Pavel Jiřík
PříspěvekZaslal: 29.10.2019 , 16:08   Citovat  

mad_zed napsal:
Ano do 2.4 jsou doporucovany dle manualu iridiove denso SKJ20DR-M11,nebo NGK IZFR6K-11.Mozna je to jen kvuli delsimu intervalu vymen.
Denso jsou levnejsi nez NGK.Bacha na cinske fake kopie,jsou na pohled zdarile.

Děkuji za radu. Jdu do nich přátele Jen, když jsi zmínil , že existují napodobeniny, a že si na ně mám dávat pozor... Jak se tomu mám vyhnout? Na webu DENSO stojí jedna 460,-, na Heurece od různých shopů cca 217- 370,-. Nebo jsi měl na mysli, co se kopií týče jen NGK? Myslím, že pokud za svíčku dám 370,-, očekávám, že to fake nebude.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
alvi je teď offline  alvi
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.10.2019 , 18:48   Citovat  

[quote="Acxe"]Ahoj,
podělím se o mou zkušenost s opravou tekoucí hadice posilovače řízení.
Začalo to klasicky, hučení od serva a zjištění že mi servo kapalina utekla v místě zalisování něčeho uprostřed hadice. Ble
Motor zboku, zezadu, řemen a vše okolo komplet od oleje... no hnus Tak to koukám!

Vyzbrojen znalostmi a informacemi z tohoto fóra i goooglu, jsem byl připraven na to že hadice s potrubím nejspíš opravit nepůjde.

Při pokusu o nouzové zalepení původního místa úniku, hadice okamžitě začala prolínat na dalších dvou místech směrem k čerpadlu Tak to koukám! Přitom vypadala úplně nádherně. Tím si vysvětluji to že těm co ji opravovali stejně začala zase brzo téct.

Abych nezadřel pumpu tak jsem dolil motorák 5w50 a dojel domů.

Hadici jsem vymontoval a rozřezal (ze zvědavosti abych věděl co uvnitř opravdu je a proč nejde opravit).

[b]Žádná pružinka s kuličkou či nějaký tlumič kmitů... Mrk Je tam jen dlouhá pružná ocelová trubička která omezuje průtok do řízení.[/b]
Prostě v jednoduchosti je síla. Původní hadice je navíc čistě s textilní výztuhou. Žádný ocelový oplet jako na hydraulice.
Čili tam ani nemá co prasknout jak sem se kdesi dočetl a způsobit díru v hadici. Ta hadice prostě zteří telpem a stářím.

V prodejně s hydraulikou jsem zjistil že původní armování hadic nepůjde použít. Dostal jsem tedy dvě spojky k naarmování hadic, ty pak obě uřezal a upravil je k navaření.
Původní zalisování opravdu rozbrousit nešlo a tak sem ho vzal flexou.
Nové vývody k naarmování jsem navařil TIGem a pro jistotu namydlil a otlakoval.

Další den jsem vše vzal opět do firmy s hydraulikou, původní trubičku omezující průtok jsem nechal strčit do nové hadice a
uprostřed zaarmoval jak na originálu. Nakonec naarmovat oba konce hadice ve správné pozici a bylo hotovo. Nová hadice je hydraulická (s dvojitým ocelovým opletem na 330 bar). Ta už přežije auto Mr. Green

[b]Takto opravená hadice v Manuli Fluiconnecto (Olomouc) mě vyšla na 1100,[/b]- a je plně funkční
, žádné vibrace.. Chová se jako originál a úspora asi 8000,- OK
V Manuli Fluiconnecto v Olomouci byli moc ochotní a výsledek je super

Nějaké fotky v odkazu:
tudy odkaz

Když už jsem se v tom hrabal tak sem přetěsnil i lehce prolínající čerpadlo Úsměv[/quote]

konecne nekdo dukladne proveril existenci "jakesi kulicky"
v hadici servo-rizeni u AC-7g .
Ja osobne koupil hadici novou , a to jen z duvodu - malo casu,
nemoznost H odstavit ani na den , nebyla moznost zapujceni nahradniho vozidla (pochopitelne H ) .
Takze moje investice v r.2017 - 6.979,- vcetne DPH .
Osobne dekuji za uzivateli " Acxe" za zverejneni vycerpavajiciho a smysluplneho prispevku .
Pomer prispevku "Acxe" a kvalita jinych .... ("palce nahoru" , nebo "uff" a podobnych .....) je zcela zrejma .
Proto je take vyhledavani smysluplnych odpovedi k nekteremu
tematu temer nepouzitelne .
Davam Ti - "Acxe" - zaslouzeny bod .
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.10.2019 , 20:24   Citovat  

Na to je tu predsa sekcia “jak na to”
   Návrat  
Kum4r je teď offline  Kum4r
PříspěvekZaslal: 31.10.2019 , 13:30   Citovat  

Ahoj, plánuju na jaře kupovat auto a horký adept je Accord 2.4 7g. Nicméně bych se nejdřív v nějakém, technicky v pořádku, hrozně rád projel, než odsoudím ostatní adepty.
Chci se zeptat, neni tady nějaký majitel zmíněného auta v Brně a okolí, který by mě klidně za úplatu nechal chvilku projet?
H+
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.11.2019 , 14:08   Citovat  

Mmám dotaz Velmi šťastný . Normálně nemohu přijít na to, jak vypnout ostřik světel. Když si chci ostříknout čelní sklo, nastříkám si taky pěkně na kapotu z trysek. Prostě když stříká jedno, druhé taky. Díky za radu
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.11.2019 , 14:13   Citovat  

přidrž déle, světla se jen krátce ostříknou...
Nebo odpojit u nádržky (pokud si to pamatuju správně - je to už 10let).
   Návrat  
Pepino_Honda je teď offline  Pepino_Honda
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.11.2019 , 15:32   Citovat  

Hellborn napsal:
přidrž déle, světla se jen krátce ostříknou...
Nebo odpojit u nádržky (pokud si to pamatuju správně - je to už 10let).

jak jsou rozsvícená světla, tak při každém ostříknutí okna se spustí i světla, odhadem na 2sec. Bohužel... myslím, že jsem odpojoval v motoráku pojistku Úsměv
   Návrat  
cico86 je teď offline  cico86
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.11.2019 , 16:39   Citovat  

[quote="Pavel Jiřík"]Mmám dotaz :D . Normálně nemohu přijít na to, jak vypnout ostřik světel. Když si chci ostříknout čelní sklo, nastříkám si taky pěkně na kapotu z trysek. Prostě když stříká jedno, druhé taky. Díky za radu[/quote]
pripadne musis mat menej nez polovicu nadrzky a potom to tiez neostrekuje...riesil som tu par stranok spat...:)
hosi...vaha vzduchu accord 2.2 2004 ...odkial a jaka znacka? podla cisla na vahe vacisnou iba ebay ..v CZ a SVK nikde nic...dake rady?iba original BOSCH alebo daka vhodna nahrada?
DIk
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.11.2019 , 18:13   Citovat  

Kum4r napsal:
Ahoj, plánuju na jaře kupovat auto a horký adept je Accord 2.4 7g. Nicméně bych se nejdřív v nějakém, technicky v pořádku, hrozně rád projel, než odsoudím ostatní adepty.
Chci se zeptat, neni tady nějaký majitel zmíněného auta v Brně a okolí, který by mě klidně za úplatu nechal chvilku projet?
H+

Po Brně potkávám spousty 2.4 predface i poface.Byl jsem tam nedávno,ale kdy zase pojedu nevím.
Stav mám přiměřený věku.Mam predface exekutive 328tis.
Buď tebou díval bych se ale radši po poface.
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.11.2019 , 20:16   Citovat  

mad_zed napsal:
Po Brně potkávám spousty 2.4 predface i poface.Byl jsem tam nedávno,ale kdy zase pojedu nevím.
Stav mám přiměřený věku.Mam predface exekutive 328tis.
Buď tebou díval bych se ale radši po poface.

Spousty poface? Já teda žil přes rok v Plzni a potkal jsem asi jednoho a v našem okolí Jihlavy jsem zřejmě sám (co vím) a jak mě lidi poznávají v autě, když beru opravdu jenom sedana CL9. Potom asi tři N22 poface v Toureru. Předface sem tam jo, ale taky nic velkého.
Musím se někdy do toho Brna podívat na ty spousty. Ono ani v Německu toho tolik nejezdí a v českých bazarech a inzercích by je na prstech jedné ruky napočítal. Sem tam se objeví, ale spousta opravdu ne. Velmi šťastný

Jinak s tím pofaceliftem souhlasím, jen ta cena je 150+ a je jich hodně málo k prodeji a karosářské díly jsou peklo. Většinou jen zahraničí nebo vrakáč, ale to je hodně přebrané nebo v žalostném stavu případně Honda. A je nutné si počkat delší dobu na něco pěkného. je to dobrý
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 6.11.2019 , 22:07   Citovat  

Pepino_Honda napsal:
jak jsou rozsvícená světla, tak při každém ostříknutí okna se spustí i světla, odhadem na 2sec. BÚsměv

Proto jsem dal denní svícení ala Audi... Úsměv
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.11.2019 , 22:39   Citovat  

Hellborn napsal:

A nebo vozit minimum kapaliny, to se potom ostřikovače světel vůbec neaktivují. Velmi šťastný
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 7.11.2019 , 12:53   Citovat  

Pavel Jiřík napsal:
Mmám dotaz Velmi šťastný . Normálně nemohu přijít na to, jak vypnout ostřik světel. Když si chci ostříknout čelní sklo, nastříkám si taky pěkně na kapotu z trysek. Prostě když stříká jedno, druhé taky. Díky za radu

Pokud budeš ostřikovat přrušovaně, při každém přitáhnutí páčky to ostříkne světla. Pokud páčku přidržíš k volantu, ostřikovače oken stříkají, ale na světla stříknou jen jednou. A pokud ti to tak strašně vadí a chceš mít špinavá světla, tak vyndej pojistku číslo 12 v motorovém prostoru...

IMG_20191107_124840.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20191107_124840.jpg, 2.42 MB
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.11.2019 , 15:16   Citovat  

Hellborn napsal:

Nemluv sproste,asi ti to tu nadavku doplnilo misto Acury!
Acura TSX CL9 1gen. to mela zrovna tak.Oboje dalkove do serie jako Running light.Proto ma cl7/cl9 pod kapotou takovou malou krabicku v ktere nic neni.Pro nektere trhy je v ni to rele dennich svetel .
Mam to tak taky.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.11.2019 , 20:07   Citovat  

mad_zed napsal:
Nemluv sproste,asi ti to tu nadavku doplnilo misto Acury!
Acura TSX CL9 1gen. to mela zrovna tak.Oboje dalkove do serie jako Running light.Proto ma cl7/cl9 pod kapotou takovou malou krabicku v ktere nic neni.Pro nektere trhy je v ni to rele dennich svetel .
Mam to tak taky.

Kde se má nacházet ta krabička v které nic není? To sis jako sehnal tu s relé a jen zapojil. To asi ne co? Že by tam byla příprava. To by se mi líbilo...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.11.2019 , 21:31   Citovat  

Kmóďa napsal:
Pokud budeš ostřikovat přrušovaně, při každém přitáhnutí páčky to ostříkne světla. Pokud páčku přidržíš k volantu, ostřikovače oken stříkají, ale na světla stříknou jen jednou. A pokud ti to tak strašně vadí a chceš mít špinavá světla, tak vyndej pojistku číslo 12 v motorovém prostoru...

Díky za rady. Jde prostě o to, že někdy potřebuju ostříknout jen okno a ne myčkou (resp. ručně) umytá světla a čistou kapotu, která je potom jak jetel. Jsem si samosebou vědom, že přichází zima a sní i počasí, kdy to začíná být všechno tak nějak jedno
   Návrat  
Kurecibambusukolene je teď offline  Kurecibambusukolene
PříspěvekZaslal: 8.11.2019 , 20:03   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Muzes vyriznout do ,,véčka" a zatmelit, at je toho tam více. A stříkat? Co chces stríkat? Jak to zatvrdne, tak tam zpatky dáš tu podélnou lištu a je to.

Ahoj, tak vám díky za rady. Dal jsme na Vás a už je vše ok Úsměv
Zasílám foto práce. je to dobrý

D7BCD378-7C3C-4312-997C-AD9CDD290FA1.jpeg

D7BCD378-7C3C-4312-997C-AD9CDD290FA1.jpeg, 2.55 MB

337B4C33-13EC-4D3C-928D-E91E24BB15CD.jpeg

337B4C33-13EC-4D3C-928D-E91E24BB15CD.jpeg, 2 MB
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2019 , 12:07   Citovat  

Kmóďa napsal:
Kde se má nacházet ta krabička v které nic není? To sis jako sehnal tu s relé a jen zapojil. To asi ne co? Že by tam byla příprava. To by se mi líbilo...

Vpravo vedle motoru,ale žádná příprava tam na evropské verzi není.
Někde,jak byl článek o denních světlech jsem dával schéma.
Trochu jsem se inspiroval zapojením,jako je to originál u TSX.Signal pro sepnutí beru z ALT-L,takže v podstatě s kontrolky dobíjení a přepínacím relé odkostrim jedno dálkové světlo a místo kostry tam pouštím přes pojistku +12V, takže obě dálkové jsou v sérii.Zbytek už je jen ošetření probliknuti dalkovyma a zrušení funkcí denních při sepnutí obrysovek.
   Návrat  
J0HN3C je teď offline  J0HN3C
PříspěvekZaslal: 12.11.2019 , 13:55   Citovat  

Kum4r napsal:
H+

Ahoj, myslim, ze jsem tvuj clovek. Poslu ti PM s detailama. Mam A7G Tourer 2.4 VTEC poFL
   Návrat  
Alfonspiza je teď offline  Alfonspiza
PříspěvekZaslal: 14.11.2019 , 19:55   Citovat  

Zdravím. Neví někdo co znamená chyba P 1065? Dnes při akceleraci mi začala blikat kontrolka žhavení a auto ztratilo výkon. Po vyčtení přes bluetooth diagnostiku se objevila závada P 1065.Na netu sem našel něco s tlakem v palivovém systému. Neví někdo co s tím? Díky za každou radu.
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.11.2019 , 19:39   Citovat  

Tak jdu s recenzí na BiXenony od Markuse. Jelikož i po vyleštění světel nám Acco svítil jak bludička, rozhodli jsme se na přestavbu. Markos ji provedl behem dopoledne a musím říct, že to je neskutečný rozdíl. Po rozebrání mych svetel dokonce říkal Markos, že muj reflektor je jako nový. Plexi vyleštěné a stejně to nesvítilo. Neumím si představit spatne reflektory a mlečné plexi, to asi ridič jede poslepu. Velmi šťastný
Každopádně pokud jezdíte v noci, fakt Vám to doporučuju. Nechal jsem si udělat i redukci na origo halogenku, které tam jdou strčit za cca 15minut. Kdyby nahodou byl problém na STK.
A musím bohužel říct, že to svítí lépe než origo xenony v ATR.

opjoi.jpg

opjoi.jpg, 2.49 MB
   Návrat  
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.11.2019 , 21:09   Citovat  

Bi-xenony od Markosa svietia super! je to dobrý Jedna nocna fotka napovie viac...
A funguju spolahlivo, mam ich namontovane od r. 2017 - no problem

DSC_6714.JPG

DSC_6714.JPG, 1.15 MB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.11.2019 , 11:47   Citovat  

varuj napsal:
Bi-xenony od Markosa svietia super! je to dobrý Jedna nocna fotka napovie viac...
A funguju spolahlivo, mam ich namontovane od r. 2017 - no problem

Co tam máš za výbojky?
   Návrat  
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.11.2019 , 12:35   Citovat  

Má tam NHK 5500K
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G