Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda HR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další 
Zaslat odpověď

Strana 26 z 27
King je teď offline  King
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.6.2020 , 14:26   Citovat  

Tohle HR-V je stejně nejhezčí. Lucy

tudy odkaz

Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
porew je teď offline  porew
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 20.6.2020 , 17:02   Citovat  

Interier vypada rozhodne lip, ale ta silena predni maska teda nevim nevim Tak to koukám! Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
alvi je teď offline  alvi
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.6.2020 , 19:27   Citovat  

tak prvni vymena oleje v 4.800 km za 3.057,- Kc v Ol.

No , ale na projizdu s dobrym pocitem z jizdy startuju "akouse" .......... ,
   Návrat  
King je teď offline  King
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2020 , 8:35   Citovat  

Něco informací o HR-V 3G... Cool

tudy odkaz
   Návrat  
bphot0 je teď offline  bphot0
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.9.2020 , 10:55   Citovat  

Tak Sport je uz 2 mesice doma, dojmu a zkusenosti pribyva. Omluvam se, ze jsem sem jeste nic nedal, ale casove mi to porad nevychazi. Ale myslim na to.

Zatim jen tolik, ze manzelka je maximalne spokojena. Ja mam vyhrady (ale s prihlednutim k nasi porizovaci cene jsou asi zanedbatelne) a obcas snim o nahrade Tourera za nejaky CXG s 1.5 Vtec Turbo s CVTckem (pripominam, ze HR-V je v manualu). Coz je blbost, jeste dlouho bude v rozsirene zaruce...
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.9.2020 , 19:45   Citovat  

Skoro jsem ho nenašel. 28. místo v EU.
   Návrat  
hornet je teď offline  hornet
PříspěvekZaslal: 5.9.2020 , 20:10   Citovat  

No,tak to je v háji.Až 28.A já trouba chtěl koupit toho sporta.Jdu říct ženě,že půjdem pro Renaulta a ještě ušetříme.Dík Jardo za tabulku.Jsi borec.
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.9.2020 , 22:10   Citovat  

No, já se biju do hlavy, že jsem si tenhle propadák vůbec v r. 2016 kupoval a čtyři roky ho spokojeně vlastnil Tak to koukám! Jsem prostě divný, že jsem nechtěl Yeti, nebo Tucson.
Půjdu rovnou dát inzerát i na Civika, ať mi příští rok nezavřou i dealeratví a servis. Protože ta Honda, to je prostě propadák Bueee

bphot0:
Ať slouží OK Spokojená žena, to je základ Mr. Green
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.9.2020 , 23:03   Citovat  

Prodejně je to určitě propadák, to máš samozřejmě pravdu. 0.8% trhu ...
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 14:21   Citovat  

Co tu pořád remcáte? Prodoje jsou obrazem neexistujícího marketingu, nadsazených cen, a faktu, že Evropa je Hondě u zadele.
Prodejní politika ve stylu "my se z toho nep.o.s.e.r.e.m, když u nás auto nekoupíte", to korunuje.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 17:51   Citovat  

Ty jsi asi nepochopil naší reakci na tabulkovýho blázna.Kdybych kupoval nový ato podle prodejů,tak nemám hondu.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 17:54   Citovat  

Jopeeeno napsal:
No, já se biju do hlavy, že jsem si tenhle propadák vůbec v r. 2016 kupoval

Vedle ve vlákně prodavač tvrdí, že "elektromobily nikdo normální nechce", "poptávka prakticky žádná není" (mají 3% trhu), vše jeho čísla. Takže jeho metrikou, pokud má HR-V 0,8% trhu, "nikdo normální to nechce", "poptávka prakticky žádná není" je ještě sakra mírné tvrzení. Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 19:11   Citovat  

Je to tam. Heledte, ja jsem spokojen, za 649 tisic uplne nova kara - 182 koni, v metle, na 18" hlinach, tahne vodspoda, dualni klima, kuze, jizdni asistenty, full LED automaticka svetla... Je to tam.

a tech 0.8% je podil za vsechny HR-V, takze ten Sport je odhadem tak 5%, teda cca 0.04% trhu

nadsazenou cenu taky nevidim. dneska jsem ho zase ridil, je to celkem navykove!
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 19:50   Citovat  

JardaBar:
Snažím se do té vaší "žabomyší" války nezapojovat, to je váš boj, pánové Úsměv Jestli HR-V nikdo nechce, je to sice škoda, ale od stolu s tím nic neuděláme. A mrzí mě to, protože tohle auto je dobře vymyšlené. Jasně, pár věcí při vývoji Honda podcenila (hluk od motoru, slabý výběr motorizací, což už neplatí), ale tím netrpí jen Honda. Jardo, tím, že tu kopeš do všeho, co Honda od doby C8G vyrobila, zbytečně vyčerpáváš svou energii, věř mi. Zbytečně.

A že jsou Hondy drahé? Hm, když nespěcháš s koupí... Kdo vyrobí, resp. dodá zákazníkovi velmi slušně jezdící a prostorný crossover do 650.000 Kč? Mmch bphot0 je toho jasný důkaz OK Cenu považuji za adekvátní.
Náš Sport plus s cenovkou vs. výbavou/výkonem/zábavou je s fakturou pod 600.000 Kč, podle mě zcela v souladu s konkurencí, možná ještě líp. A teď do mě Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 20:06   Citovat  

Honda Civic 1,5 VTEC TURBO 16V SPORT PLUS

Jestli se bavime o tomhle za mene nez 600 (promin, Jopeeeno, ze si nejsem presne jist, co mas za auto), tak je to IMHO super cena a zavidim.

A Tourer 2016 v nafte Elegance za 465 myslim byla taky dobra cena.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 20:30   Citovat  

bphot0:
To vůbec neřeš, kdo si má vše pamatovat OK
Ano, přesně o tomhle modelu zde píšu. Máme ho od března doma. Nebylo nač čekat, padla slušná cenová nabídka, která se nebude opakovat. A potvrdilo se. Ceny Sport plusů, i těch skladových, od března docela poskočily, směrem vzhůru, samozřejmě.
Nemáš co závidět, vaše cenovka za HR-V Sport, je veeeelmi fajn OK
Tourer v naftě za tyhle prachy, to byl taky super kauf. A tím se vrátím na začátek. Kdo opravdu chce, solidní cenu Hondy vždy dostane. Jen to chce vychytat vhodnou dobu. "Ceny od" sice neošálí na první dobrou, ale dá se. Chce to víc zapracovat na tom, ty lidi do těch salónů dostat a posadit je do aut, jak říká i naše dealerka Ble
   Návrat  
anunaki je teď offline  anunaki
2 háčka
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 21:03   Citovat  

Bohužel faceliftovany Civic Sport Plus 2020 je za úplně jiný prachy.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 21:18   Citovat  

no jo, kdo čekal příliš dlouho, moc si nepomohl Smutný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 21:28   Citovat  

Jopeeeno:
Máš naprostou pravdu.Když jsem poprvé uviděl civic 9g po face,bylo rozhodnuto.Ukazuji to manželce a té se taky moc líbil.Pak řekla,že to je malý a drahý.Povídám u Šmuclera skladovka 1,8 elegance za 430tis.a kufr to má větší než tvoje Altea.Ok jedeme se se tam podívat.Svezla se a řekla berem.Každý koho jsem svezl byl nadšený.Často se i cizí lidi na parkovišti ptali,jak to jezdí,co to má za výbavu a cenu mi nikdo nevěřil.Kámoš kdysi koupil octávku a já se ho zeptal,jestli se mu opravdu líbí.On mi řekl: ani moc ne,ale je to přece octavie.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 21:30   Citovat  

Jopeeeno:
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 21:43   Citovat  

hornet:
Málo kdo to má v podvědomí, ještě míň se na to jde podívat do salonu a část z nich to koupí. A až na pár výjimek, koupě nelituje. Budu opak slova zdejší dealerky. "Máme problém lidi na salon vůbec dost, ale pokud už příjdou, většinou to dopadne".
Tvá cena taky luxus OK Až se obávám, že nás tu někteří nařknou, že lžeme, "bo Honda je přeci drahá" Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 22:20   Citovat  

Jopeeeno napsal:
hornet:
Málo kdo to má v podvědomí, ještě míň se na to jde podívat do salonu a část z nich to koupí. A až na pár výjimek, koupě nelituje. Budu opak slova zdejší dealerky. "Máme problém lidi na salon vůbec dost, ale pokud už příjdou, většinou to dopadne".
Tvá cena taky luxus OK Až se obávám, že nás tu někteří nařknou, že lžeme, "bo Honda je přeci drahá" Velmi šťastný

K obema autum mohu ukazat fakturu Úsměv
   Návrat  
porew je teď offline  porew
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 7.9.2020 , 7:31   Citovat  

Ja mel Sporta taky za 649, objednaval jsem v zari 2019 a dodali v listopadu (model 2020). Umi jit s cenou dolu, kdyz je fakt vaznej zajem...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.9.2020 , 13:06   Citovat  

Test HR-V Sport (polsky), podle mě neprávem opomíjeného auta. Chválí, chválí OK

tudy odkaz
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.9.2020 , 21:31   Citovat  

Jopeeeno napsal:
podle mě neprávem opomíjeného auta.

Cena, nulový marketing, v Evropě neznámá značka. Stačí to jako důvody opomíjenosti?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 17:34   Citovat  

Piškot: Myslím, že cena za Sporta vzhledem k tomu co nabízí (motor, jízdní vlastnosti, výbava) je OK. Chlapi tady psali, že cenovka byla 649 tisíc. Zkusil jsem si dát do konfigurátoru pro zajímavost Karoqa 1.5 TSI 6MT a nestačil jsem se divit. Podobně vybavený jako Sport a cena přes 700 tisíc. Jasně, taky by tam byla sleva, takže cena +/- stejná. Jenže hnusná, bezpohlavní krabice bez emocí, s horšími jízdními vlastnostmi a motorem. Být cílovka a mít zbytečný prachy, tak neváhám a beru Sporta. Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 18:03   Citovat  

Cenu bych taky nebral jako "diskriminační" prvek. Když se potencionální zájemce trochu "posnaží", vyjedná si zcela určitě cenu, která odpovídá realitě. Jak tu už kluci zmiňovali, 650 za zábavný a prostorný crossover, není nesmysl, naopak. I ceny nových Jazzů už začínají padat na vcelku akceptovatelnou úroveň. A věřím, že individuálně bude ještě příznivější.
Se zbytkem souhlas, vnímám to obdobně.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 19:08   Citovat  

Oni se potenciální zákazníci "neposnaží", protože třeba v tvém případě zmiňovaném Karoqu budou upředňostňovat výbavu, kterou chtějí oni a ne že ji budou porovnávat s "nějakým co že to je" HR-V. Vpodstatě u HR-V vypichuješ vlastnosti, které 90 % kupovatelů auta naprosto nezajímají, a proto jdou pro tu, podle tebe hnusné krabice jménem Karoq, jenž jim v ořezané výbavě z pohledu HR-V stač, a je tudíž levnější.

Když srovnám Tourera s HR-V, nenacházím z funkčního hlediska nic, co by bylo důvodem k výměně. A cenový rozdíl 200 tisíc ve prospěch Tourera je jako střelit se do vlastní nohy.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 19:44   Citovat  

Piškot: Já z funkčního hlediska vidím v HRV Sportu auto, které v dynamice zašlapá Tourera do země, motor se nechá slušně vytáčet podobně jako náš i-vtec, na crossover nabídne skvělé jízdní vlastnosti, slušný objem kufru na dovču pro 3 lidi, možnost dojezdového kola a hlavně magický sedadla. A je kompaktnější než Tourer, to se někdy hodí.

edit: Auta zdražila, C9G 1.8 ivtec byl poslední cenově dostupný Civic. Moc dobře si vzpomínám, když jsem byl začátkem roku 2016 v autosalónu Hodna a stál tam Civic Comfort 1.4 Milano Red za 340tKč. Velmi šťastný V roce 2021 má přijít 11G, která už bude asi jen hybridní no a vzhledem k ceně hybridního Jazze za lidovku asi nebude.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2020 , 20:07   Citovat  

anunaki napsal:
Piškot: Já z funkčního hlediska vidím v HRV Sportu auto, které v dynamice zašlapá Tourera do země, motor se nechá slušně vytáčet podobně jako náš i-vtec, na crossover nabídne skvělé jízdní vlastnosti, slušný objem kufru na dovču pro 3 lidi, možnost dojezdového kola a hlavně magický sedadla. A je kompaktnější než Tourer, to se někdy hodí.

edit: Auta zdražila, C9G 1.8 ivtec byl poslední cenově dostupný Civic. Moc dobře si vzpomínám, když jsem byl začátkem roku 2016 v autosalónu Hodna a stál tam Civic Comfort 1.4 Milano Red za 340tKč. Velmi šťastný V roce 2021 má přijít 11G, která už bude asi jen hybridní no a vzhledem k ceně hybridního Jazze za lidovku asi nebude.

Aha, funkční hledisko. Asi jako design...Úsměv Každý upředňostňuje něco jiného. OK
Fakt nemám potřebu dokazovat si, "jak ho mám velkého", byť mi to i s tou atmosférou čas od času nedá a zjišťuji, že velikost ujde... Velmi šťastný

Doufám, že C11G bude i v kombíku, pak bych i uvažoval o výměně, byť to bude auto se složitější technikou.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda HR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina