Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[3]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
motor z allegro.pl - zkušenosti
Fórum: Obchod
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
TMisa090 je teď offline  TMisa090
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.5.2014 , 7:25   Citovat  

Zdravím, chci se zeptat zda tu má někdo zkušenosti s nákupem motoru v Polsku. Jak jsem koukal mají tam motory za babku Úsměv chci se hlavně zeptat jak je to s dopravou Mrk na hranice to mam kousek Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
silverMB6 je teď offline  silverMB6
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.5.2014 , 9:36   Citovat  

ja mam s allegrom 2x zlu skusenost. Urobil som 2 objednavky, vyplatil ich kreditkou avsak ani jedna neprisla. Nakoniec som po 6 mesiacoch jednu horko-tazko vybojoval. Komunikoval som aj s adminom, avsak allegro nema ziadnu ochranu kupujuceho.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.5.2014 , 11:40   Citovat  

Potrboval bych taky něco z allegra,bylo by možné se pak třeba nějak domluvit???
   Návrat  
Zbysek09 je teď offline  Zbysek09
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.5.2014 , 11:50   Citovat  

Kdyz to mas kousek,tak si tam rovnou zajedu,ne??? Ja jsem kupoval cca 14dni zpet motor H22A2 pres Allegro a jel jsem pro nej cca 400km.Urcite te to vyjde levneji,nez kdyz si ho nechas poslat.....A jestli je dobry se uvidi nejdrive cca za 14dni. Ono kupovat motor at uz u nas v zahranici je vzdycky loterie.
   Návrat  
Bullseye je teď offline  Bullseye
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.5.2014 , 12:58   Citovat  

S nákupem z Polska bych byl opatrnej - řada fundovanějších lidí se tam spálila.. tím spíš u takovýho artiklu, do kterýho nevidíš. Projedeš 800 km, naboucháš motor do auta aby jsi zjistil, že je v +- stejným stavu a pojedeš znovu 800 km? S tím, že jaká je jistota, že to Polák veme zpět.. špatnou referenci tady na H-C Polákovi taky neuděláš..
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 0:23   Citovat  

Právě jsem koukal že bychom si pro to zajeli ... ono je to tam cca 300km Mrk nějakým nafťákem a s vozejkem by se tam zajelo ... právě u některých inzerátů je motor ještě v autě Mrk ... na tom se dá ještě něco zjistit Mrk ono kupovat motor i u nás je sázka do loterie Mrk
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 0:27   Citovat  

sablos napsal:
Potrboval bych taky něco z allegra,bylo by možné se pak třeba nějak domluvit???

počítám že tam pojedeme tak po srpnu Mrk
   Návrat  
AccoJDM je teď offline  AccoJDM
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 8:05   Citovat  

TMisa090 napsal:
Právě jsem koukal že bychom si pro to zajeli ... ono je to tam cca 300km Mrk nějakým nafťákem a s vozejkem by se tam zajelo ... právě u některých inzerátů je motor ještě v autě Mrk ... na tom se dá ještě něco zjistit Mrk ono kupovat motor i u nás je sázka do loterie Mrk

Vzdycky to tak neni.....Oni maji sice udelanou fotku,ze je v aute,ale spousta z nich uz je venku....Po jakem motoru koukas H22A7? Ja jel pred dvema roky pro motor Berlingem 2,0HDi tam a zpet 1000km podle PC za 4,2l/100....Az jsem si rikal,jestli jsem si nemel misto motoru H22 koupit nejake to TDi,HDi....Ale Vtec,je Vtec VTEC
   Návrat  
Wena.Honda je teď offline  Wena.Honda
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 8:17   Citovat  

taky jsem přemejšlel co pak s tim,když pošleš peníze a zboží ti nedodaj?neni tu někdo kdo by dokázal poradit?tohle je zrovna myšlenka která mě trápůí od samýho začátku rozhodnutí že to nakoupim přes allegro....přece jenom je to Polsko,země neomezených možností Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 14:06  Naposledy upravil TMisa090 dne 15.5.2014 , 14:08, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

AccoJDM napsal:
Vzdycky to tak neni.....Oni maji sice udelanou fotku,ze je v aute,ale spousta z nich uz je venku....Po jakem motoru koukas H22A7? Ja jel pred dvema roky pro motor Berlingem 2,0HDi tam a zpet 1000km podle PC za 4,2l/100....Az jsem si rikal,jestli jsem si nemel misto motoru H22 koupit nejake to TDi,HDi....Ale Vtec,je Vtec VTEC

F20B6 ... nechci swap Mrk na to bude jiné vozítko Mrk
No u jednoho inzerátu co mě zaujal přímo psali žemotor je ještě v autě a je možnost vyzkoušení Mrk
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 14:07   Citovat  

Wena.Honda napsal:
taky jsem přemejšlel co pak s tim,když pošleš peníze a zboží ti nedodaj?neni tu někdo kdo by dokázal poradit?tohle je zrovna myšlenka která mě trápůí od samýho začátku rozhodnutí že to nakoupim přes allegro....přece jenom je to Polsko,země neomezených možností Velmi šťastný

Proto jedině autem Mrk a osobní převzetí Mrk
   Návrat  
9turion je teď offline  9turion
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 14:21   Citovat  

Takovy motor koupis i u nas ne??? Takovych motoru se tu vali...A neni lepsi udelat GO? Tak budes mit jistotu.....Koupis motor v polsku a zjistis,ze to co jsi dal za motor a cestu pro nej,tak jsi mohl mit GO a jezdit dalsich x000 km.... kouř
   Návrat  
Wena.Honda je teď offline  Wena.Honda
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 14:23   Citovat  

no kuli kolům nepojedu až do Syców 834km tam a zpátky Úsměv))
   Návrat  
beastti je teď offline  beastti
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 16:21   Citovat  

hoj kupoval sem tam fakt hodne veci a kupuju porad a proste pokud nebude v inzeratu napsano, velmi dobry stav (bardzo dobry stan), nebo neposkozene (nieuszkodzone), tak nebrat neco bude praskle, krive, lepene, proste neco spatne.
nedej na ilustracni foto ani u novych veci. treba svody nove ilustracni foto klasika levne ciny svody 4-1, napsano v inzeratu svody 4-1 znacka P.O.D T.U.R.B.O a prisly svody normalne na D16ku, ale na turbo a to jeste ta prvni cast k turbu, na vraceni se samozdrejme nedomluvis ani boha, nakonec se sice zuzitkovali ale i tak dojeb.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.5.2014 , 22:33   Citovat  

9turion napsal:
Takovy motor koupis i u nas ne??? Takovych motoru se tu vali...A neni lepsi udelat GO? Tak budes mit jistotu.....Koupis motor v polsku a zjistis,ze to co jsi dal za motor a cestu pro nej,tak jsi mohl mit GO a jezdit dalsich x000 km.... kouř

Jenže když vezmu že generálka mojeho motoru by vyšla jako 4 motory ... ten motor co mám v autě má najeto cca 360 tis, olej to žere od 3 litrů na 1000km (když šlápnu na plyn na místě tak za mnou na zemi flek od oleje jak kr*va), váůce budou mít ovalitu určitě jak kráva, nemluvě o tom že klika na tom nebude taky moc dobře, takže kompletní generálky bych se nedoplatil ... proto chci zvolit způsob výměna motoru a potom to bude mít cenu do toho vrážet peníze .... koukal jsem že za 1000 zlotých (6500,-) se dá sehnat krasný nastrojený motor s najetýma necelýma 90 tis km .... a ještě je v autě a je možnost ho vyzkoušet .... což je podle mě bomba ....

A cesta by mě vyšla tak max na 1500,- kámoš má pracovní naftu Mrk
   Návrat  
Lukas28 je teď offline  Lukas28
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 16.5.2014 , 16:11   Citovat  

pokud bych si tam měl brát motor, tak jedině ještě vyzkoušet v autě a počkat si na vyndání. Přece jenom, jet pár tisíc kilometrů pak někomu "rozbít" hubu a nebo vrátit motor je docela dálka a ztráta času přátele
   Návrat  
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.5.2014 , 18:04   Citovat  

Ten by se tam nevlezl ? tudy odkaz
   Návrat  
tozby je teď offline  tozby
PříspěvekZaslal: 16.5.2014 , 18:26   Citovat  

renda4 napsal:

Vzdycky me zajimalo,jestli mezi tema dvema motory je az takovy znatelny rozdil...Jasne,objem se objem,ale jeden ma 113kw a ten druhy 108kw coz mi prijde k smichu....Nechapu ze si dali praci s dalsim motorem,asi se nudili Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.5.2014 , 22:22   Citovat  

renda4 napsal:

vlezl, ale říkám, nechci swap .. kdybych swapoval tak tam hodim H22 Velmi šťastný
Ten motor má v základu slušnou spotřebu. Ta F23 má mnohem vyšší a výkonu tam moc navíc není Mrk
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
motor z allegro.pl - zkušenosti
Fórum: Obchod
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina