Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
ukradli mi ventilky..
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 3
marty89ul je teď offline  marty89ul
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.6.2011 , 17:17   Citovat  

ono je sice hezke ze jsou utahovaci ale kdyz je nekdo bude chtit ukrast tak ti je stejne ukradne.ja je mel take dotazene ale nekdo to zkusil jeden den a rukou nepovolil tak si asi zasel pro stranak a stejne je ukradl naštvanej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2011 , 17:20   Citovat  

chce to bodnout svářečkou pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
marty89ul je teď offline  marty89ul
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2011 , 18:14   Citovat  

GrygarMartin2 napsal:
chce to bodnout svářečkou pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem

poradne to zavarit,ale oni by si stejne poradili a nebo ti ukradly cele kolo nebo auto aby se tolik nenadreli Velmi šťastný
   Návrat  
HonDan je teď offline  HonDan
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 19.6.2011 , 20:32   Citovat  

Bully napsal:
Nechapu ten komplex menecennosti. Ja v CR neziju a deji se mi tu na aute ty same prasarny jako vam- kdyby to byly jenom ventilky tak jeste skacu radosti.

to se mi moc libi OK
   Návrat  
volf46 je teď offline  volf46
PříspěvekZaslal: 19.6.2011 , 21:01   Citovat  

Bully napsal:
Nechapu ten komplex menecennosti. Ja v CR neziju a deji se mi tu na aute ty same prasarny jako vam- kdyby to byly jenom ventilky tak jeste skacu radosti.

fakt jo? taky ti urvali antenu objeli celé klíčkem nebo čím, urvali stěrače i s ramýnkama Ble

země česká domov můj Bueee
   Návrat  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.6.2011 , 21:24   Citovat  

hoši to sou starosti, já už mam 3tim rokem chromové ventilky aj s tim tělem(jsou trošku delší než obyč) a vydrželi mi skoro doted akorat že sem píchnul kolo dal to do pneuservisu a ten jouda mi vyhodil aj tu čepičku to mě štvalo nejvíc takže mam 3 kola s chromovejma ventilkama a jedno černý naštvanej
   Návrat  
HonDan je teď offline  HonDan
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2011 , 21:40   Citovat  

volf46 napsal:
fakt jo? taky ti urvali antenu objeli celé klíčkem nebo čím, urvali stěrače i s ramýnkama Ble

bez nekam jinam, nikdo te tu nedrzi
   Návrat  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
PříspěvekZaslal: 19.6.2011 , 21:41   Citovat  

volf46 napsal:

Treba tudy tady jedna moje prihoda, celkove bylo takhle doprasenych 11 aut u nas ve ctvrti a nekteri meli i ukopana zrcatka apod. . Naposledy je to asi tak 2 tydny co nekdo prejel klicem prave predni dvere zase na Accordovi, tentokrat uz ale za vandalismus (s deklaraci od policie) o bonus neprichazim, takze to nechavame spravit jenom co zena dojede z CR a pojistka to zaplati komplet.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 19.6.2011 , 21:41   Citovat  

HonDan napsal:
bez nekam jinam, nikdo te tu nedrzi

je to dobrý HaHaaa
   Návrat  
drambejs je teď offline  drambejs
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.11.2011 , 9:41   Citovat  

nebudu to pročítat celý ale "skrytý ventilky" není nic košér ... dělám v pneuservisu takže sem měl tu čest se s nima seznámit a dát si je na kola s leštěným límcem ... ty orchanný čepičky s imbusem rádi zaoxisují nejdou povolit ... a když je teda člověk povolí tak zjistí že nemá "prodlužku" která je potřeba k dofounkutí ...a to gumové těsnění zpuchří za chvilku takže to stejně začne ucházet ...Velmi šťastný zlatý obyč gumový ventily s obyč plastovejma čepičkama Velmi šťastný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.11.2011 , 17:15   Citovat  

drambejs napsal:
nebudu to pročítat celý ale "skrytý ventilky" není nic košér ... dělám v pneuservisu takže sem měl tu čest se s nima seznámit a dát si je na kola s leštěným límcem ... ty orchanný čepičky s imbusem rádi zaoxisují nejdou povolit ... a když je teda člověk povolí tak zjistí že nemá "prodlužku" která je potřeba k dofounkutí ...a to gumové těsnění zpuchří za chvilku takže to stejně začne ucházet ...Velmi šťastný zlatý obyč gumový ventily s obyč plastovejma čepičkama Velmi šťastný

Pokud je to nejaky levny sunt tak se tvym zkusenostem nedivim. Ja mam na Accordovi skryte ventilky skoro 3 roky a porad naprosto bez problemu. Ten nastavec na dofouknuti vozim i s bezpecnostnim klickem na vysroubovani cepicek porad sebou schovany na jednom miste v aute a na jeho ztratu si davam pozor, vsechno jde povolit lehce a nic neuchazi. Jedina nevyhoda je delsi doba co je potreba k dofoukani a ze se u toho clovek vic zaspini, u Acco ale se vzduchem nelaboruju nijak casto takze pohoda jazz.
Na CTR mam klasicke kovove ventilky komplet v cerne barve, takze vcetne cepicek nikoho nelakaji kdyz si kazdy asi mysli ze jsou gumove Velmi šťastný . Cepicky tam jsou porad vsechny (tuk tuk na drevo Úsměv ).
   Návrat  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.11.2011 , 17:36   Citovat  

drambejs napsal:

Jo takovou zkušenost chápu u nějakých šmejdů.
Já používám kvalitní skryté ventilky (stejný typ již na třetím autě) a problémy jako ty neznám. Když se čepička utáhne s citem a její těsnění se navíc mázne silikonovým olejem, tak není problém ji povolit ani po delší době.
Naopak se skrytými ventilky kola drží tlak lépe než s klasickými gumáky. Prakticky není třeba je dofukovat.
Adaptér na dofukování vozím v krabičce se žárovkama Mrk
Jedinou nevýhodu skrytých ventilků vidím v jejich hmotonosti. Na vyvážení kol je potřeba víc závaží a vždy to vychází přesně proti ventilku.
   Návrat  
Zdendad je teď offline  Zdendad
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.7.2012 , 18:56   Citovat  

Tak se taky přidám... s lítostí oznamuji krádež 2 růžových hliníkových ventilků Bueee cca po roce a půl snad.... dám na černo kola a těším se z toho, že mi vyniknou matky, brzdy a VENTILKY a je to tady.... ani ne týden a ventilky fuč Bueee Velmi šťastný
   Návrat  
Jirka.H je teď offline  Jirka.H
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.7.2012 , 19:16   Citovat  

Zdendad napsal:
Tak se taky přidám... s lítostí oznamuji krádež 2 růžových hliníkových ventilků Bueee cca po roce a půl snad.... dám na černo kola a těším se z toho, že mi vyniknou matky, brzdy a VENTILKY a je to tady.... ani ne týden a ventilky fuč Bueee Velmi šťastný

TO jsou ludry, taky čekám kdy mě šlohnout moje mugen ventilky. ale pokud to chceš mít pojištěny tak stačí Navrtat dírku do boku, udelat zavit, dát červíka a utahnout je to dobrý
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.7.2012 , 19:50   Citovat  

Jirka.H napsal:
TO jsou ludry, taky čekám kdy mě šlohnout moje mugen ventilky. ale pokud to chceš mít pojištěny tak stačí Navrtat dírku do boku, udelat zavit, dát červíka a utahnout je to dobrý

Dám tam obyč a je to Velmi šťastný už na to kuky kuk wc stačí růžový brzdy a matky Velmi šťastný nebudu to předimenzovávat ventilkama šuk
   Návrat  
Radek_KA7 je teď offline  Radek_KA7
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.7.2012 , 9:39   Citovat  

není nad to bydlet v maloměstě nebo na kraji města Úsměv za 9 let a 8 vozidel jsem nidky nepřišel o nic ani jsem nepřišel k žádném škrábanci Úsměv což moji kámoši z prahy říct nemůžou HaHaaa stačí bydlet kousek od hospody a je to jak na obědnávku
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 10.7.2012 , 12:10   Citovat  

Tak jsem si dnes koupil 2 sady hliníkových čepiček za 55,- v červené barvě spíš do růžova kouř kouř 8 kousků... tak mám do zásoby Velmi šťastný Velmi šťastný
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 5.8.2012 , 16:53   Citovat  

Edit po necelém měsíci...

Už mám jen 4 náhradní Velmi šťastný včera mi nějaká wokurka wokurka wokurka wokurka čorkla všechny 4 co jsem měl na autě...hold to prostě razí do očí.. nahodil jsem tam 4 z 8 náhradních v autě Velmi šťastný a čekám kdy zmizí i tyto Velmi šťastný (stejné jako předtím) pořádnej výtlem pak dám poslední 4 kousky náhradní a jestli i pak nevydrží na autě tak tam dám obyč a je to meetallll ... pokud bych někoho přistihl osobně tak přísahám, že bych mu byl schopný rozbít hlavu o patník... je mi jedno, že to stojí 50 kaček, ale jde mi o princip... já když byl mladší a nebo i teď by mě v životě nenapadlo někomu šáhnout na auto a už vůbec né toto... Tak to valím bulvy Tak to valím bulvy

Ani bych se nedivil, kdyby mi někdo natvrdo šlohl i ty matky a nechal to tak..... prostě závist.... to snad ne to snad ne mrzí mě to v tomto státě, ale to tak chodí všude...jak člověk bydlí na sídilišti..jen se každý večer modlím, ať nemám škrábanec od parkování naštvanej ale ty čepičky ventilků asi nikdy nepochopím..jestli to kradou malí kluci na kola... což se ty moje skoro růžový moc nehodí podle mě Velmi šťastný a nebo jestli to krade někdo starší (což by bylo smutné) jen tak pro radost, že mi způsobí starost... fakt nechápu zmatenej
   Návrat  
civicpower je teď offline  civicpower
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.8.2012 , 17:17   Citovat  

všeci zde obviňujete děcka ... a máte pravdu. Znám jich dost co to kradli a dávali na kola (Jezdili přes celé město, aby nějaké našli KO ) ... před pár lety to prý kradl každý, teď už je to ohrané přátele
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 5.8.2012 , 17:21   Citovat  

civicpower napsal:
všeci zde obviňujete děcka ... a máte pravdu. Znám jich dost co to kradli a dávali na kola (Jezdili přes celé město, aby nějaké našli KO ) ... před pár lety to prý kradl každý, teď už je to ohrané přátele

toto léto už mám 4.sadu KO to hovoří za vše.. Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.8.2012 , 19:25   Citovat  

tak záleží, kde bydlíš. U nás už o tom neslyším přátele
   Návrat  
Sporťák je teď offline  Sporťák
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.8.2012 , 16:17   Citovat  

Mně asi před měsícem z auta ukradli všechny čepičky a ještě mi ulomili prut antény. A to mi stojí před vratama u rodinnýho baráku. Pak jsem mluvil se sousedem a říkal, že čepičky u ventilků mu ukradli taky a to z obou aut.
To jsou fakt takový duševní mrzáci, že nemají dvacku aby si koupili svoje? Chytit někoho, tak mu na férovku zlomím obě pazoury a ty ventilky narvu do nosu a uší. Ble Ble
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 7.8.2012 , 16:22   Citovat  

Sporťák napsal:
Mně asi před měsícem z auta ukradli všechny čepičky a ještě mi ulomili prut antény. A to mi stojí před vratama u rodinnýho baráku. Pak jsem mluvil se sousedem a říkal, že čepičky u ventilků mu ukradli taky a to z obou aut.
To jsou fakt takový duševní mrzáci, že nemají dvacku aby si koupili svoje? Chytit někoho, tak mu na férovku zlomím obě pazoury a ty ventilky narvu do nosu a uší. Ble Ble

Já za jednu sadu dal 55 Velmi šťastný Se stydím prostě se mi líbí... a myslím, že nejsme jediní, koho to štve... už jen ta drzost šáhnout někomu cizímu na auto...... to snad ne
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.8.2012 , 18:23   Citovat  

beztak to dělají cigáni KO
   Návrat  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.8.2012 , 18:42   Citovat  

Velmi šťastný Velmi šťastný tak jdi taky nekomu vzit ventilky (naky uschly facko na tom to nikdo postradat nebude) a nebo vteriňák Velmi šťastný
bane.. Jsem rad, ze parkuju v garazi,tady u nas se dejou horsi veci.. jednou vecer jsem videl mladiky behat po strechch aut.. samotnemu mi tu jednou ukopli zrcatko..
.. tak bud jeste rad za ventilky.. Úsměv
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 7.8.2012 , 19:12   Citovat  

bigy napsal:
Velmi šťastný Velmi šťastný tak jdi taky nekomu vzit ventilky (naky uschly facko na tom to nikdo postradat nebude) a nebo vteriňák Velmi šťastný
bane.. Jsem rad, ze parkuju v garazi,tady u nas se dejou horsi veci.. jednou vecer jsem videl mladiky behat po strechch aut.. samotnemu mi tu jednou ukopli zrcatko..
.. tak bud jeste rad za ventilky.. Úsměv

mě už napadlo je dotáhnout kombinačkama a naplácat na to nějaký pořádný vosk ať to klouže a ti pacholíci se od toho wc wc wc HaHaaa :hehe: ale pak by mi vzteky udělali rýhy klíčem do laku a kdoví co ještě.... tak na to kašlu Se stydím
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.8.2012 , 19:38   Citovat  

nebo dat za okno kameru a pak do nahlásit policajtům to mi hlava nebere
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 7.8.2012 , 19:52   Citovat  

civicpower napsal:
nebo dat za okno kameru a pak do nahlásit policajtům to mi hlava nebere

co jim chceš hlásit? pořádnej výtlem pořádnej výtlem že ti ukradli kameru? pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.8.2012 , 7:18   Citovat  

Zdendad napsal:
co jim chceš hlásit? pořádnej výtlem pořádnej výtlem že ti ukradli kameru? pořádnej výtlem pořádnej výtlem

Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný a sakra...
jinak ten tvuj napad je dost dobrej ! Velmi šťastný ja bych to zkusil ! Velmi šťastný a pak bych teprv dal tu kameru za vrátka Velmi šťastný,do zahradniho trpaslika Je to tam. Je to tam.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.8.2012 , 10:38   Citovat  

co vám je? to mi hlava nebere
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
ukradli mi ventilky..
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích: