Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 101, 102, 103  Další 
Zaslat odpověď

Strana 102 z 103
iNtEgRaCZ je teď offline  iNtEgRaCZ
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.4.2020 , 9:26   Citovat  

Ropáčkům sice moc nehovím ale dělá to když sešlápneš prudce plyn a taky když postupně přidáváš (teda ne na 5km ale prostě postupně během pár sekund)? jestli jen u prudkýho sešlápnutí, tipnul bych si na něco přicpanýho ve spojení s turbínou
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Carlos66 je teď offline  Carlos66
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.4.2020 , 11:45   Citovat  

iNtEgRaCZ napsal:
Ropáčkům sice moc nehovím ale dělá to když sešlápneš prudce plyn a taky když postupně přidáváš (teda ne na 5km ale prostě postupně během pár sekund)? jestli jen u prudkýho sešlápnutí, tipnul bych si na něco přicpanýho ve spojení s turbínou

Jedu cca 90, dojedu auto, v protisměru volno, tak přidám že předjedu a propad, jako když podřadí automat ??!!
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.4.2020 , 15:25   Citovat  

Dneska si tak jedu v poklidu 120 po dálnici a rozsvítí se mi tahle kontrolka. Co přesně tohle znamená?
PDF je ucpaný?
Když jsem mi na to koukal znamej přes diagnostiku,žádná chyba se mu neukázala...
Co s tím?

P_20200430_081441_vHDR_Auto_HP.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P_20200430_081441_vHDR_Auto_HP.jpg, 3.21 MB
   Návrat  
Carlos66 je teď offline  Carlos66
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.4.2020 , 17:38   Citovat  

POG napsal:
Dneska si tak jedu v poklidu 120 po dálnici a rozsvítí se mi tahle kontrolka. Co přesně tohle znamená?
PDF je ucpaný?
Když jsem mi na to koukal znamej přes diagnostiku,žádná chyba se mu neukázala...
Co s tím?

A navíc bys to měl mít spadlý v nouzovým systému !!

Toto se píše v manuálu:
Pokud se při nastartovaném motoru zobrazí
na multifunkčním displeji tento symbol nebo
tento symbol s výzvou ,,CHECK
SYSTEM‘‘ (zkontrolujte systém), (TVOJE FOTKA) znamená
to, že filtr pevných částic (DPF) je ucpaný
nahromaděnými pevnými částicemi a je třeba
jej zkontrolovat a opravit, případně vyměnit.
Nechte si vozidlo co nejdříve zkontrolovat v
odborném servisu Honda.
Chcete-li spustit regeneraci DPF, dovolí-li to
dopravní situace, je5te rychlostí alespoň 60
km/h a pokračujte v jízdě, dokud symbol/
hlášení nezmizí (může to trvat až 15 minut, v
závislosti na jízdních podmínkách). Takto se
zvýší teplota výfukových plynů, čímž se
podpoří spálení a odstranění pevných částic z
DPF.
Budete-li tento symbol a výzvu ignorovat a
pokračovat v jízdě, výstraha systému se
přepne na symbol s výzvou DPF
(zkontrolujte systém). Pokud k tomu dojde,
nechte systém DPF co nejdříve zkontrolovat
v odborném servisu Honda.
V tomto stavu se sníží výkon motoru.

Do HONDAservisu a vyčistit a provést nucenou regeneraci.
Pokud se ti to stane někdy v budoucnu znovu, napiš. Mám s tím své zkušenosti.
   Návrat  
Domino2115 je teď offline  Domino2115
PříspěvekZaslal: 2.5.2020 , 8:57   Citovat  

Caute.
Mam problem s klimou Accord 2.2 idtec. V zime som kupil auto uz s tym ze klima nefunguje. Vcera som ju bol dat naplnit bola prazdna voslo tam okolo 550g chladiva, avsak klima stale nefunguje. Po zapnuti tlacidla AC ON sa zvysia otacky motora a zapnu sa ventilatory ale kompresor nie. Skusal som prehodit relatka , pozriet poistky ale ziadna zmena. Skusal som rucne otocit so spojkou na kompresore no ani sa nepohne. Bude treba druhy kompresor? Dakujem.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.5.2020 , 19:40   Citovat  

Do spojky napětí jde, nebo ne? Podle toho co píšeš to je zadřené? Moc jsem to z popisu nepochopil...
   Návrat  
simhor je teď offline  simhor
PříspěvekZaslal: 3.5.2020 , 18:55   Citovat  

Jsem čerstvě majitel A8G 2.4 tourer v automatu a zatím radost. VTEC
Pár věcí budu muset řešit, je to klasika orezlý okraj střešního okna pod gumovým těsněním, ale to si v pohodě zvládnu udělat sám.
Co chci vyměnit jsou mlhovky, protože jsou obě pomlácený. A říkal jsem si, jak by to šlo elegantně zkombinovat s denním svícením v jednom kroku? Určitě tu někdo řešil. Trochu mě zmátlo i ovládání světel, protože i v poloze "off" mi svítěj xenony, což nevím jestli je správně??
A další bolístka je výfuk, druhovýroba neexistuje jak jsem pochopil po urputném googlení a jak mi i potvrdili v Hondě v HK. A o cenách originál dílů tady nemusím asi psát. Tak bych poprosil doporučit šikovného mechanika na Hradecku, Jičínku?
Nakonec se ještě zeptám na koberce, pár k řidičovi a spolujezdci, látkové, něco co by pasovalo pod pedály automatu. Hodí mi někdo prosím link na ověřený produkt? klidně zahraniční eshop.
Díky za nápady. přátele
   Návrat  
Adlok je teď offline  Adlok
PříspěvekZaslal: 3.5.2020 , 21:13   Citovat  

simhor napsal:
Pár věcí budu muset řešit, je to klasika orezlý okraj střešního okna pod gumovým těsněním, ale to si v pohodě zvládnu udělat sám.
Co chci vyměnit jsou mlhovky, protože jsou obě pomlácený. A říkal jsem si, jak by to šlo elegantně zkombinovat s denním svícením v jednom kroku? Určitě tu někdo řešil. Trochu mě zmátlo i ovládání světel, protože i v poloze "off" mi svítěj xenony, což nevím jestli je správně??
A další bolístka je výfuk, druhovýroba neexistuje jak jsem pochopil po urputném googlení a jak mi i potvrdili v Hondě v HK. A o cenách originál dílů tady nemusím asi psát. Tak bych poprosil doporučit šikovného mechanika na Hradecku, Jičínku?
Nakonec se ještě zeptám na koberce, pár k řidičovi a spolujezdci, látkové, něco co by pasovalo pod pedály automatu. Hodí mi někdo prosím link na ověřený produkt? klidně zahraniční eshop.
Díky za nápady. přátele

Co se týče koberců, tak zkus zde:
tudy odkaz
Já tam kupoval už (i jednotlivé, i sady) koberce do tří aut, a spokojenost. Nemají tuším očka na origo příchytky, ale drží pod pedály víceméně bez problémů...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.5.2020 , 21:40   Citovat  

Ahojte.

Bol tu niekde navod na opravu stresneho okna alebo sa mi to len zda?
   Návrat  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 5.5.2020 , 11:41   Citovat  

Shanim LP blatnik, nejlepe v tmave sede barve...vcera me nekdo naboril a ujel. Kdybyste meli tip, dejte vdet.
   Návrat  
PaloSV je teď offline  PaloSV
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.5.2020 , 16:47   Citovat  

Domino2115 napsal:
Ahojte.

Bol tu niekde navod na opravu stresneho okna alebo sa mi to len zda?

odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 10.5.2020 , 15:57   Citovat  

PaloSV napsal:
odkaz

DAKUJEM
   Návrat  
Jesper je teď offline  Jesper
PříspěvekZaslal: 17.5.2020 , 14:48   Citovat  

Ahoj. Na mojom Acco 8 (2009) sa mi zacali ozyvat rany od povdvozku, plus na horsej ceste sa to prenasa aj do interieru (a dost), a celkovo cele auto sa rozvibruje tak pri 170 (geometria a vyvazenie robene cca. mesiac dozadu coz znacne obmedzilo vibracie).
Na co sa mam hlavne zamerat? Silentbloky ram ci tlmice a pruziny? Idem za cca. mesiac na pravidelnu prehliadku (Autoelegance Brno), ale chcel by som to riesit co najskor (radsej skor ako potom menit polku podvozku).

Vdaka za akukolvek radu!
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.5.2020 , 16:34   Citovat  

kolik mas najeto?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.5.2020 , 18:02   Citovat  

krtekm napsal:
kolik mas najeto?

Aktualne 160 000. A je to 2.4 EXE sedan.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.5.2020 , 18:47   Citovat  

Me to delal v techto najezdech predni silentblok spodniho ramene. Ten nejvetsi, je to takovej puk nebo jak to popsat. Menil jsem tehdy vsechny tri na kazde strane, tedy sest kusu dohormady. Matros stal original Honda (jinej nebrat) 3600 Kc. Menil jsem to sam, ale musi se to vypalovat, coz je prace na prdlacku. Nahle bylo po vibracich a plavani auta po silnici. Je to casty problem CU2, kde ten predni velkej silac je schopen odejit i po 70k km. Proste je namahany a popraska!

tudy odkaz

Muzes zkusit jit do nejakyho PU reseni treba Hardrace, nebo extrem uz je toto: tudy odkaz To uz bude asi dost tvrde, ale neuveritelne to spresni rizeni! Info o vydrzi nemam...

Jak to rozdelas, zjistis ze to mozna bude chtit spodni cep, coz by odpovidalo jak najetym km, tak i tem ranam. Zase bez pouze do originalu nebo testnout HardRace nebo 555 coz bude stejne original! Stejne tak horni remeno nebo stabce Velmi šťastný Ten spodni cep a horni remeno stejnak bez rozdelani uplne dobre nepoznas. Me se zdalo vsechno ok a jak jsem sundal tehlici, zjistil jsem vule jak prase!
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.5.2020 , 20:19   Citovat  

Moc vdaka za rady a odkazy!

Vibracie a plavanie auta - to je presne to co ma stve. Plus tie rany. Vcera som siel Praha -> Brno, a rovno to teda neslo, plus na tych "nerovnostech" som myslel ze sa to auto rozsype.

O silentblokoch v servise vraveli ze uz su sice dost stare a ze ich bude chciet mozno vymenit, ale ze stav je este OK. To bolo minuly rok. Tak asi ten posledny rok bol na nich uz moc.
Urcite pojdem do originalov, nech to zase nieco vydrzi. Nejake tvrdsie ci tak nechcem, uz beztak je to dost tvrde Úsměv

Co sa tyka silentblokov, menia sa aj na zadnej naprave (ak tam nejake su)? Sem tam v zakrutach na nerovnostiach to jemne odskoci. Alebo su to vymlatene tlmice ci pruziny? Naposledy pri vymene oleja v servise vraveli, ze zadne pruziny na tomto aute sem tam odchadzali. Ak nie su ale popraskane, tak snad by mali byt cajk nie?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.5.2020 , 10:39   Citovat  

Tak muze byt pravdou ze jsou nacaty tlumice... To bych ale zatim vynechal. Zaveseni zadku je celkem robustni a urcite ti jeste vydrzi. At mechos koukne na zadni horni rameno, teda jeho cep! Nech tam vymenit ulozeni stabilizatoru a ty kosti co jsou na konci. I to zpusobuje rany a plavani. Kdyz to tak sepisu tak bych udelal nasledujici:

Vymenil ulozeni predniho spodniho ramene, obe strany
Vymenil ulozeni stabcu predek zadek, obe strany samozrejme
Jak to bude servisak rozdelavat, rekne ti jak jsou na tom predni horni ramena a spodni cepy. Kdzy je vymenis rovnou, tak budes mit klid na dalsich xxx km.

Maxilane se ti ozvou ty tlumice, ale vhledem k ivestici cca 24 tisic za sadu tlumicu a per na cele auto bych se na to ted vyprdl a uvidis casem co a jak. Ale urcite ti daji do dvou set vedet. Jen original horni rameno stoji myslim 6 tisic jedno Úsměv Tzn ze uz tak v tom budes za dvacku bez prace a bez tlumicu Se stydím S tlumicama ses pod 50ti!

EDIT: jeste takova vec, aby toho nebylo malo. Vibrace delaji i vnitrni klouby poloos! Projevuje se to pri akceleraci. To nema ale s plavanim auta nic spolecneho. Pruser je, kdyz se to vsechno spiji dohromady
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.5.2020 , 18:08   Citovat  

Tak som bol dnes v autoelegance a som objednany na piatok na prehliadku podvozku. Technik bol super, zobral klucik sadli sme do auta a bol to prebehnut. Pristup maju fakt perfektny!
Vravel, ze rany sa mu nezda ze by to davalo nejake extremne vacsie ako ine auta (pravda, nesli sme po D1 ale po peknej severnej vypadovke z Brna), ale pri 160 cca. mu to zacalo triast volantom a rozvibrovalo sa cele auto.

V piatok sa na to pozru, plus vyvazenie kolies pre istotu (letne som robil minuly rok a nic sa nezmenilo, len vibracie sa posunuli inam). Uvidim co najdu.

Bol som si este potom jak som prisiel domov lahnut pod auto, a tlmice ani pruziny sa mi nezdali, ze by boli popraskane alebo nejako poskodene - ziadny olej ani nic podobne.
Popravde, radsej do toho auta vrazim teraz 40k a budem mat klud na dalsich 5-7 rokov, jak by som mal kazdy rok nieco riesit. Japonci asi ale neratali s tyn, ze to auto moze jazdit aj po takych cestach jak mame v CZ a SK Velmi šťastný

Kazdopadne moc vdaka za rady OK Dam potom vediet jak som dopadol.
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.5.2020 , 18:47   Citovat  

Hele mě se také zdá, že mi trochu plave. Mám nové:
- silenty na předních spodních ramenou (origo)
- uložení předního stabilizátoru (origo)
- tyčky stabilizátoru (lemforder)
- přední tlumiče (bilstein) + pružiny (tein)

takže problém bude spíše vzadu Velmi šťastný tam plánuju:
- spodní stavitelné rameno (kvůli snížení mám "áčka")
- uložení + tyčky stabilizáoru
- tlumiče vypadají OK
- zkontrolovat ten čep na horním rameni (toho se bojím, ale na vůli to nevypadá)
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.5.2020 , 19:14   Citovat  

Kluci jsou v Autoelegance perfektni. Popravde, jezdim tam rad a hondu mam i prave kvuli tomuto servisu. Vzdy super pristup a tak vubec jsou to proste srdcari!

Trepani muze byt klidne jen nesrovnana dosedaci plocha kola vs kotouc vs lozisko. Chce si to s tim pohrat trosku... Plavani nebo i klidne ty vibrace zase blbe pneu. I s tim mam osobni zkusenost. Jine pneu a najednou bylo po plavani a vymetani koleji. Pritom stejny rozmer a parametry, jen jina znacka. Auto je komplexni stroj a tech veci tam muze byt milion. Od klavesnice nikdo nemuze rict s urcitosti co to je.

@Jakub: zacni zadnima stabcama. Jednoduche levne a casto ucinne reseni OK
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.5.2020 , 12:39   Citovat  

Nějaká rada co s DPF ?
Bohužel jsem byl na služební cestě a auto jsem neřešil,jelikoz stálo u baráku a včera jsem ho dal do Honda servisu...
......ale bohužel nejde spustit regenerace z důvodu ,že nefunguje klimatizace,kterou vůbec nevyužívám a utrácet další peníze se mi nechce.
Jak je to s čištěním? Má někdo zkušenost? Opravdu to chvíli vydrží? Záruka ok?
Popřípadě nějaký TIP v okolí Brna,kde by to udělali komplet i s montáží a demontáží,jelikož každý servis řekne,že neví kolik by montáž/demontáž stála a na internetu se ceny dost liší... ideál za slušnou cenu.
Prý se dá sehnat i neoriginální ,který má slušnou kvalitu a opravdu vydrží... Cena se prý pohybuje okolo 10-12 tis?
Za každou radu díky
   Návrat  
maverick je teď offline  maverick
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.5.2020 , 10:30   Citovat  

POG napsal:
Nějaká rada co s DPF ?
Bohužel jsem byl na služební cestě a auto jsem neřešil,jelikoz stálo u baráku a včera jsem ho dal do Honda servisu...
......ale bohužel nejde spustit regenerace z důvodu ,že nefunguje klimatizace,kterou vůbec nevyužívám a utrácet další peníze se mi nechce.
Jak je to s čištěním? Má někdo zkušenost? Opravdu to chvíli vydrží? Záruka ok?
Popřípadě nějaký TIP v okolí Brna,kde by to udělali komplet i s montáží a demontáží,jelikož každý servis řekne,že neví kolik by montáž/demontáž stála a na internetu se ceny dost liší... ideál za slušnou cenu.
Prý se dá sehnat i neoriginální ,který má slušnou kvalitu a opravdu vydrží... Cena se prý pohybuje okolo 10-12 tis?
Za každou radu díky

já to řešil cca před 2 lety, v hondě řekli že to bude stát cca 20tis + měsíc bez auta. našel jsem na netu firmu v praze dpf.cz zavolal, vzali mě hned druhý den, ráno v 9 jsem přivezl auto, prošel se po praze a do oběda bylo hotovo. (demontáž+montáž+diagnostika) vešel jsem se do 8tis tušim tenkrát. aktuálně za 2 roky mám najeto dalších 120tis, přirozená regenerace probíhá za provozu pravidelně cca 1200-1800km jako dřív, takže můžu doporučit, tuším že na to dávali i záruku 100tis km
   Návrat  
dudikopf je teď offline  dudikopf
PříspěvekZaslal: 13.6.2020 , 18:32   Citovat  

Zdravim ma niekto skusenost z montazou tazneho zariadenia ci su tam predpripravene otvory na skrutky(alebo treba vrtat) a kde by som zohnal schemu na zapojenie elektriky(elektricka schema Accord 8g 2.4i 2009.
Dakujem.
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.6.2020 , 12:51   Citovat  

dudikopf napsal:
Zdravim ma niekto skusenost z montazou tazneho zariadenia ci su tam predpripravene otvory na skrutky(alebo treba vrtat) a kde by som zohnal schemu na zapojenie elektriky(elektricka schema Accord 8g 2.4i 2009.
Dakujem.

Jestli máš tažné pro daný typ vozidla není třeba nic vrtat, vše je předpřipraveno. Pokud koupíš nové vše máš popsané v manuálu k TZ. Jediné co je třeba je vyřezat díru v nárazníku. Já kupoval snímatelné s 13pin zásuvkou od BRINK a maximální spokojenost. Montoval mi to mechanik, ale absolutně bez problému.
   Návrat  
dudikopf je teď offline  dudikopf
PříspěvekZaslal: 14.6.2020 , 13:24   Citovat  

Nevies nahodou ohladom elektriky- isol tam z System z Check Kontrol funkciou?
   Návrat  
Jozefin je teď offline  Jozefin
PříspěvekZaslal: 20.6.2020 , 17:20   Citovat  

Caute.
Riesil tu niekto problem s klimatizaciou na Accorde 2.2 i dtec rv 2009? Klimatizacia mi nefunguje, zo servisnej historie som vycital ze predchadzajuci majitel menil kondenzator klimatizacie, expanzny ventil po vymene mu vraj klima fungovala. No mne uz nesla. Po kupe som dal auto do servisu nech zistia kde je chyba, prisli na to ze kompresor klimatizacie bol zadrety tak ho vymenili + urobili preplach systemu nasledne naplnili okruh s novym olejom a chladivom, no klima stale nefunguje, kompresor bezi , ventilatory bezia no klima nechladi. vie niekto kde by mohol byt problem, popripade viete poradit nejakeho dobreho mechanika - vychodne slovensko. dakujem.
   Návrat  
stan je teď offline  stan
PříspěvekZaslal: 6.7.2020 , 15:09   Citovat  

simhor napsal:
Díky za nápady. přátele

Ahoj, prave jsem delal denni sviceni do myho accorda. Mel jsem prorazenou jednu mlhovku, takze idealni reseni. Hledej DRLFOG90. Montaz a pasovani do predface accorda je porod, ale da se. Pouzil jsem ten puvodni drzak na mlhovky, na par mistech urizl/ubrousil a pomoci nanytovanych L z 0,6 plechu udelal drzaky na venkovni strane. Bohuzel fotku nemam, ale dala by se v pripade zajmu poridit. Elektroinstalace v pohode, spinanych 12V ze senzoru zpatecky. Funguje a sviti to paradne.

Ja se na oplatku zeptam, co se dela s orezlym rameckem stresniho okna? Samozrejme u me stejny pripad, jsou tam kusy rzi, ze se bojim, ze mi nekdy spadnou do oka Úsměv

82221760_265635054779283_4650760992399173082_n.jpg

82221760_265635054779283_4650760992399173082_n.jpg, 66.21 kB

84057201_1134421383588312_3368549313439680077_n2.jpg

84057201_1134421383588312_3368549313439680077_n2.jpg, 125.6 kB
   Návrat  
stan je teď offline  stan
PříspěvekZaslal: 6.7.2020 , 15:24   Citovat  

Ahojte pratele,
klasicky problem, ulomila se mi tycka od senzoru zatizeni zadni napravy na CW3 accordu tourer (2009, 110 kw 2.2 dtec).
Uz mam nachystany kloubky a zavitovou tyc, ale problem je, ze se mi zbytek ty tycky ubrousil o rameno a ted nevim, jaka ma byt delka ty tycky, respektive vzdalenost tech kloubu.
Nemate to nekdo zmereny, pripadne poprosim o zmereni? Staci i celkova delka, vzdalenosti stredu kloubu si dopocitam.

Dekuji

DSC_0461.JPG

DSC_0461.JPG, 399.6 kB
   Návrat  
simhor je teď offline  simhor
PříspěvekZaslal: 10.7.2020 , 1:04   Citovat  

stan napsal:
Ahoj, prave jsem delal denni sviceni do myho accorda. Mel jsem prorazenou jednu mlhovku, takze idealni reseni. Hledej DRLFOG90. Montaz a pasovani do predface accorda je porod, ale da se. Pouzil jsem ten puvodni drzak na mlhovky, na par mistech urizl/ubrousil a pomoci nanytovanych L z 0,6 plechu udelal drzaky na venkovni strane. Bohuzel fotku nemam, ale dala by se v pripade zajmu poridit. Elektroinstalace v pohode, spinanych 12V ze senzoru zpatecky. Funguje a sviti to paradne.

Ja se na oplatku zeptam, co se dela s orezlym rameckem stresniho okna? Samozrejme u me stejny pripad, jsou tam kusy rzi, ze se bojim, ze mi nekdy spadnou do oka Úsměv

Tohle vypadá dobře, takto jsem si to představoval. Jen ta cena za ty světla denního svícení je poněkud vyšší. Můj acco mě ještě navíc znejistil tím, že i v poloze "off" jsou rozsvícený xenony, což je dost nelogický. No a podle toho jak svítěj nízko, tak jsem si téměř jistej že ta tyčka náklonu je taky v pr.. Zjišťoval jsi kolik stojí nová originál v hondě?

U střešního okna je potřeba sundat okno (čtyři šroubky), sundat ta guma co je kolem dokola, rez vybrousit až na zdravý plech. Pak vyčistit a stříknout lakem. Při sundávání si tu gumu nějak označ aby si ji tam pak vracel stejně jak byla, protože to je největší porod, to tam dostat nazpátek. A taky to klidně namaž nějakým olejem, půjde to mnohem líp jí tam narvat zpět.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 101, 102, 103  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina