Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
F1 2020
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 
Zaslat odpověď

Strana 8 z 8
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.11.2020 , 19:42   Citovat  

2bep napsal:
to krtekm: Tohle někomu holt hlava nebere a diví se, jakoby sledoval první závod F1...

Všichni tady vaříme z vody, to mi taky hlava nebere...Úsměv Je to tam. pifko
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 1.11.2020 , 21:48   Citovat  

to piskot: To vaříme všichni, ale já narážím na Tvůj údiv, "proč Mergle reagoval Botaskou na Maxův pitstop"... A to nebylo nic zvláštního, neobvyklého či divného v dnešní F1, obvzláště u Merglu soupeřícího 2 piloty proti jednomu.
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.11.2020 , 23:26   Citovat  

misan napsal:
No já moc nesouhlasim s těmi teoriemi co se tu
objevují. Botas podle mě neměl nic s podlahou, byla to jen zástěrka, prostě nebyli rychlejší tak si tohle vymysleli. MAX měl jet pořád dál a nezkoušet undercut, protože Hamilton by ho jinak nepředjel. Botase předjet nemohl stejně jako Hamilton jeho. Hamiltonovi samozřejmě nahrál virtual safety. Mercedes má prostě nejvýkonější auto. Kdyby ho měl Max, který výkon dohání svým umem, tak kde by Hamilto byl...?

Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2020 , 16:56   Citovat  

Ham v cíli a koment k titulu F1 : "To jsem opravdu, ale opravdu nečekal..." Velmi šťastný Úsměv (Copyright by Gott)

Jednou to zkusil, a pak mu došlo, že to nemá cenu, ať se pofackujou mezi sebou všici ostatní.

Co bude příští rok? Najde Ham ještě motivaci? Peněz už má jako máku, není koho zadupávat do země. Možná tak kdyby vzal sedačku u Williamsů, tam by mohl závodit pro radost. Jenže to by hrozilo, že se ukáže, že v dobrém autě je každý pilot dobrý, a výzva vydupat u Williamsů ze špatného auta alespoň lepší by byla nad Ham schopnosti. To by byla kaňka na Ham pověsti jako Brno...
Jó, to byla doba pánů pilotů, kdy např. Lauda dokázal z průměrného Ferrari top auto...
   Návrat  
misan je teď offline  misan
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.11.2020 , 20:35   Citovat  

Tak dnes si to Max projel chybami, je to jezdec, ktery jede na hraně. S tim predjetim mohl jeste vyckat, ale je to zavodnik a srdcar co jede naplno. Ja bych zkusil proste jeste ty sliky cervene, v nejakych pasazich byla jeste voda, ale jel by tam podle me jako na tech intetech s pak by ziskaval na suchu. Co se tyce Hamiltona, tak pojede pristi rok znovu, prece aby mel nejvic titulu. Jak jsem rikal minule, posadit do jejich techniky treba Maxe,tak by se Hemi nechytal.
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2020 , 21:10   Citovat  

No ja nevim... Dneska me teda nepresvedcil, a to si uz dlouho rikam ze zraje a je cim dal tim vic dospelejsi pilot. Jak jsem ho ze zacatku nemusel... Ale dnes chyb strasne moc, od startu prakticky az do cile. Podminky na okruhu otresne, cekal sem mnohem vic kolizi. To prave HAM ukazal, jakej je profik. Robotickej vykon, az nekoukatelne. Na co by kdyby se tu nehraje. Max sedi tam kde sedi, a RB ma velke rezevry. To by se muselo stat neco, jako napr v moto GP, Marquez vs Mir... Skoda skoda, meli na double.
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.11.2020 , 7:56   Citovat  

Tak voda kupodivu Maxovi nesedla, čekal jsem trochu lepší výkon, Hamilton ukázal, že je mistr, nedá se nic dělat, letos jsou prostě Mercedesy nedostižné. Jsem zvědav na příští sezónu.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
F1 2020
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina